Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  LINDEGÅRDEN  DEN  11.  APRIL  2010

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget åben

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Line ClausenMilkas Koma Karma Kosmos000,43,47023
2Julie HolstNinka001,35,90012
3Camilla AnkerstjerneFunnys Remember Me For The Las...010,31,1311
4Charlotte ChristiansenNadal100,36,0612
5Nanna PetersenLupo010,50,1711
6Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki011,42,0011
7Stina NagelSilverados Mezzo200,35,7621
8Lisa HeinLilje110,35,8722
9Stina NagelFlora Zackarias110,36,0521
10Stine JensenMilleniums Spicy Scoop1+100,47,8222
11Camilla AnkerstjerneCAs Silver Surprice110,49,012
12Signe SkelbækMagics ChriStoffer200,57,972
13Lisa HeinFlora Zennia201,18,582
14Lisa HeinMimrelunds Margerit021,57,262
15Camilla AnkerstjerneWinds Miss Las Vegas210,38,573
16Stina NagelLyngholms Sakito300,46,233
17Signe SkelbækSpringers Fall Out Girl301,14,943
18Mia FossbergFionas Kuia af Sommerly301,22,373
19Mette WindWinds Capella Catalina211,46,993
20Laura RasmussenMagics Sweet Blue Heaven121,52,273
21Marianne NielsenTatouche fra Internatet301,54,293
22Mette WindWinds Alioth Austin401,04,994
23Mette WindMillemiuns Spicy Dream230,47,495
24Mette WindWinds Mizar Montani5+100,41,176
25Mia FossbergGizmos Møw430,45,217
26Camilla AnkerstjerneCAs Enduring Eragon521,12,487
27Charlotte ChristiansenMax Payne431,14,017
28Patricia MøllnitzEventyrrigets Sudoku520,26,597
29Julie HolstBlåbær3+12+12,10,037
30Marianne NielsenLyngholms New Delhi441,00,878
31Charlotte ChristiansenNoppen531,02,758
32Patricia MøllnitzGaunbys Nike631,33,929
33Lærke DurkeeWinds Napina Peach721,42,519
34Stine JensenCayenne551,06,4610
35Marianne NielsenLyngholms Hugo Haretan641,11,7510
36Stina NagelMagics Maybe Magic731,14,0710
37Caroline FrederiksenWinds Armarni45+11,47,3710
38Laura RasmussenRosas Donno Bella Theo8+120,45,3411
39Patricia MøllnitzDundine470,55,5411
40Lærke DurkeeMagics Spirit of Fire Flower741,06,6711
41Lisa HeinFlora Centrantus7+311,49,0911
42Patricia MøllnitzAsta La Vistas Snip93+11,20,4513
43Patricia MøllnitzKarl-Smart1041,02,5914
44Patricia MøllnitzFnuggsen961,12,0915
45Mia FossbergMimrelunds Killarney7+23+42,51,6716
400Charlotte ChristiansenNorton - Veteran331,22,716
Uplac.Caroline FrederiksenLynghlms Belive In NaddieDisk.
Uplac.Caroline FrederiksenBrødkærgårdens FleurTrukket
Uplac.Laura RasmussenLunds Shassy Shapper JashTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzMaxTrukket
Uplac.Stine JensenOskarTrukket
Antal deltagere: 51.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,00
Til toppen

Svær kroget åben

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte ChristiansenNicky101,00,00113
2Camilla AnkerstjerneFunnys Remember Me For The Las...200,57,832
3Camilla AnkerstjerneWinds Miss Las Vegas111,16,832
4Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki210,42,623
5Mia FossbergBaloos Snowball311,04,104
6Julie HolstNinka131,53,314
7Marianne NielsenVestvoldens Surprise140,32,735
8Charlotte ChristiansenMilkas Nighthawk410,39,255
9Camilla AnkerstjerneCAs Bailey410,43,055
10Stine NagelFlora Zackarias321,04,235
11Lisa HeinMimrelunds Baldrian431,51,977
12Nanna PetersenLupo4+131,05,148
13Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...5+221,19,579
14Marianne NielsenVestvoldens Jumping Jach Flash820,33,0610
15Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega8+110,53,8310
16Lisa HeinFlora Zinnia731,42,2910
17Lærke DurkeeWinds Bailey Boy8+1+111,28,0611
18Lisa HeinFlora Solsikke751,43,2712
19Laura RasmussenMagics Sweet Blue Heaven4+42+22,18,2112
20Patricia MøllnitzDundine940,29,7413
21Signe SkelbækMagics ChriStoffer8+3+110,53,9913
22Marianne NielsenLyngholms New Delhi671,26,2313
23Lisa HeinMimrelunds Margerit8+261,21,8716
24Mia FossbergMimrelunds Killarney9+44+22,21,8419
25Mia FossbergSpringers Silver Survivor7+45+32,33,6119
Uplac.Signe SkelbækSpringers Golden7+3Trukket
Uplac.Camilla AnkerstjerneCAs Enduring EragonTrukket
Uplac.Julie HolstFigaroTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzEventyrrigets SudokuTrukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.