Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JULESTÆVNE  PÅ  VESTRE  SKOLE  I  SLAGELSE  DEN  3.  DECEMBER  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Didde BøtcherBaloos Dakisha Mijake00:51,6500:52,75012
2Nanna PetersenGarros10:32,6200:25,5911
3Julie LarsenAjtaks Patronus10:59,2200:37,5911
4Ida KnudsenLebecks Accademia Dell'Arcadia10:22,6500:55,4411
5Didde BøtcherSommerlys Anubis00:52,0911:03,4711
6Lisa HeinSpringers After The Fall (Hast...20:29,3700:21,9721
7Amalie JohansenKaninbjergets Nellie Dellie20:50,5300:33,9321
8Nicoline Frederikke Jevan...Sommerly's Kairo20:48,2800:38,2821
9Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...11:43,0710:50,5021
10Louise GotfredsenNødkærlunds Peito11:19,3411:15,2521
11Emilie PedersenSvanemarks Cocio Phuss Junior...2+11:08,0600:36,4131
12Didde BøtcherCAs Sinus Amoris21:11,6611:03,8131
13Tanja Skou PedersenCata's Dati Don Triego20:52,7211:44,9431
14Karin RothDory20:32,9120:40,6541
15Lisa HeinSpringers The Loser of Love20:16,8820:48,224
16Ida KnudsenKaninhøjens Prins31:02,0610:48,414
17Rigmor KristiansenShamigos I Wish20:30,7220:48,974
18Charlotte DollerupHønsehuset´s Fearless Nevada20:39,031+11:17,754
19Rigmor KristiansenShamigos Hit And Run30:36,7220:25,915
20Nanna PetersenLykkes Camma Camille2+11:02,191+10:58,755
21Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake2+11:19,0041:04,637
22Nanna ChristensenWinds Lady Princess40:38,07
23Tanja Skou PedersenMF's Zena Zolvina41:04,75
24Pernille Dahl NielsenSandholts Felix41:11,43
25Lærke Gylham (Toftegården)Gress Magic Nairobi3+11:22,50
26Rigmor KristiansenSvanemarks 7up Phuss Junior Af...41:23,25
27Nanna PetersenBoltens Glowing Suprise41:28,97
28Dina Thygesen (Toftegårde...Gress Magic Atlantic City40:59.34
29Karin RothBelieve50:27,82
30Lærke Gylham (Toftegården)Fluffy50:33,25
31Emilie PedersenArthur50:43,75
32Trine MøldrupBlancos Rupliah Rapillia50:55,91
33Karin RothDiva50:56,68
34Julie LarsenThe Lovely Bones51:00,88
35Rigmor KristiansenMake Me Lovely51:05,72
36Tanja Skou PedersenUniKin's Just The Way You Are51:11,65
37Lisa Sinnerup GressElmelys Alison Krauss51:14,52
38Lisa HeinFlora Anemone51:15,21
39Cecilie Michelle Mathiass...Jordbærgården's Dee Dee51:18,79
40Anna RavnPrince Eliot ( L )51:19,87
41Emilie PedersenPerle51:41,97
42Amanda HauptFunnys Accapello Chekota51:58,88
43Trine MøldrupStampe61:01,97
44Tanja Skou PedersenLærke's Tibo Bellissimo61:14,38
45Nanna PetersenTaharas Paint Me With Stardust61:30,56
46Nanna PetersenTaharas Paint Me Like Robin Ho...61:50,82
47Lisa Sinnerup GressCATAs Dati Di Taya71:04,90
48Trine MøldrupBlancos Amir Agnui71:06,56
49Nanna ChristensenKildevangs Cavalli Amor Di Fior71:12,59
50Nanna ChristensenClausens Milza De Cita71:21,25
51Nicoline Frederikke Jevan...Sommerly's Cool II Fire6+11:35,44
52Tanja Skou PedersenCata's Dati Danja Danica81:14,75
53Ida KnudsenCapaccio7+11:58,66
54Lisa Sinnerup GressAjtaks Salina Von Shine6+22:15,97
55Julie LarsenDen Flyvende Hollænder5+1+22:23,32
56Didde BøtcherLebecks il Mio Tesoro8+11:23,63
Uplac.Amalie JohansenKaninbjergets CallistoTrukket
Uplac.Amalie JohansenLille Halv MåneTrukket
Uplac.Amanda HauptSugarTrukket
Uplac.Cecilie Michelle Mathiass...Unik's California KingTrukket
Uplac.Didde BøtcherLigiti Wersai af TaraTrukket
Uplac.Dina Thygesen (Toftegårde...Gress Nino TalivoTrukket
Uplac.Karin RothNovaTrukket
Uplac.Nanna ChristensenKildevangs Aki Lavi LasirTrukket
Uplac.Nanna ChristensenKildevangs Lascar Mi ValmirTrukket
Uplac.Nicoline Frederikke Jevan...Monsen's DreamTrukket
Uplac.Nicoline Frederikke Jevan...Winds KilimanjaroTrukket
Uplac.Lærke Gylham (Toftegården)Gress Mr. Brownie Bootstrukkket
Antal deltagere: 68.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Signe Skelbæk
Sekretær: Signe Skelbæk
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Didde BøtcherBaloos Dakisha Mijake (L)21:29,6611:11,94323
2Nanna ChristensenBaloos Tivi Tobey (M)40:33,8100:31,8441
3Trine MøldrupCAs Asterisk Sungai Petani (M)4+11:36,4700:58,0651
4Lisa Sinnerup GressZentas A Star Is Born (M)51:41,6910:43,4161
5Lisa Sinnerup GressFunnys Martino (L)41:59,4421:05,1662
6Signe SkelbækSpringers T.M.T. MultiMax Fa...(M)31:18,7831:15,2561
7Ida KnudsenKaninhøjens Prins (L)51:28,0320:46,5072
8Nanna ChristensenTaharas Paint Me With Happin...(M)6+11:12,9610:47,5381
9Tanja Skou PedersenShamigo's Kikaloo Kimico (L)40:51,4741:00,8182
10Nanna PetersenMilkas Koma Karma Kosmos (M)61:25,8721:02,9081
11Nanna PetersenLykkes Camma Camille (L)41:11,6941:05,8182
12Signe SkelbækMagics ChriStoffer (M)61:29,7230:48,699
13Ida KnudsenKaninhøjens Canopus (L)61:26,9430:53,009
14Louise GotfredsenBella (L)71:13,4721:13,069
15Charlotte DollerupEventyrriget´s Sudoku (M)60:50,3140:57,1010
16Tanja Skou PedersenTigerdyret (M)5+11:28,5941:08,0710
17Didde BøtcherSommerlys Anubis (L)51:08,0051:10,2510
18Pernille Dahl NielsenFlora Lavender (M)72:13,5331:16,8210
19Karin RothBelieve (L)80:46,5340:35,1212
20Tanja Skou PedersenTahara's Paint Me With Love (L)7+1+12:32,2531:16,8712
21Signe SkelbækSpringers After The Fall (Ha...(L)81:19,1941:20,2212
22Signe SkelbækSpringers The Loser of Love (L)81:05,4741:33,1012
23Louise GotfredsenNødkærlunds Peito (L)61:44,405+11:46,2512
24Rigmor KristiansenShamigos Hit And Run (L)10+11:27,282+11:28,1314
25Pernille Dahl NielsenSandholts Felix (L)8+11:56,315+11:51,6615
26Nicoline Frederikke Jevan...Sommerly's Kairo (L)101:05,4370:48,8417
Uplac.Anna RavnRosa ( M )7+11:49,22Trukket
Uplac.Nanna PetersenLeeds Jasmin (M)71:52,65Trukket
Uplac.Amanda HauptFunnys Accapello Chekota (L)9+12:33,62Trukket
Uplac.Signe SkelbækLilje (M)Disk.
Uplac.Amalie JohansenKaninbjergets Nellie Dellie (L)Trukket
Uplac.Amalie JohansenWinds Kantarel (M)Trukket
Uplac.Anna RavnFlora Centrantus (M)Trukket
Uplac.Anna RavnPrince Eliot ( L )Trukket
Uplac.Didde BøtcherLebecks il Mio Tesoro (L)Trukket
Uplac.Didde BøtcherWinds Shali Airam (L)Trukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressWinds Chocolate TeAmo (L)Trukket
Uplac.Louise GotfredsenFie (L)Trukket
Uplac.Nanna ChristensenClausens Milza De Cita (L)Trukket
Uplac.Nanna ChristensenClausens Twix (M)Trukket
Uplac.Nanna ChristensenWinds Lady Princess (L)Trukket
Uplac.Nanna PetersenZentas Aladdin (M)Trukket
Uplac.Nicoline Frederikke Jevan...Monsen's Dream (L)Trukket
Uplac.Nicoline Frederikke Jevan...Sommerly's Cool II Fire (L)Trukket
Uplac.Pernille Dahl NielsenClausens Kiwi (L)Trukket
Uplac.Pernille Dahl NielsenFlora Lavandin (L)Trukket
Uplac.Rigmor KristiansenMake Me Lovely (L)Trukket
Uplac.Rigmor KristiansenShamigos I Wish (L)Trukket
Uplac.Rigmor KristiansenSvanemarks 7up Phuss Junior...(L)Trukket
Uplac.Trine MøldrupBlancos Rupliah Rapillia (L)Trukket
Uplac.Trine MøldrupJustis Maggie Magica (M)Trukket
Uplac.Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine...(M)Trukket
Antal deltagere: 52.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.