Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOPKONKURRENCE  VED  UDSTILLINGEN  I  ALLERØD  DEN  5.  -  6.  MARTS  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Patricia MøllnitzFionas Kips Bay000,19,71012
2Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah Qmir000,23,8900 fejl 0,14,7011
3Patricia MøllnitzMagics Epic Ebson000,22,9801 fejl 0,25,3811
4Patricia MøllnitzAsta La Vistas Dumle000,25,43011
5Anna Katrine HustedFunnys Nani000,32,17011
6Nicoline Frederikke Jevan...Stald Dumbo's Fedtmule000,40,69011
7Caroline FrederiksenMosbergs Lillefod000,54,76011
8Camilla AnkerstjerneHønsehusets Prazo Waccamaw Sio...100,14,9411
9Anna Katrine HustedSoa's Enda Dream100,15,0211
10Camilla AnkerstjerneFunnys Lequa Lugmanar100,19,7611
11Patricia MøllnitzStald Dundines Roberto100,20,8511
12Nicoline Frederikke Jevan...SOA's Little Amazing Apollo100,24,2410 fejl 0,16,991
13Sandra AndersenSOA's Kovu Azuki Junior100,23,5310 fejl 0,39,99
14Anna Katrine HustedDundines Maxi Mix100,30,741
15Camilla AnkerstjerneHønsehusets Prazo Sioux Lakota100,31,671
16Christina AndersenKorgaards El Tuyo100,32,931
17Patricia MøllnitzMapos Alex100,43,641
18Camilla AnkerstjerneHønsehusets Prazo Potawatomi110,14,012
19Caroline FrederiksenHønsehusets Donji Trpuci110,16,932
20Tanja Skou PedersenTigerdyret200,16,942
21Patricia MøllnitzJordbærgårdens Aladdin200,17,032
22Stine JensenLevades Dangerous Freedom200,20,842
23Patricia MøllnitzStald Dundines Pumba110,21,242
24Stine JensenMagics Epic Savros Zargo110,23,172
25Tanja Skou PedersenDoug's Admiral Bobbie Bebz110,34,332
26Patricia MøllnitzStald Dundines Santiago200,34,472
27Caroline FrederiksenKaninlands Kingo Fly To The Ra...110,42,772
28Sanne RothPandora210,21,463
29Anna Katrine HustedBoing Woing300,23,923
30Signe Rydal LebeckFunnys Jolie Aimé210,24,433
31Camilla AnkerstjerneCAs Ankiia Aviarna300,25,053
32Caroline FrederiksenMilleniums Moon Life210,32,703
33Camilla LudvigsenRubins Leredo210,38,233
34Christina AndersenVinkelstaldens Darling210,43,013
35Kicki DjarnerAmazing Princess Nuggie Star121,04,543
36Karin RothNova220,18,034
37Sanne RothRofus220,27,264
38Sanne RothDiva220,42,944
39Stine JensenHønsehusets Ninska Laguna Beach400,47,774
40Nicoline Frederikke Jevan...Monsen's Dream221,29,574
41Stine JensenHønsehusets Vodena Glava410,15,995
42Karin RothMimmer320,26,885
43Karin RothBelieve320,41,275
44Christina AndersenZobels Amber320,46,855
45Sandra AndersenDundines Mingus Minion4+100,51,875
46Patricia MøllnitzStald Dundines Djengis420,30,876
47Kamilla MikkelsenBlueberryGarden's Amazing Aiko420,47,276
48Sanne RothThor430,33,687
49Sanne RothZavanah340,41,547
50Sandra AndersenGinny von den teddyzwergenland341,09,557
51Patricia MøllnitzFnuggi530,45,608
52Kamilla MikkelsenMi Hija530,46,628
53Karin RothBailey530,49,408
54Karin RothDory541,07,079
55Tanja Skou PedersenShamigo's Kikaloo Kimiko6+320,35,8311
56Karin RothNemo561,15,2311
57Karin RothBaby871,08,0715
Uplac.Sandra AndersenCleo ChampaignTrukket
Uplac.Tanja Skou PedersenSOA's Jamaican Me CrazyTrukket
Antal deltagere: 59.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 1,30
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla AnkerstjerneHønsehusets Prazo Waccamaw Sio...000,38,50012
2Camilla AnkerstjerneCAs Ankiia Aviarna010,23,9711
3Patricia MøllnitzStald Dundines Roberto100,24,0711
4Patricia MøllnitzAsta La Vistas Dumle100,34,3811
5Anna Katrine HustedDundines Maxi Mix100,42,8911
6Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah Qmir100,47,5411
7Patricia MøllnitzMapos Alex011,29,4511
8Patricia MøllnitzStald Dundines Pumba200,26,3221
9Patricia MøllnitzStald Dundines Santiago200,27,712
10Stine JensenLevades Dangerous Freedom200,38,872
11Sofie Harrits NielsenGunitivar200,40,472
12Christina AndersenVinkelstaldens Darling200,52,662
13Camilla LudvigsenRubins Leredo200,56,032
14Anna Katrine HustedFunnys Nani201,05,972
15Stine JensenHønsehusets Ninska Laguna Beach300,40,093
16Sanne RothDiva300,45,263
17Sofie Harrits NielsenUltot211,15,903
18Camilla LudvigsenKosmo211,31,553
19Patricia MøllnitzJordbærgårdens Aladdin310,26,634
20Stine JensenHønsehusets Vodena Glava310,30,744
21Sanne RothRofus220,36,664
22Sanne RothZavanah220,45,534
23Christina AndersenKorgaards El Tuyo220,52,034
24Christina AndersenZobels Amber310,52,434
25Nicoline Frederikke Jevan...SOA's Little Amazing Apollo311,04,984
26Nicoline Frederikke Jevan...Monsen's Dream20+22,18,804
27Karin RothBelieve410,31,595
28Karin RothNova420,35,406
29Sanne RothThor421,04,466
30Patricia MøllnitzFnuggi421,26,946
31Karin RothBailey331,47,276
32Anna Katrine HustedSoa's Enda Dream610,43,037
33Sanne RothPandora350,40,578
34Nicoline Frederikke Jevan...Stald Dumbo's Fedtmule2+1+231,03,778
35Karin RothMimmer531,06,148
36Patricia MøllnitzStald Dundines Djengis631,00,079
37Sofie Harrits NielsenFijona541,37,569
38Kamilla MikkelsenMi Hija5+1+221,25,1410
Uplac.Signe Rydal LebeckFunnys Jolie Aimé0+1Disk.
Uplac.Anna Katrine HustedBoing WoingTrukket
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.