Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  SANDRA  I  TOMMERUP  DEN  14.  APRIL  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigSofiagårdens Malaco Truly00.42.4100.33..44012
2Lisette KongerslevJordbærgårdens Exotic Cas01.09.3300.38.57011
3Sandra BardevigLeeds Wanna B af All Star00.40.4800.39.50011
4Camilla á ArgjumJordbærgårdens A walk to Remem...00.51.8800.41.31011
5Lisette KongerslevHønsehusets Prazo Caddo01.16.9700.44.19011
6Camilla ElkjærSofiagaardens Toffifee00.27.1300.44.66011
7Nicole AndersenJackie Chan00.45.7300.45.17011
8Nicole AndersenLeeds Back To Black00.39.7700.48.57011
9Marlene BruhnJordbærgården's Exotic Pitanga01.00.4400.54.40011
10Lisette KongerslevMagics Epic Reason01.03.2300.58.66011
11Camilla á ArgjumSnöflingans Stjärngosse01.25.7101.00.85011
12Cathrine ElkjærMikayas Mrs. Dalloway10.36.5200.38.521
13Karen FrederiksenZentas Jolly Holiday00.36.4410.39.291
14Lisette KongerslevHønsehusets Prazo Pawnee11.16.0700.42.041
16Maria BankeFionas Firenze af Gaunby00.57.6810.49.291
17Anna JohannesenHerbert Andersen11.00.9000.50.871
18Nicole AndersenZentas Maddison Square NY10.48.9500.51.531
19Maria BankeSilverados Euanthe00.46.5710.51.831
20Fie FahlénMisha01.04.8610.52.781
21Marlene BruhnJordbærgården's Exotic Papaya10.51.1900.53.411
22Heidi FrederiksenVechkin´s Hurricane af Fionas0+11.31.9400.56.591
23Nicole AndersenZentas Brooklyn NY11.12.7700.59.891
24Nicole AndersenZentas A Star Is Born01.15.5411.21.701
25Heidi Frederiksenzentas Times square NY01.18.6311.26.571
26Nicole AndersenZentas Fit For Fight00.51.9911.26.771
27Camilla á ArgjumHønsehusets Tiny Sisak21.05.9300.53.252
28Cathrine ElkjærSofiagårdens Bon Bon00.42.8520.57.732
29Gitte Højer JensenBalou`s Red Hot Chili01.08.381+11.30.522
30Frida Imlau MadsenÅlbækkegård's Teddy Space King20.33.6610.27.923
31Cathrine ElkjærMikayas Petit Ami00.30.9330.30.663
32Cathrine ElkjærTaharas Paint me like a ninja...31.04.3700.30.693
33Marlene BruhnJordbærgården's Exotic Canistel20.56.6921.05.304
34Fie FahlénTrisha21.21.9521.20.764
35Emma Bang SimonsenZentas Skot2+42.27.8610.53.697
36Camilla ElkjærBlack Beauty60.58.3230.59.039
37Anna JohannesenBuddeh7+21.51.531+11.39.1211
Uplac.Karen FrederiksenZentas Magnus1+21.48.68Trukket
Uplac.Camilla ElkjærMikayas Sweet Dreams10.37.23Trukket
v4Maria HolmStampegårdens Adolf (Veteran)00.56.8900.39.690
v15Cathrine ElkjærStald ViP's Born To Be Wild (V...11.09.8200.47.671
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Sanne Johannesen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 01:30 min.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigSofiagårdens Malaco Truly01.01.7500.35.58013
2Lisette KongerslevHønsehusets Diasay Mecca01.30.6100.47.55012
3Sandra BardevigSofiagårdens Haribo01.46.9000.59.11012
4Sandra BardevigSofiagårdens Picture Perfect01.10.7301.02.63012
5Nicole AndersenLeeds Back To Black01.17.1901.13.33012
6Stine Lærke JensenSofiagårdens Non Stop00.58.8310.51.051
7Lisette KongerslevSilverados Kalyke21.24.2700.54.312
8Lisette KongerslevHønsehusets Diasay Rapa Nui11.04.7311.06.022
10Maria BankeFionas One N´Only Ovechkin20.55.5401.30.912
11Maria BankeSommerlys Star Stella Nova21.10.1201.43.272
12Maria BankeFionas Maya af Sommerly31.15.2300.39.773
13Maria BankeFiona´s Rockers By Choice20.48.2910.41.003
14Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice20.54.6810.41.893
15Marlene BruhnGaunby's Audi R8 5,2 FSI30.52.1500.46.923
16Camilla á ArgjumGaunbys Slice of Sunshine31.51.0901.48.003
17Maria BankeVechkin´s Typhoon af Fionas31.58.2410.36.544
18Mie Filskov JensenFiona's Hot N' Tot31.26.3011.05.114
Uplac.Camilla á ArgjumPajaritos Gold Rally11.49.83Trukket
v9Maria HolmStampegårdens Adolf (Veteran)10.49.3711.21.982
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Sanne Johannesen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.