Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  ISLANDSPARKEN  I  VIBORG  DEN  16.  APRIL  2011

Print
Tryk for at komme til:
Svær krogetElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marlene BruhnHønsehuset's Diasay Pompeii11:22:0911:02:6023
2Marlene BruhnMy Crazy Catwalk af Jordbærgår...22:21:1901:26:062
3Betina MillerAllégaardens SuDoKu21:35:3701:26:532
4Lisette KongerslevHønsehusets Trincel Beach21:31:5601:33:602
5Lisette KongerslevXaToo's Ara Aquila af Hønsehus...32:15:8411:00:754
6Marlene BruhnSnöflingans Lie Detector21:16:2521:34:044
7Betina MillerDiors J´Adore af Solvang42:14:1911:10:915
8Poul Erik KristensenFast & furious Nissan Skyline...42:19:1622:21:166
9Lisette KongerslevXaToo's De Draco af Hønsehuset502:14:38201:01:417
10Susanna Mørck KristensenCastello52:51:3522:13:037
11Dina MikkelsenBlue Charm73:23:0002:26:187
12Susanna Mørck KristensenHønsehusets Lillefod113:39:6531:13:8414
13Marlene BruhnJordbærgården's Prima123:04:81401:09:3116
14Aase BjernerBygholms Kikkoman133:07:6851:57:2518
Uplac.Marlene BruhnLeed's LazanderTrak sig
Uplac.Marlene BruhnVechkin´s Monsoon af FionasTrak sig
v8Betina MillerPlayboys Playmate af Stampegår...32:34:2532:04:906
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Dina
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Marlene BruhnJordbærgården's Primadonna31,4001,12,03314
2Lisette KongerslevGCh. Tiny Triumph af Gaunby31,2211,13,404
3Lisette KongerslevGaunbys Fresh Fri Fly21,2121,29,443
4Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Too Nice To Sa...42,2711,20,815
5Rasmus BjernerAsgaards Frigg32,1321,28,135
6Betina MillerPlaymates Ch. Player af Alléga...42,5322,34,446
7Betina MillerGaunbys SCh. Mr. Playboy Bunny52,3922,48,917
8Marlene BruhnFlamencos Surf Point51,4731,17,228
9Betina MillerStampegården's Nike62,2831,44,259
10Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...42,5362,42,5610
11Poul Erik KristensenVi.P's Dodge Viper52,3162,40,7211
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Dina Mikkelsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.