Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  UV-HALLEN  I  SLAGELSE  DEN  18.  AUGUST  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2012-08-18 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Clara BraskMaxi-Mus00:22,6300:12,70012
2Christina AndersenVinkelstaldens Darling00:35,5300:31,87011
3Line HansenStrandvejs Call Me Manboy01:14,6400:32,82011
4Rigmor KristiansenSvanemarks Cestrum Purpureum10:21,5900:09,7811
5Emilie PedersenWinds Alderaan10:21,3900:12,8811
6Gurli RasmussenMatli10:18,4100:14,6311
7Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior Af...10:24,2400:15,1411
8Line HansenMalega´s AP Want It All00:10,1710:18,8511
9Christina AndersenCATAs Dati Dathin Lamira10:35,7300:20,251
10Sigrid SøndergaardElvis10:33,4500:20,501
11Line HauritzMatilde11:02,1201:14,551
12Carola BaunSeñorita Fiiona00:31,2511:37,131
13Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar10:30,1210:18,662
14Christina AndersenVængs Pride Locu10:35,8210:19,662
15Clara BraskJokers Cenu Indian20:19,8100:20,412
16Ida RosbækFilur20:13,2100:28,342
17Cecilie Michelle Mathiass...Jordbærgården's Dee Dee00:31,8020:32,922
18Lisa HeinFlora Hvidkløver00:50,9920:57,162
19Cecilie Michelle Mathiass...Zorro's Izmir00:37,2920:57,622
20Lisa Sinnerup GressSofiagårdens CirSun Brenthis I...20:36,8100:59,312
21Carola BaunBlack Ichigo30:47,8400:18,013
22Lærke GylhamFunnys Solé Kailen30:35,4500:19,843
23Christina HidalgoSpeedy Gonzales10:34,1920:22,993
24Kicki DjarnerAmour De La Fleur30:45,3900:38,563
25Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy10:43,7120:41,883
26Astrid AndersenYasimins Sanfu10:52,5320:51,263
27Line HauritzGarros10:46,3721:02,183
28Christina AndersenCATAs Dati Dwight Drago30:30,6710:41,734
29Line HansenWinds Kamino20:49,2330:46,635
30Christina HidalgoPerle30:42,7320:46,855
31Lærke GylhamTG's Hard To Explane30:28,0620:52,955
32Rigmor KristiansenSvanemarks PeZu Tochigi31:12,0421:05,375
33Rigmor KristiansenDougs CoEa Katara2+10:55,1430:55,606
34Christina HidalgoÆble4+10:56,541+10:58,957
35Rigmor KristiansenSvanemarks Coquimbo30:46,3651:27,718
36Line HauritzNinka40:55,2050:46,479
Uplac.Lisa HeinFlora Raps41:16,70Trak sig
Uplac.Cecilie Michelle Mathiass...Unik's California KingTrak sig
Uplac.Kicki DjarnerLille-FranzTrak sig
Uplac.Lisa HeinFlora AnemoneTrak sig
v28Lisa HeinFlora Gyldenris (Veteran)21:06,5111:40,013
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Emilie Pedersen og Christina Andersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let kroget
Dato: 2012-08-18 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Emilie PedersenSvanemarks Cocio Phuss Junior...00:41,8700:43,1400 - 0:38,6012
2Christina AndersenVinkelstaldens Darling00:56,8300:43,2400 - 0:48,7411
3Line HauritzGarros01:17,9301:27,70011
4Christina AndersenVængs Pride Locu10:56,0600:31,7111
5Gurli RasmussenMatli00:47,3110:34,8511
6Carola BaunSeñorita Fiiona10:40,0500:43,5711
7Emilie PedersenWinds Alderaan10:55,8700:43,9811
8Line HansenAjtaks Dies Saturni01:10,2410:47,2111
9Clara BraskMaxi-Mus11:07,2200:48,861
10Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy10:55,8501:08,351
11Line HansenKlundtes Kikinia Kadiaka01:14,6311:28,731
12Astrid AndersenYasimins Sanfu0+12:02,0101:31,161
13Lisa HeinFlora Hvidkløver11:42,2201:45,021
14Lisa Sinnerup GressSofiagårdens CirSun Brenthis I...10:59,1510:49,812
15Emilie PedersenNardus' Atromitos af Blanco20:45,2601:16,752
16Line HansenWinds Kamino12:03,9911:39,142
17Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar10:43,9420:43,713
18Christina AndersenCATAs Dati Dathin Lamira31:12,5900:46,383
19Rigmor KristiansenSvanemarks Cestrum Purpureum31:07,2000:56,603
20Lærke GylhamOpel Menta20:39,2310:59,583
21Christina HidalgoPerle21:11,3111:01,353
22Christina HidalgoÆble10:41,031+11:04,033
23Christina HidalgoSpeedy Gonzales2+11:05,1910:39,304
24Clara BraskJokers Cenu Indian30:55,2510:42,894
25Line HauritzBimmer-Girl21:28,7720:54,424
26Cecilie Michelle Mathiass...Zorro's Izmir21:48,3921:47,604
27Kicki DjarnerAmour De La Fleur31:28,5720:44,345
28Rigmor KristiansenSvanemarks Coquimbo51:02,9001:06,985
29Lisa HeinFlora Raps21:19,4631:29,175
30Rigmor KristiansenSvanemarks PeZu Tochigi2+12:10,8621:36,275
31Christina AndersenCATAs Dati Dwight Drago51:08,5511:01,036
32Rigmor KristiansenDougs CoEa Katara41:02,6121:11,096
33Lisa HeinFlora Anemone3+22:22,0441:58,109
Uplac.Carola BaunBlack IchigoTrak sig
Uplac.Cecilie Michelle Mathiass...Jordbærgården's Dee DeeTrak sig
Uplac.Cecilie Michelle Mathiass...Unik's California KingTrak sig
v16Lisa HeinFlora Gyldenris (Veteran)21:36,5201:25,512
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Emilie Pedersen og Christina Andersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.