Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TIRSDAGSSTÆVNE  PÅ  BJERNING  KIRKEVEJ  2  VED  HADERSLEV  DEN  2.  AUGUST  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninfejltidfejltidT.FejlPindPoint
1Sanne SchmatzVi-To010.54010.8301
2Camilla LudvigsenDaisy016.30011.7001
3Maria HolmSofiagaardens Speedball030.44013.1301
4Sanne SchmatzRimfax015.06014.0701
5Camilla LudvigsenRubins Rush Hour015.34015.4501
6Tenna VilladsenAmanda024.34016.0001
7Malene LeerhøjNemo af Team Sheik015.08019.9001
8Anne Mette JensenSmukke Sally021.02023.1401
9Cecilie Holst JørgensenViktor052.92024.4601
10Anna OutzenHaki the Superstar01.06.87025.3501
11Camilla JensenFionas Casablanca014.41026.6201
12Camilla LudvigsenÆblehavens Mozilla Firefox021.70027.2001
13Karina KristensenLykkes Fancy Faith017.38030.3001
14Camilla LudvigsenRubins Leredo031.08035.9501
15Camilla JensenFionas Charmin Memory036.13048.2301
16Tenna VilladsenLego035.04051.9401
17Malene LeerhøjStrandvejs Crazy Via Noma135.60013.801
18Sanne SchmatzTroldepus119.24018.991
19Janni LarsenNødkærlunds Eunomia135.84021.561
20Louise Lund DiabelezAggot Abbie132.41027.771
21Anne Mette JensenUpdate11.06.87041.241
22Louise Lund DiabelezMouline Rouge the Quiness11.14.6501.57.411
23Janni LarsenNødkærlunds Eros249.32126.533
24Anna JohannesenSofiagaardens Rubberball243.77139.563
25Tenna VilladsenMagnus21.17.05147.003
26Anna JohannesenKandies Kokoro Alfa251.99234.294
27Camilla JensenCaminas Avonako344.69148.694
28Anna JohannesenBuddh551.22256.617
29Cecilie Holst JørgensenBirkelys Den Sorte Madonna437.0661.13.0610
Uplac.Marie LarsenFritta Pulschenmuss137.89Trukket
Uplac.Cecilie Holst JørgensenCaminas Moonwalkerover 3 min.
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: d2
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.