Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

KLUBMESTERSKAB  I  ELITEKLASSERNE  HOS  SOFIAGÅRDEN  VED  TOMMERUP  DEN  22.  SEPTEMBER  2011

Print
Tryk for at komme til:
Elite ligeElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Maria BankeGaunby´s Fujita11.02.9800.43.98114
2Maria BankeGaunby´s Dika Titou11.18.4901.06.491
3Sandra BardevigSofiagårdens Sport Inside21.19.5100.56.232
4Maria BankeGaunby´s Mighty Macijevski30.57.9510.33.934
5Sandra BardevigWinds Ch. Niva Pattaya2+11.36.6510.49.774
6Maria BankeFionas Kuia af Sommerly41.20.5610.39.115
7Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream21.41.2231.00.365
8Marlene BruhnFlamencos Surf Point51.56.7101.10.155
9Marlene BruhnHønsehuset's Diasay Pompeii31.21.5121.11.185
10Sandra BardevigSofiagårdens Princess Charming62.28.7711.16.897
11Sandra BardevigOtto42.00.3431.52.017
12Janni LarsenSpringers Flint af Bella6+12.37.9711.19.998
13Marlene BruhnXaToo's De Draco af Hønsehuset72.12.2861.23.5713
Uplac.Marlene BruhnSilverados Piper CubTrukket
Uplac.Sarah OmmenTeam Sheik´s AfroditeTrukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Maria BankeGaunby´s Dika Titou32.07.3700.51.6534
2Maria BankeGaunby´s Fujita31.48.5120.55.675
3Sandra BardevigWinds Ch. Niva Pattaya4+12.09.7301.10.255
4Marlene BruhnFlamencos Surf Point42.25.7831.55.077
5Sandra BardevigSofiagårdens Pokerface51.35.8941.25.929
6Sandra BardevigSofiagårdens Sport Inside71.36.0241.13.4611
7Sandra BardevigOtto82.29.9831.57.3511
8Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream101.52.3131.34.3013
9Maria BankeGaunby´s Mighty Macijevski121.31.2140.41.9816
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.