Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  11.  JULI  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2012-07-11 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindPilens Kaikias00,28,5000,13,38012
2Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar00,49,6000,20,98011
3Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Pantai Cenang00,36,9700,23,88011
4Lærke GylhamOpel Menta00,46,7700,26,13011
5Charlotte Dollerup Christ...Winds Just Like Beauty00,50,0700,29,18011
6Mette WindNonstops Della Casa00,22,7000,31,29011
7Charlotte Dollerup Christ...Winds Xaia Zowia00,25,4300,34,03011
8Freja BjergvangBjergvangs Bayou De Payoo00,48,0700,38,25011
9Simone JohansenBjergvang's Simba01,00,4200,50,05011
10Mette WindWinds Tatooine01,02,6400,52,02011
11Line HansenStrandvejs Call Me Manboy00,48,8100,52,37011
12Nanna ChristensenCAs De Quo Nymphaea Alba10,52,9500,26,061
13Frederikke ChristiansenCAs Sinus Successus10,38,9900,28,831
14Frederikke ChristiansenDougs Azza Anjelika00,24,0910,45,601
15Frederikke ChristiansenPopsie Rose10,26,4710,22,232
16Mette WindWinds Anakin Skywalker20,50,5400,24,022
17Nanna ChristensenKildevangs Aki Lavi Lasir10,41,3110,31,372
18Line HansenMalega´s AP Want It All00,31,9120,34,082
19Mette WindWinds Padmé Amidala10,42,9710,39,522
20Freja BjergvangAngel00,47,9721,00,342
21Line HansenWinds Kamino2+12,05,4701,21,623
22Simone JohansenAthene's Oscar10,26,7530,19,404
23Nanna ChristensenStampe31,16,5821,47,435
24Lisa Sinnerup GressSofiagårdens CirSun Brenthis I...2+11,44,6641,31,097
25Frederikke ChristiansenCAs Shakir Qakare Iby50,56,5930,38,798
26Mette WindJKs Ammadot Aicano41,42,7241,31,868
Uplac.Charlotte Dollerup Christ...Ajtaks Dies Saturni3+1+22,28,69Trukket
Uplac.Line HansenThe Lazy Little GrenadeTrukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Ankerstjerne
Sekretær: Camilla Ankerstjerne
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2012-07-11 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla AnkerstjerneWinds Xavier Zirlaczi10,26,7200,18,69113
2Camilla AnkerstjerneNonstops Della Casa10,19,7200,22,7211
3Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok af Høn...10,53,9400,27,2811
4Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Kinabalu11,04,0000,35,7511
5Camilla AnkerstjerneWinds Zhawn Mizai00,31,6220,22,9621
6Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu Gambang1+11,15,3700,24,2221
7Lisa Sinnerup GressFunnys Martino11,14,2511,07,782
8Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah Qmir20,19,7210,17,463
9Camilla AnkerstjerneCAs Imequa Sivapanthea20,51,4110,21,003
10Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Pantai Cenang20,40,5010,26,823
11Charlotte Dollerup Christ...Eventyrrigets Sudoku10,50,7820,30,973
12Lærke GylhamShamigo's Hit and Run20,34,8810,36,003
13Frederikke ChristiansenCAs Ankiia Aviarna1+11,29,4310,37,443
14Camilla AnkerstjerneFlamencos Konica30,48,3400,39,663
15Camilla AnkerstjerneHønsehusets CaJus Le Champ21,04,3410,40,853
16Camilla AnkerstjerneWinds Papilio Alexanor21,19,1210,41,973
17Nanna ChristensenKildevangs Cavalli Amor Di Fior10,41,3820,47,033
18Louise GotfredsenFie3+11,02,7100,27,874
19Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor Nizam10,26,5430,31,004
20Camilla AnkerstjerneCAs Shakir Siptah20,44,1320,32,944
21Lærke GylhamOpel Menta20,51,1321,01,194
22Charlotte Dollerup Christ...Winds Just Like Beauty30,46,3120,42,725
23Nanna ChristensenClausens Milza De Cita50,40,4020,19,067
24Camilla AnkerstjerneWinds Pandoriana Pandora40,58,5030,48,597
25Nanna ChristensenWinds Lady Princess50,33,4130,32,918
Uplac.Louise GotfredsenNødkærlunds PeitoDisk.
Uplac.Line HansenDundines Peter PanTrukket
Uplac.Line HansenKlundtes Kikinia KadiakaTrukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.