Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  I  GUMMERUP  MEJERI  VED  GLAMSBJERG  DEN  22.  MARTS  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder00.22.5800.14.7701
2Maria Banke77' Knudsen00.22.6600.17.4501
3Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 00700.39.3000.18.5201
4Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af H...00.25.8400.21.2901
5Camilla JensenSilverados Partly Cloudy00.30.3300.24.9001
6Camilla JensenBygholms Kiiro00.49.6000.32.1801
7Sandra BardevigNivas Viva La Fiesta af Dalgaa...00.54.3100.44.9701
8Maria BankeFionas Touched By Jupiter00.31.3710.23.261
9Sandra BardevigSofiagårdens Niva Babe 00800.54.9710.24.091
10Maria BankeElmelys Special Revalation10.48.5200.24.901
11Camilla JensenKaninbandens Playmate10.47.3500.28.161
12Camilla JensenCaminas Avonako20.59.0300.31.192
13Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu20.44.4920.27.524
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Aspirant: Camilla Dalgaard Elkjær
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigLevades Yellowstone00.24.4400.16.4801
2Maria BankeOceans Flying Dutchman af Fion...00.25.6700.19.5701
3Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 00700.25.2600.20.8202
4Maria BankeElmelys Special Revalation00.40.4900.41.4702
5Maria BankeOceans Black Pearl af Fionas10.21.5100.15.5911
6Maria BankeFionas Firenze af Gaunby10.28.8800.17.2011
7Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder10.16.8300.18.261
8Maria BankeDelaware af Pecasus10.24.1900.31.071
9Camilla JensenFionas Casablanca00.36.2810.32.471
10Maria Banke77' Knudsen20.15.3510.18.403
11Sandra BardevigNivas Viva La Fiesta af Dalgaa...20.34.2910.34.963
12Sandra BardevigSilverados Circurious20.46.0210.52.723
13Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af H...30.25.0310.25.874
14Anna Sofie JohannesenSofiagårdens Rubberball20.34.6020.29.854
15Maria BankeFionas Touched By Jupiter40.48.0400.56.814
16Camilla ElkjærMikayas Sweet Dreams40.51.8910.23.095
17Sandra BardevigSofiagårdens Niva Babe 00840.44.3610.36.735
18Sandra BardevigLeeds Wanna B af All Star51.00.8500.50.825
19Camilla ElkjærSofiagårdens Cherry Coke50.35.1310.16.936
20Camilla JensenFionas Charmling Memory31.03.1830.37.576
21Camilla ElkjærNivas Viva La Costa af Dalgaard40.41.1630.23.887
22Camilla ElkjærDalgaards Rosa Nutkana30.58.0941.12.207
23Camilla ElkjærSofiagårdens Miss Quick Bunny61.25.2121.39.378
24Camilla ElkjærNivas Viva La Blanca af Daalga...60.48.3340.23.7010
25Camilla ElkjærZenta's Michigan71.52.6931.04.6710
26Maria HolmSofiagårdens Speed Ball6+12.11.09331.17.6910
27Camilla ElkjærSofiagårdens Schwip Schwap80.56.2370.59.8715
Uplac.Mia Berndorf LyngFluffyTrukket
Uplac.Mia Berndorf LyngFlying FreesbyTrukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.