Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  H.V.R.  RIDESKOLE  I  HVIDOVRE  DEN  30.  MAJ  2010

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenHøjdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Marianne NielsenLyngholms New Delhi000,24,83013
2Stina NagelFlora Zackarias000,33,58012
3Mette WindWinds Capella Catalina000,45,95012
4Mette WindWinds Alioth Austin000,46,70012
5Mette WindWinds Mizar Montani100,40,3311
6Mette WindSnöflingans Fandango100,43,0811
7Caroline FrederiksenBrødkærgårdens Fleur100,46,6911
8Stina NagelWinds Nadeena Pandita110,16,1721
9Charlotte MøllerRiots Life of Lucy110,19,3321
10Stina NagelSilverados Mezzo110,22,0321
11Mia FossbergFionas Kuia af Sommerly200,26,592
12Stina NagelLyngholms Sakito200,27,572
13Nanna PetersenLupo110,32,472
14Caroline FrederiksenMosbergs Sweet Like Little The...200,32,972
15Nanna PetersenNobi110,34,592
16Caroline FrederiksenLyngholms Belive In Naddie200,58,722
17Charlotte MøllerTom K.201,03,662
18Stine JensenMilleniums Spicy Scoop210,22,163
19Mette WindWinds Caliban Centauru210,22,613
20Patricia MøllnitzFnuggsen210,23,673
21Stine JensenCayenne210,26,843
22Nanna PetersenZentas Aladdin210,28,983
23Mette WindMilleniums Spicy Dream210,29,633
24Nanna PetersenLeeds Jasmin210,42,453
25Marianne NielsenVestvoldens Lucky210,45,243
26Mette WindWinds Aziz Aliea210,45,973
27Charlotte MøllerRiots Curt Cobain301,04,443
28Caroline FrederiksenWinds Armarni220,58,324
29Stine JensenOskar311,19,804
30Marianne NielsenPiraten Piratos fra internatet410,27,225
31Marianne NielsenTatouche fra internatet230,46,185
32Patricia MøllnitzEventyrrigets Sudoku420,44,736
33Patricia MøllnitzAsta La Vistas Dumle420,45,216
34Patricia MøllnitzAsta La Vistas Skipper Skrumle600,46,556
35Mette WindWinds Kleeia Kojima420,53,926
36Jeanette JensenGaunbys Nike421,48,186
37Nanna PetersenSimba520,30,677
38Patricia MøllnitzHugo610,35,787
39Mette WindBlis Beauty af Stald Mælkebøtte341,01,907
40Patricia MøllnitzSnehvide341,13,117
41Patricia MøllnitzDundine351,37,408
42Marianne NielsenVestvoldens Black Magic541,03,449
43Marianne NielsenLyngholms Hugo Haretan821,06,2810
44Patricia MøllnitzFnuggi731,09,3410
45Stine JensenEllie551,41,5010
46Patricia MøllnitzMoonlights Aladdin561,07,5511
Uplac.Jeanette JensenMoonlights FelixTrukket
Uplac.Jeanette JensenSønderlunds TokyoTrukket
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: HJ/MFD
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin5055606570Cert.Point
1Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La VegaOOXOOXXO14
2Mette WindWinds GCh. Xawi Dirlaczi-OOOXXX
3Mia FossbergKaitakiOOOXOXXX
4Stina NagelMagics Blå MandagOOOXXX
5Marianne NielsenBonitaXXOOXXOXXX
6Stina NagelStald Dundines MaxOOXXX
7Charlotte MøllerRiots Curt CobainOXOXXX
8Charlotte MøllerRiots Life of LucyXOXXOXXX
8Charlotte MøllerTom K.XOXXOXXX
10Marianne NielsenOasas Peter KaninOXXX
Uplac.Marianne NielsenTatouche fra internatetXXX
Uplac.Stina NagelAsta La Vistas Skipper SkrumleXXX
Uplac.Stina NagelFrækkeXXX
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Aspirant: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.