Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  LINDEGÅRDEN  DEN  21.  MARTS  2010

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla AnkerstjerneCAs Silver To Surprice000,17,46013
2Camilla AnkerstjerneFunnys Remember Me For The Las...000,21,24012
3Stina Brahtz NagelSilverados Mezzo000,22,62012
4Stina Brahtz NagelFlora Zackarias000,31,36012
5Julie HolstNinka000,56,91012
6Mia HansenWinds Molly100,17,3411
7Stina Brahtz NagelLyngholms Sakito010,17,9111
8Mette WindMilleniums Spicy Dream010,20,5711
9Lærke DurkeeMagics Spirit of Fire Flower100,27,5911
10Mette WindWinds Mizar Montani100,37,9011
11Camilla JørgensenFunnys Be My Superstar101,16,1311
12Camilla AnkerstjerneWinds Miss Las Vegas110,15,8521
13Nanna PetersenLupo110,18,8221
14Camilla JørgensenLeeds Tasty Turpin200,38,902
15Mette WindWinds Alioth Austin201,12,532
16Mia HansenLancia Delta210,18,923
17Charlotte ChristiansenNadal120,21,923
18Caroline FrederiksenWinds Armarni210,26,983
19Camilla AnkerstjerneCAs Enduring Eragon300,28,103
20Stine JensenMilleniums Spicy Scoop400,14,974
21Marianne NielsenLyngholms New Delhi310,25,774
22Caroline FrederiksenBrødkærgårdens Fleur310,28,554
23Mette WindWinds Capella Catalina130,39,694
24Julie HolstBlåbær131,09,234
25Katrine HansenWinds Aziz Aliea12+12,05,674
26Mia HansenEventyrrigets Ziska320,09,685
27Mia HansenWinds Nahliia Panwa500,21,775
28Camilla HansenFunnys Filur500,27,125
29Patricia MøllnitzEventyrrigets Sudoku230,31,155
30Lærke DurkeeWinds Napina Peach500,35,235
31Celine BoesenLancia Kappa410,35,415
32Anna DamsboStald Damsbos Billy Brown fra...321,30,735
33Marianne NielsenPiraten Piratos fra Internatet330,35,466
34Nanna PetersenSimba510,50,296
35Caroline FrederiksenNugat710,39,078
36Marianne NielsenTatuche fra Internatet531,07,868
37Patricia MøllnitzDundine720,26,099
38Anna DamsboStald Damsbos Cornelius540,45,259
39Marianne NielsenSaphirs Valdemar P.631,03,999
40Patricia MøllnitzGaunbys Nike721,23,339
41Mette WindSnöflingans Fandango4+141,28,549
42Patricia MøllnitzSnehvide541,33,929
43Nanna PetersenNobi5+140,27,5910
44Marianne NielsenVestvoldens Fister Løgsovs730,38,1910
45Nanna PetersenZentas Aladdin63+11,56,6310
46Charlotte ChristiansenNoffe740,27,4911
47Stine JensenCayenne650,42,0311
48Nanna PetersenLeeds Jasmin650,44,2711
49Anna DamsboStald Damsbos Mikado fra Stald...831,04,7311
50Camilla HansenFarlige Frank751,15,6712
51Mia HansenLyngholms Belive in Nuller751,29,6112
52Camilla HansenPlet861,30,4314
53Patricia MøllnitzAsta La Vistas Skipper Skrumle9+291,41,0520
Uplac.Stine JensenEllie8Trukket
Uplac.Camilla HansenHopla2s KalleTrukket
Uplac.Celine BoesenSimbaTrukket
Uplac.Marie BjeragerBokdugens CassiopeiaTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzFnuggiTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzStald Dundines Black BeautiTrukket
Uplac.Stina Brahtz NagelImpeys Tøf TøfTrukket
Uplac.Stine JensenOskarTrukket
v4Charlotte ChristiansenNorton ( veteran)000,23,830
v10Mette WindWinds Ch. Fido Dido Boy (veter...100,29,231
Antal deltagere: 63.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla AnkerstjerneCAs Enduring Eragon00,34,9700,30,19013
2Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega10,28,0500,20,8311
3Marianne NielsenVestvoldens Surprise20,21,0800,18,832
4Charlotte ChristiansenNadal10,20,8610,26,032
5Camilla JørgensenLeeds Tasty Turpin10,34,6310,32,732
6Nanna PetersenLupo10,36,9910,33,012
7Camilla AnkerstjerneFunnys Remember Me For The Las...00,24,0720,41,902
8Camilla AnkerstjerneWinds Miss Las Vegas20,24,5510,33,063
9Lærke DurkeeWinds Bailey Boy30,58,6910,27,384
10Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki21,11,9921,03,354
11Patricia MøllnitzDundine50,27,9210,26,826
12Marianne NielsenVestvoldens Jumping Jask Flash50,23,8220,21,567
13Patricia MøllnitzEventyrrigets Sudoku70,41,8210,34,698
14Anna DamsboStald Damsbos Billy Brown fra...40,50,8741,21,258
15Stina Brahtz NagelSilverados Mezzo30,43,4060,52,909
16Stina Brahtz NagelMagics Blå Mandag6+1+22,25,1721,07,7111
17Marianne NielsenVestvoldens Kasmir70,50,4151,10,4312
18Julie HolstMinna6+22,17,3341,18,3212
19Stine JensenCayenne80,43,8850,27,3713
20Mette WindSnöflingans Fandango61,15,2371,20,8913
21Julie HolstFigaro7+32,34,306+22,21,8218
Uplac.Marianne NielsenOasas Peter Kanin6+32,35,98Trukket
Uplac.Camilla HansenA Ray Of HopeTrukket
Uplac.Camilla HansenBullerTrukket
Uplac.Camilla HansenFidoTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzStald Dundines MaxTrukket
Uplac.Stine JensenEllieTrukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.