Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

KONKURRENCE  PÅ  BREGENTVED  I  HASLEV  DEN  3.  -  4.  JULI  2010

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Mathilde RasmussenBacardi Breezer000,12,81012
2Mia HansenFunnys Fiat000,17,30011
3Cherie LunabjergValentino100,16,0711
4Patricia MøllnitzMoonlights Hugo100,19,9311
5Celine BoesenSimba100,25,6011
6Stina NagelAsta La Vistas Quo Vadis100,41,1311
7Mia HansenLeeds Filliblunt110,11,6321
8Marianne NielsenPiraten Piratos af internatet110,11,7921
9Patricia MøllnitzKarl Smart200,17,672
10Mia HansenOpel Omega200,22,342
11Minna JensenKandy020,32,472
12Stina NagelRiots Quomodo Vales110,38,212
13Patricia MøllnitzAsta La Vistas Dumle210,15,493
14Celine BoesenLancia Kappa210,16,603
15Stina NagelAsta La Vistas Dum Spiro - Spe...300,26,573
16Camilla HansenFunnys Tisle210,28,163
17Caroline FrederiksenSandholts Little Miss Chico031,03,393
18Patricia MøllnitzAsta La Vistas Snip310,24,004
19Minna JensenLaksis310,30,474
20Patricia MøllnitzMoonlights Aladdin320,17,645
21Tine JensenLightning230,20,685
22Tine JensenLunds Lancelot320,46,175
23Mia HansenKildedals Sally240,15,936
24Anne AndersenLewis330,23,896
25Patricia MøllnitzFnuggi330,36,636
26Mathilde RasmussenKaninus420,40,316
27Julie JensenAmigo420,47,666
28Camilla HansenLeeds Prince Björkvin420,50,316
29Stina NagelImpeys Tøf Tøf430,18,377
30Caroline FrederiksenWinds Armarni520,53,977
31Stina NagelMilleniums Spicy Girsl GoGo710,28,428
32Camilla HansenHoppelands Kalle540,24,329
33Caroline FrederiksenMr. Barcardi Breezer4+22+21,53,7710
34Julie JensenAnnabelle860,28,5114
Uplac.Anne AndersenMorris4+1Trukket
Uplac.Mathilde BergstrømLarsen5Disk.
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind, Camilla Ankerstjerne
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 1,30
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Marianne NielsenPiraten Piratos af internatet000,27,48012
2Mia HansenLyngholms I Beline In Nuller000,34,89011
3Cherie LunabjergValentino000,36,99011
4Stina NagelMilleniums Spicy Girls GoGo000,39,33011
5Mia HansenLeeds Filliblunt100,27,9311
6Minna JensenLaksis010,30,2311
7Stina NagelAsta La Vistas Dum Spire - Spe...100,42,7011
8Patricia MøllnitzMoonlights Hugo110,25,9221
9Stina NagelImpeys Tøf Tøf200,32,652
10Camilla HansenFunnys Tisle110,37,672
11Celine BoesenLancia Kappa110,44,292
12Patricia MøllnitzAsta La Vistas Dumle200,55,612
13Celine BoesenSimba111,00,832
14Mia HansenLancia111,15,112
15Stina NagelAsta La Vistas Quo Vadis01+11,31,042
16Patricia MøllnitzAsta La Vistas Snip210,34,133
17Mia HansenKildedals Sally210,48,413
18Mia HansenNissan Terrano301,17,073
19Mia HansenFunnys Fiat220,19,674
20Patricia MøllnitzKarl Smart310,33,104
21Mathilde RasmussenBacardi Breezer220,34,614
22Patricia MøllnitzFnuggi310,47,634
23Patricia MøllnitzMoonlights Aladdin220,54,404
24Caroline FrederiksenSandholts Little Miss Chico311,05,774
25Julie JensenAmigo320,40,735
26Mathilde RasmussenGuffe500,59,725
27Stina NagelRiots Quomodo Vales321,04,245
28Camilla HansenHoppelands Kalle330,39,586
29Camilla HansenBuller330,57,596
30Celine BoesenA Ray Of Hope350,50,898
31Caroline FrederiksenMr. Barcardi Breezer4+221,15,698
32Mathilde RasmussenKaninus450,52,419
33Julie JensenAnnabelle731,14,3710
Uplac.Camilla HansenLeeds Prince Björkvin0Trukket
Uplac.Minna JensenKandy2Trukket
Uplac.Anne AndersenLewis3Trukket
Uplac.Cherie LunabjergBatmanTrukket
Uplac.Mia HansenFidoTrukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind, Camilla Ankerstjerne
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 1,30
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Mizar Montani100,13,90113
2Mette WindWinds Alioth Austin100,21,1411
3Marianne NielsenLyngholms New Delhi100,23,3611
4Mette WindWinds Capella Catalina200,17,6621
5Mia HansenLyngholms I Belive In Nuller200,32,3821
6Caroline FrederiksenMosbergs Sweet Like Little The...210,18,5331
7Caroline FrederiksenBrødkærgårdens Fleur300,30,353
8Stine JensenMilleniums Spicy Scoop210,45,073
9Mia HansenNinus300,54,223
10Mia HansenLancia Delta120,58,413
11Anja SahlBuller310,30,534
12Mette WindMilleniums Spicy Dream220,40,094
13Mia HansenNissan Terrano311,01,174
14Julie JensenOskar30+11,24,734
15Mia HansenEventyrrigets Ziska320,23,115
16Stina NagelLyngholms Sakito410,25,235
17Caroline FrederiksenLyngholms Belive In Naddie3+200,29,535
18Marianne NielsenVestvoldens White Foot500,42,055
19Mette WindWinds Caliban Centauru320,43,775
20Stina NagelWinds Nadeena Pandita420,30,276
21Mia HansenWinds Molly23+11,17,106
22Marianne NielsenVestvoldens Lucky421,22,926
23Patricia MøllnitzFnuggsen340,27,827
24Patricia MøllnitzAsta La Vistas Skipper Skrumle520,33,667
25Mia HansenWinds Nahliia Panwa610,43,677
26Mia HansenLancia520,53,527
27Camilla E. HansenBuller341,12,737
28Stine JensenTrasseluds Cayenne530,37,438
29Mathilde RasmussenGuffe641,19,0410
Uplac.Cherie LunabjergBatman5+3+4Trukket
v4Mette WindWinds Ch. Fido Dido Boy (veter...010,38,581
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Camilla Ankerstjerne
Aspirant: Ingen
Sekretær: Camilla Ankerstjerne
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 1,30
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindWinds Mizar Montani11,06,7201,37,3912,44,1113
2Mette WindWinds Capella Catalina01,29,3911,21,5112,50,901
3Mia HansenEventyrrigets Ziska10,59,9510,40,6021,40,551
4Mette WindMilleniums Spicy Dream11,07,0010,48,3921,55,391
5Patricia MøllnitzFnuggsen21,06,0000,53,8421,59,841
6Mette WindWinds Alioth Austin11,08,2910,51,9322,00,221
7Mia HansenOpel Kadett21,10,2101,18,8722,29,081
8Mia HansenNinus21,42,6701,20,6923,03,36
9Celine BoesenHugo21,10,2810,44,8331,55,11
10Stina NagelSilverados Mezzo31,25,7300,41,8532,07,58
11Mia HansenCAs Silver To Surprice11,09,8630,52,7742,02,63
12Stina NagelLyngholms Sakito41,30,3110,57,9352,28,24
13Anja SahlBuller31,41,1321,14,9152,56,04
14Marianne NielsenLyngholms New Delhi51,113,6911,00,7662,14,45
15Caroline FrederiksenBrødkærgårdens Fleur61,28,6901,02,6962,31,51
16Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki52,00,2311,09,3563,09,58
17Caroline FrederiksenLyngholms Beline In Naddie4+12,42,0111,10,8863,52,89
18Caroline FrederiksenMosbergs Sweet Like Little The...5+11,42,1310,10,5872,52,74
19Marianne NielsenVestvoldens Lucky31,38,8351,21,3483,00,17
20Mia HansenOpel Omega62,16,2421,31,4083,47,64
21Stine JensenTrasseluds Cayenne71,35,7721,07,6792,42,84
22Patricia MøllnitzStald Dundines Max60,49,5731,51,4193,40,98
23Julie JensenOskar5+12,25,182+12,32,4694,58,04
24Stina NagelWinds Nadeena Pandita81,59,8921,05,44103,05,33
25Patricia MøllnitzAsta La Vistas Skipper Skrumle82,17,004+1+11,47,69144,04,69
26Caroline FrederiksenWinds Armarni9+12,42,1371,54,63174,36,76
Uplac.Mia HansenCAs Enduring Eragon41,11,29Trukket
Uplac.Mette WindWinds Caliban Centauru61,23,43Trukket
Uplac.Mia HansenLancia Delta8+12,31,49Trukket
Uplac.Mia HansenWinds Nahliia Panwa91,32,31Trukket
Uplac.Mia HansenMagics Night of LoveTrukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Vicky Bonefeld, Camilla Ankerstjerne
Aspirant: Ingen
Sekretær: Celine Boesen
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2,30
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.