Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TIRSDAGSSTÆVNE  PÅ  BJERNING  KIRKEVEJ  2  VED  HADERSLEV  DEN  4.  OKTOBER  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninfejltidfejltidT.FejlPindPoint
1Karina KristensenLykkes Fancy Faith012.22010.74012
2Sandra BardevigSilverados Circurious027.07014.13011
3Camilla ArgjumSilverados Cirque the Soir01.11.91015.14011
4Camilla JensenLiathos Azurit022.24015.17011
5Janni LarsenNødkærlunds Eros034.24015.65011
6Camilla Dalgaard ElkjærMikayas Sweetdreams018.85017.95011
7Marlene BruhnMajesty of Rock015.96018.25011
8Camilla ArgjumJordbærgårdens Mapi IgglePiggle042.09019.49011
9Sanne SchmatzTroldepus009.81018.52011
10Anna OutzenHaki the Superstar036.48019.52011
11Edita RimkuteTi Amo Dorado024.92020.93011
12Camilla ArgjumGoing down in Flames034.81021.79011
13Tenna VilladsenAmanda026.34026.34011
14Camilla ArgjumLebecks Ciano037.27026.68011
15Lisette KongerslevHønsehusets Daryaye Noor Nizam020.63028.07011
16Malene LeerhøjStrandvejens Crazy Via Noma033.99030.94011
17Cathrine Dalgaard ElkjærDalgaards Rosa Arvensis025.90031.34011
18Marlene BruhnDucati028.29033.70011
19Cecilie JørgensenViktor022.00035.41011
20Tenna VilladsenÆblehavens Lobo036.43038.06011
21Camilla ArgjumStampegårdens Piece of Paradise043.27045.21011
22Anna OutzenPrincess Lilo035.03045.97011
23Stine L. JensenSofiagårdens SchwipSchwap035.67054.90011
24Louise Parsberg MadsenStald Blues Fascination01.02.7401.10.50011
25Stine L. JensenSofiagårdens Cherry Coke01.09.1901.12.14011
26Tenna VilladsenMagnus01.00.0501.12.63011
27Sanne SchmatzRimfax119.76012.551
28Edita RimkuteSorte Nalezljivo113.06015.081
29Camilla ArgjumBurned by the Sun040.93116.641
30Malene LeerhøjNemo015.54119.401
31Marlene BruhnExotic Canistel022.63127.061
32Lisette KongerslevJordbærgårdens Mapi Ninky Nonk...158.82029.311
33Cathrine Dalgaard ElkjærSofiagårdens Ayataka042.91136.061
34Louise Parsberg MadsenStald Parsbergs Koh Tao af Høn...11.06.16038.011
35Camilla ArgjumMidnight Shadow146.17041.311
36Camilla Dalgaard ElkjærDalgaards Rosa Nutkana125.27055.581
37Louise Parsberg MadsenBellas Heaven can wait af Leva...121.43116.742
38Stine L. JensenSofiagårdens Softball240.13022.782
39Camilla JensenFionas Charmin Memory117.56124.152
40Sarah OmmenNødkærlunds Eunomia251.88030.242
41Sandra BardevigThougaards Piseidon136.31131.772
42Camilla Dalgaard ElkjærBlack Beauty024.65238.392
43Emma HostrupPearcy156.46149.452
44Lisette KongerslevHønsehusets Sancy Nizam153.80151.462
45Cathrine Dalgaard ElkjærDalgaards Rosa Arkansana138.89153.362
46Anna OutzenCutie Curt153.06157.642
47Edita RimkuteRainbow Kid356.98030.223
48Edita RimkuteApacho the Dirti Boy340.45050.063
49Marlene BruhnMapi Makka Pakka31.19.5501.41.593
50Camilla ArgjumGrenens Good Luck Charm138.231+11.42.913
51Emma HostrupSpeedy Gonzarlez336.10122.244
52Camilla JensenSilverados Party Claudy356.63157.064
53Edita RimkuteMi Chico the Ninja533.72020.055
54Camilla JensenCaminas Avonako31.09.9521.02.355
55Janni LarsenMr. Logan31.02.63321.376
56Cecilie JørgensenCaminas Moonwalker343.72336.656
57Cecilie JørgensenBirkelys Den Sorte Madonna71.13.13440.0511
Antal deltagere: 57.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.