Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  1.  AUGUST  2012

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetIkke-elite-højdehop
Ikke-elite-længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget
Dato: 2012-08-01 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake01,02,7900,39,58013
2Camilla AnkerstjerneWinds Zhawn Mizai01,11,1500,55,56012
3Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...01,13,1201,03,26012
4Camilla AnkerstjerneCAs Shakir Siptah10,49,2800,22,2811
5Camilla AnkerstjerneHønsehusets CaJus Shutterfly01,01,2810,59,3711
6Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...01,02,4111,22,8411
7Lærke GylhamShamigo´s Hit and Run10,56,1910,47,2621
8Rigmor KristiansenShamigos I Wish20,57,6700,47,962
9Camilla AnkerstjerneWinds Pandoriana Pandora10,58,0010,56,802
10Camilla AnkerstjerneWinds Caliban Centauru21,12,2301,01,072
11Camilla AnkerstjerneWinds Kleeia Kojima21,41,4601,19,002
12Camilla AnkerstjerneFunnys Lequa Lugmanar11,57,2812,06,372
13Camilla AnkerstjerneWinds Xavier Zirlaczi10,40,4620,45,283
14Frederikke ChristiansenCAs Ankiia Aviarna10,50,6220,49,583
15Lisa HeinFlora Lavender31,22,8101,56,263
16Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Bakit Baru21,21,2820,57,714
17Louise GotfredsenBella21,21,1421,08,544
18Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah Qmir41,01,6601,11,254
19Line HansenWinds Papilio Alexanor31,47,0912,26,624
20Camilla AnkerstjerneCAs Imequa Sivapanthea41,05,6310,44,775
21Rigmor KristiansenMoonlight's Hugo31,04,6221,04,775
22Lisa HeinRosa2+11,30,9721,36,545
23Camilla AnkerstjerneCAs Imequa Niramvides41,03,8320,46,426
24Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor Nizam3+11,14,9220,56,256
25Rigmor KristiansenMaPos Alex50,56,5410,59,166
26Lisa Sinnerup GressFunnys Martino22,16,592+22,54,676
27Rigmor KristiansenWinds Just Like Heaven31,20,2041,04,137
28Louise GotfredsenNødkærlunds Peito12,16,672+1+33,13,567
Uplac.Lærke GylhamGress Magic Nairobi11,17,97Disk.
Uplac.Lisa HeinFlora Lavandin31,51,16Disk.
Uplac.Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk KinabaluTrukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressMagics Epic Savros ZargoTrukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Aspirant: Nanna Randløv Petersen
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Ikke-elite-højdehop
Dato: 2012-08-01 00:00:00

Plac.FørerKanin4050556065PindPoint
1Camilla AnkerstjerneFunnys Jolie AiméOXOXOXXOXO
2Camilla AnkerstjerneFunnys Lequa LugmanarOOOXOXXX
3Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Bakit BaruOXXOOXXX
4Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo PotawatomiOXOXOXXX
5Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk KinabaluXOXXOXXOXXX
6Rigmor KristiansenShamigos I WishOOXXX
7Camilla AnkerstjerneWinds Capella CatalinaOXOXXX
8Camilla AnkerstjerneCAs Ankiia AviarnaXOXOXXX
8Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah QmirXOXOXXX
8Lisa Sinnerup GressLevades Crater LakeXOXOXXX
11Frederikke ChristiansenCas Asterisk Melayu GambangOXXOXXX
11Louise GotfredsenBellaOXXOXXX
13Lærke GylhamShamigo´s Hit and RunOXXX
14Camilla AnkerstjerneWinds Kleeia KojimaXOXXX
15Lærke GylhamOpel MentaXXOXXTrukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Aspirant: Nanna Randløv Petersen
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Ikke-elite-længdehop
Dato: 2012-08-01 00:00:00

Plac.FørerKanin406080100120140150160170PindPoint
1Lisa Sinnerup GressLevades Crater LakeXOOOOXOXOOXOXXO
2Mette WindFionas Kips BayXOO-O-OXOOXXX
3Louise GotfredsenFieXXOXOXOXOOOXXX
4Mette WindWinds Xavier ZirlacziXOXOXXOXXOXOO
5Mette WindSnöflingans FandangoOZOOOOXXX
6Mette WindWinds Caliban CentauruXOOOXXOXXOXXX
7Mette WindWinds Capella CatalinaOOXOXXOXXX
7Mette WindWinds Kleeia KojimaOOXOXXOXXX
9Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah QmirXXOXXOXOXXOXXX
10Camilla AnkerstjerneHønsehusets Cape Kamenjak BeachOOOXXX
Uplac.Camilla AnkerstjerneFunnys Lequa LugmanarXXDisk
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Aspirant: Nanna Randløv Petersen
Sekretær: Nanna Petersen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.