Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

FORÅRSHOP  HOS  LOTTE  I  KJELLERUP  DEN  11.  MAJ  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria GadkjærMalega´s Libra000,25,95012
2Lotte SvendsenHønsehusets Tiny Virovitica "T...000,33,13011
3Lene GadkjærMikaya's Mykonos010,13,5011
4Anna AndreasenMagics Epic Starry Night100,17,5911
5Lotte SvendsenMilkas Alice Irina010,32,2511
6Maria GadkjærMalega´s Taurus100,37,501
7Maria JakobsenGrønriis April100,42,751
8Maria GadkjærMalega´s Gemini110,17,592
9Aase BjernerBygholms Lotus Europa200,27,072
10Maria GadkjærHønsehuset's Prazo Apache1+100,50,372
11Lene GadkjærMalega´s Sagittarius021,38,902
12Lotte SvendsenLeeds Klub Kiwi af All Star210,35,693
13Fie MaaløeVanessa030,41,843
14Aase BjernerBygholms Canon Pixma030,52,973
15Kristian MadsenMimrelunds Nuggi121,53,283
16Maria GadkjærLeed's Miss United410,27,605
17Lotte Svendsen (jockey)Dark Java230,44,535
18Louise JakobsenSønderhops Lucky2+221,39,886
19Lotte Svendsen (jockey)Thougaards Bravo3+131,02,537
20Fie MaaløeSommerlys Sultan4+211,36,447
21Rasmus BjernerBygholms Lotus Excel5+121,24,168
Uplac.Lene GadkjærHønsehuset´s Dakovo2+1+3trak
Uplac.Louise JakobsenBeders Thunder Rain6trak
Uplac.Louise JakobsenBeders Thunderstormtrak
v15Lene GadkjærSpeedy (Veteran)031,07,163
v16Maria GadkjærStrit (Veteran)220,48,504
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Dina Mikkelsen
Sekretær: Dina T. Mikkelsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.