Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SJÆLLANDSMESTERSKABER  I  DE  MIDDELSVÆRE  KLASSER  I  KØGE  DEN  17.  DECEMBER  2011

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Veteran let ligeVeteran middelsvær lige
Veteran middelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2011-12-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Nanna ChristensenBaloos Tivi Tobey00,30,7400,17,50013
2Trine MøldrupCAs Asterisk Sungai Petani00,36,9700,20,81012
3Lisa HeinRosa01,06,6300,25,49012
4Tanja Skou PedersenShamigo's Kikaloo Kimico00,30,5800,26,01012
5Anna Katrine HustedZentas Fit For Fight01,04,6401,25,35012
6Trine MøldrupRosas Costa Del Sol10,37,5900,23,1811
7Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Bakit Baru10,42,8400,24,6311
8Lisa HeinFlora Lavender10,58,8700,35,331
9Marianne F. NielsenLyngholms New Delhi10,26,2900,37,981
10Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Alor Setar11,09,3501,07,071
11Anna RavnJokers Malibue01,10,3311,10,281
12Nanna ChristensenTaharas Paint Me With Happiness20,37,2400,20,022
13Mette WindWinds Xavier Zirlaczi20,47,8500,22,602
14Ida KnudsenKaninhøjens Canopus00,52,5620,48,972
15Camilla AnkerstjerneFunnys Jolie Aimé21,00,0501,13,682
16Lisa HeinLilje20,35,9110,35,473
17Lisa Sinnerup GressZentas A Star Is Born31,24,0801,05,703
18Anna Katrine HustedCAs Swepper Dusty22,26,0411,18,203
19Lisa Sinnerup GressFunnys Martino31,36,0001,26,153
20Nanna ChristensenClausens Twix40,53,4700,27,184
21Tanja Skou PedersenTigerdyret11,07,8530,56,974
22Anna Katrine HustedFunnys Napoli Nani10,58,6331,18,904
23Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine30,45,7520,54,435
24Didde BøtcherBaloos Dakisha Mijake21,56,2631,32,555
25Anna Katrine HustedLyngholm's I Belive In Nuller42,18,3911,50,615
26Marianne F. NielsenLucky22,15,4532,00,145
27Emilie Strange WismannNinus Ida31,55,9431,59,516
28Charlotte DollerupEventyrriget´s Sudoku41,02,7631,31,897
29Rigmor KristiansenMoonlight's Hugo50,48,3220,42,207
30Mette WindWinds Pandoriana Pandora6+12,05,0610,31,778
Uplac.Anna Katrine HustedFunnys I Will Always Love You61,31,63Trukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2011-12-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Trine MøldrupCAs Asterisk Sungai Petani00,48,9400,31,57013
2Mette WindFionas Kips Bay01,12,4900,45,67012
3Camilla AnkerstjerneFunnys Jolie Aimé01,12,1800,47,83012
4Emilie Strange WismannMilkas Holger01,13,5601,36,85012
5Mette WindMilleniums Spicy Dream11,20,0900,31,5111
6Tanja Skou PedersenShamigo's Kikaloo Kimico12,24,1700,38,3011
7Lisa HeinLilje01,59,1110,41,3811
8Mette WindWinds Xavier Zirlaczi11,23,6400,44,431
9Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine0+11,39,0800,46,011
10Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Bakit Baru11,07,0000,48,281
11Nanna ChristensenBaloos Tivi Tobey11,00,9800,51,271
12Nanna ChristensenTaharas Paint Me With Happiness01,45,1510,55,341
13Lisa HeinFlora Lavender11,12,4800,57,031
14Trine MøldrupRosas Costa Del Sol01,00,4711,16,271
15Lisa Sinnerup GressZentas A Star Is Born11,55,6101,32,601
16Lisa HeinRosa21,15,9300,55,252
17Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Alor Setar23,50,0000,57,512
18Anna Katrine HustedFunnys Napoli Nani11,01,1011,09,342
19Tanja Skou PedersenTigerdyret11,14,6911,10,002
20Anna Katrine HustedLyngholm's I Belive In Nuller12,29,0311,32,332
21Charlotte DollerupEventyrriget´s Sudoku21,22,5402,04,532
22Lisa Sinnerup GressFunnys Martino12,10,870+12,43,842
23Marianne F. NielsenLyngholms New Delhi21,19,6010,52,533
24Mette WindWinds Caliban Centauru31,30,2310,43,574
25Ida KnudsenKaninhøjens Prins41,16,1901,04,194
26Anna Katrine HustedZentas Fit For Fight22,27,7422,14,574
27Didde BøtcherBaloos Dakisha Mijake2+21,39,7402,44,134
28Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Potawatomi41,50,1711,21,435
29Anna Katrine HustedFunnys I Will Always Love You32,45,1721,31,335
30Rigmor KristiansenMoonlight's Hugo32,13,8331,36,956
Uplac.Marianne F. NielsenLucky5+61,58,41Disk.
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Veteran let lige
Dato: 2011-12-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Miss Sheila De La Vega12,54,5700,46,931
2Marianne F. NielsenInternat Ying10,32,3541,28,495
3Mette WindGaunbys Do Not DisturbTrukket
Antal deltagere: 3.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Veteran middelsvær lige
Dato: 2011-12-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Kala11,05,1001,06,871
2Mette WindWinds Ch. Fido Dido Boy11,15,9001,35,521
3Lisa HeinMimrelunds Baldrian01,45,3711,56,551
Antal deltagere: 3.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Veteran middelsvær kroget
Dato: 2011-12-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Kala02,05,1512,19,811
Antal deltagere: 1.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.