Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  4.  JULI  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2012-07-04 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar00,33,6200,21,75012
2Nanna ChristensenClausens Twix00,23,3400,26,10011
3Line HauritzBimmer-Girl00,45,0900,42,28011
4Nanna ChristensenKildevangs Cavalli Amor Di Fior00,27,5900,43,37011
5Mette WindNonstops Della Casa00,51,6500,54,34011
6Mette WindCAs Shakir Siptah01,23,3800,56,34011
7Mette WindWinds Pandoriana Pandora10,38,3500,33,9011
8Mia HansenCAs Sinus Honoris10,51,5900,37,6311
9Mette WindWinds Papilio Alexanor10,33,0400,42,2511
10Nanna ChristensenCAs De Quo Nymphaea Alba10,53,1000,44,351
11Signe LyneborgStaldlynes Elena10,44,2900,44,561
12Signe LyneborgMoonlight's Felix00,44,5010,49,621
13Line HauritzGarros11,24,9101,00,251
14Nanna PetersenWinds Zhaay Milai00,39,8511,04,091
15Charlotte Dollerup Christ...Winds Xaia Zowia00,50,940+11,53,931
16Nanna ChristensenClausens Milza De Cita20,50,1000,25,152
17Mette WindHønsehusets CaJus Le Champ10,37,9410,29,192
18Signe LyneborgDundine's Taiwa10,24,9110,31,662
19Nanna ChristensenKildevangs Aki Lavi Lasir20,47,6900,32,872
20Signe LyneborgStaldlyne's Jacob11,20,3710,43,922
21Charlotte Dollerup Christ...Winds Just Like Beauty1+10,59,1300,52,162
22Lærke GylhamOpel Menta20,45,7500,53,932
23Mette WindWinds Anakin Skywalker21,03,6901,05,132
24Charlotte Dollerup Christ...Ajtaks Dies Saturni01,24,9321,17,912
25Nanna ChristensenWinds Lady Princess20,33,7510,29,503
26Mette WindWinds Tatooine31,00,8800,46,713
27Nanna PetersenGuldlok30,46,1801,16,093
28Simone JohansenBjergvang's Simba21,07,2211,19,813
29Signe LyneborgShine My Sonny01,07,9431,25,503
30Mia HansenSalix Polaris31,07,2801,25,663
31Mia HansenFunnys Trollius Europaeus30,25,8510,38,574
32Simone JohansenAthene's Oscar30,42,0610,40,504
33Mette WindWinds Padmé Amidala31,15,6911,13,504
34Mette WindPilens Kaikias30,47,5620,38,665
35Mette WindJKs Ammadot Aicano31,38,6221,14,415
36Mia HansenCAs Shakir Zaket41,59,0721,51,096
37Lærke GylhamFluffy30,29,533+11,01,857
38Simone JohansenHardis Nuggie41,37,5031,15,847
39Lærke GylhamCAs asterisk Kayu Papan11,28,502+1+32,48,787
40Kicki DjarnerLille-Franz51,55,5941,39,639
Uplac.Nanna PetersenStald Twisters LiTo TamboraTrukket
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Ankerstjerne
Sekretær: Camilla Ankerstjerne
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2012-07-04 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Bakit Baru00,59,8200,34,94013
2Camilla AnkerstjerneWinds Zhawn Mizai01,05,5900,43,65012
3Charlotte Dollerup Christ...Hønsehuset's Fearless Nevada00,43,2201,01,79012
4Nanna PetersenLykkes Camma Camille10,38,9100,42,0611
5Nanna PetersenLeeds Jasmin20,49,5600,33,9121
6Camilla AnkerstjerneCAs Imequa Niramvides21,08,4000,36,592
7Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Kinabalu21,01,7200,40,162
8Camilla AnkerstjerneHønsehusets CaJus Shutterfly10,54,4110,50,092
9Camilla AnkerstjerneFlamencos Konica21,01,8400,52,562
10Lærke GylhamShamigo's Hit and Run1+11,26,6901,00,882
11Mia HansenMagics Epic Kiowa Starfly10,47,4111,09,222
12Camilla AnkerstjerneFunnys Lequa Lugmanar11,21,3811,18,812
13Camilla AnkerstjerneCAs Imequa Sivapanthea21,06,8410,32,413
14Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake20,44,3110,38,283
15Camilla AnkerstjerneWinds Caliban Centauru10,58,0920,40,503
16Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok af Høn...10,51,3420,54,253
17Mia HansenEventyrrigets Ziska30,42,2510,35,914
18Camilla AnkerstjerneWinds Kleeia Kojima20,52,9020,51,324
19Charlotte Dollerup Christ...Eventyrrigets Sudoku31,32,5411,59,844
20Camilla AnkerstjerneWinds Xavier Zirlaczi21,12,5041,24,786
21Signe LyneborgMikados Venus2+33,02,1311,47,186
22Mia HansenOpel Omega51,19,9731,29,948
Uplac.Nanna PetersenZentas Aladdin12,01,54Trukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.