Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JULESTÆVNE  VED  BYSKOLEN  I  SKJERN  DEN  21.  JULI  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega00:11,0000:07,56012
2Christine VangVisby's Blomme00:28,2500:16,44011
3Marianne Visby LaursenJordbærgårdens Kawasaki00:29,7500:29,91011
4Camilla á ArgjumFanTig Status Quo af Bella00:47,1900:33,06011
5Emma V. LaustsenSommerly´s Cool II Storm10:20,8100:13,6911
6Marianne Visby LaursenVisbys Elliniko Psomi00:18,3710:13,901
7Sarah OmmenNødkærlunds Eunomia00:23,3810:30,571
8Sarah OmmenStald Blues Herman Zobel D. I.10:35,7800:30,681
9Amalie EngstrømStald Bellas Apollo af Sommerly10:26,1600:39,371
10Mie KarlssonMango00:48,1311:01,981
11Sarah OmmenNødkærlunds Harmonia10:24,5110:15,872
12Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu10:18,1310:18,502
13Amalie EngstrømKaninbyens Alcudia10:33,7510:19,842
14Marlene BruhnFanTig Dixi af Bella10:30,7810:24,102
15Janni LarsenTheodor20:51,2510:21,503
16Marlene BruhnOliver*s Grey31:05,7800:22,783
17Poul Erik KristensenLykkes Evita10:20,8520:22,853
18Christine VangNunnu21:00,4111:06,853
19Marlene BruhnJordbærgården's I Mine Øjne30:28,690+10:41,604
20Beatrice KraghTantor10:52,9431:26,314
21Lisa FiilSønderlunds Extreme20:27,5340:31,096
Uplac.Janni LarsenMr. Logan20:34,00Disk.
v2Camilla ThuesenHønsehusets Lillefod (veteran)00:12,6900:13,180
v5Camilla ThuesenBygholms Victor (veteran)00:45,0001:23,250
v7Poul Erik KristensenVi.P's Dodge Viper (Veteran)00:16,6210:17,001
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 3.  
Dommer: Susanna Kristensen
Aspirant: Linnea Ahrenschneider
Sekretær: Susanna Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega00:31,1900:20,96012
2Linnea AhrenschneiderOliver*s Daylight00:39,4400:21,72011
3Poul Erik KristensenSommerly's Sinai (L)00:42,4000:23,75011
4Rikke RennebergJordbærgårdens Sundae00:31,0000:24,18011
5Linnea AhrenschneiderFionas Made By Jupiter00:50,7800:26,72011
6Linnea AhrenschneiderAhsoka (L)00:39,6600:29,84011
7Linnea AhrenschneiderFionas Monroe af Nicandri (L)01:00,4100:32,18011
8Beatrice KraghTantor01:25,9700:36,06011
9Camilla á ArgjumFanTig Status Quo af Bella01:13,3700:36,44011
10Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu00:33,9700:37,47011
11Camilla á ArgjumSilverados Chloé00:30,6800:38,00011
12Mia Berndorf LyngFluffy00:46,2200:43,84011
13Linnea AhrenschneiderElmelys Dolly Parton00:41,6800:54,65011
14Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade01:26,3401:06,28011
15Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust01:20,5610:35,371
16Marianne Visby LaursenMikaya's Faleraki10:43,3100:41,401
17Christine VangVisby's Blomme11:18,5600:43,471
18Sarah OmmenNødkærlunds Eunomia10:45,0600:45,501
19Dorthe Veggerby LaustsenHønsehusets Never Fear (Myster...11:03,3100:48,621
20Marianne Visby LaursenJordbærgårdens Kawasaki10:53,0901:01,971
21Poul Erik KristensenLykkes Evita01:08,1911:02,001
22Marianne Visby LaursenVisbys Elliniko Psomi10:55,9310:39,412
23Lisa FiilVechkins Twister af Fionas10:42,0610:51,902
24Marlene BruhnFanTig Dixi af Bella01:00,4421:04,562
25Sarah OmmenStald Blues Herman Zobel D. I.11:04,8411:28,372
26Christine VangNunnu11:36,0611:34,972
27Sarah OmmenNødkærlunds Harmonia20:48,8810:38,223
28Janni LarsenMr. Logan10:55,4120:41,443
29Amalie EngstrømStald Bellas Apollo af Sommerly10:46,9421:04,693
30Emma V. LaustsenSommerly´s Cool II Storm10:39,3830:34,664
31Mie KarlssonMango21:50,9421:38,924
32Linnea AhrenschneiderOliver*s Armageddon31:21,0320:44,125
33Marlene BruhnJordbærgården's I Mine Øjne51:02,5820:48,197
34Linnea AhrenschneiderOliver*s Grey4+22:28,9411:00,287
35Lisa FiilSønderlunds Extreme41:42,0431:21,627
36Janni LarsenTheodor71:53,3751:30,1212
Uplac.Marlene BruhnWinds Zhoot Minai00:59,96Trak sig
Uplac.Amalie EngstrømKaninbyens AlcudiaTrak sig
Uplac.Camilla á ArgjumJewel JetTrak sig
v6Poul Erik KristensenHønsehusets Lillefod (Veteran)00:26,0700:28,470
v16Poul Erik KristensenVi.P's Dodge Viper (Veteran)00:33,8810:41,371
v19Poul Erik KristensenBygholms Victor (Veteran)11:09,5300:46,411
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 3.  
Dommer: Susanna Kristensen
Aspirant: Camilla Mørck Thuesen
Sekretær: Susanna Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlO.fejlO.tidPindPoint
1Camilla á ArgjumLevades American Samoa00:27,7200:20,19013
2Marlene BruhnJordbærgården's Mapi Makka Pak...00:32,5900:23,44012
3Rikke RennebergJordbærgårdens Sundae (L)00:45,1800:37,22000:37,4022
4Camilla á ArgjumGoing Down in Flames00:42,3200:37,93000:38,1212
5Susanna Mørck KristensenFiona's Dizzi Mizz Lizzi01:09,9101:02,35012
6Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...10:56,6800:20,9711
7Camilla á ArgjumBoltens All Star Purple Passion11:16,8800:59,5911
8Mia Berndorf LyngSilverados Cirque Du Soir20:54,5600:34,9421
9Marlene BruhnJordbærgården's Exotic Pitanga10:51,5010:41,282
10Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega20:54,4400:48,532
11Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder21:09,0300:50,662
12Camilla á ArgjumSilverados Chloé (L)10:54,8410:50,852
13Linnea AhrenschneiderOliver*s Padme Amidala af Nica...11:17,3111:34,252
14Susanna Mørck KristensenTaro af Pecasus11:34,7811:49,432
15Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu (L)31:05,9100:24,663
16Janni LarsenNødkærlunds Eros21:09,6610:48,163
17Linnea AhrenschneiderFionas Maya af Sommerly2+12:08,7201:00,993
18Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade20:57,3111:12,033
19Linnea AhrenschneiderOliver*s Alfa10:31,0930:28,634
20Marianne Visby LaursenMikaya's Faleraki20:37,5920:28,784
21Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps20:58,1020:36,714
22Sarah OmmenStald Blues Herman Zobel D....(L)41:55,5001:06,534
23Linnea AhrenschneiderOliver*s Beta30:52,6320:24,075
24Dorthe Veggerby LaustsenHønsehusets Never Fear (Myst...(L)40:59,7910:41,575
25Susanna Mørck KristensenSommerly's Sinai (L)51:13,5900:44,945
26Mia Berndorf LyngFluffy21:12,4730:55,505
27Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust (L)41:30,6511:57,665
28Susanna Mørck KristensenImagines Balder af Pecasus30:52,8730:52,316
29Linnea AhrenschneiderFionas Monroe af Nicandri (L)3+11:26,6220:54,226
30Sarah OmmenNødkærlunds Eunomia (L)51:26,4711:07,916
31Amalie EngstrømBellas Someone in the Dark af...41:39,0621:37,696
32Linnea AhrenschneiderAhsoka (L)4+11:49,1321:03,067
33Sarah OmmenNødkærlunds Harmonia (L)5+1+12:05,9431:17,1610
Uplac.Lisa FiilDundines Uldtot3+22:17,28Trak sig
Uplac.Marlene BruhnWinds Zhoot Minai40:40,90Trak sig
Uplac.Amalie EngstrømStald Dundines Roberto81:36,28Trak sig
Uplac.Susanna Mørck KristensenJigoro Kano af PecasusDisk.
v8Susanna Mørck KristensenHønsehusets Lillefod (Veteran)10:37,5301:36,131
v18Susanna Mørck KristensenVi.P's Dodge Viper (Veteran)20:57,8811:04,813
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Aspirant: Camilla Mørck Thuesen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.