Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  HUMLEBÆK  SKOLE  I  HUMLEBÆK  DEN  12.  JANUAR  2013

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget åben
Dato: 2013-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindWinds Anakin Skywalker00:34,2200:26,6901:00,9113
2Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios00:41,1900:34,8301:16,0222
3Trine MøldrupCAs Arecurius Taranucnus01:21,1900:54,6302:15,8222
4Lisa Sinnerup GressStrandvejs Crazy Noma10:41,8100:32,6911:14,501
5Mette WindWinds Padmé Amidala10:42,3410:52,4721:34,812
6Isabella RahbekWinds Jar Jar Binks21:13,5600:57,5722:11,132
7Isabella RahbekCAs Arecurius Donn21:02,3600:59,2522:01,612
8Nanna PetersenLykkes Camma Camille31:03,7900:39,8731:43,66
9Charlotte Dollerup Christ...Shamigos Hit And Run41:03,1001:09,8942:12,99
10Nanna ChristensenBlancos Eyma Zantedeschia Aeth...40:57,3110:32,9451:30,25
11Nanna PetersenWinds Zhaay Milai31:04,5720:33,6551:38,22
12Trine MøldrupNardus' Epanomi Kozina af Blan...31:06,5220:51,7951:58,31
13Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar41:15,3020:31,7561:47,05
14Mette WindWinds Caliban Centauru50:50,7210:36,4061:27,12
15Tanja Skou PedersenUniKin's TiPa Seperti Bapanya...50:46,7620:28,8671:15,62
16Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima30:43,5440:38,1971:21,73
17Nanna PetersenTaharas Magic Star61:39,4710:49,5372:29,00
18Isabella RahbekHønsehusets Prazo Sioux Lakota6+11:51,3201:04,3872:55,70
19Isabella RahbekMaPo's De La Manifik5+11:55,9620:35,8382:31,79
20Marianne NielsenLyngholms New Delhi51:08,9931:11,1482:20,13
21Tanja Skou PedersenWinds Papilio Alexanor31:25,892+32:35,7684:01,65
22Nanna ChristensenCAs De Quo Nymphaea Alba81:11,7210:51,7892:03,50
23Marianne NielsenFines Messalina91:20,4310:42,52102:02,95
24Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qualita Superione61:11,9740:53,61102:05,58
25Mette WindWinds Tatooine81:50,4920:53,87102:44,36
26Lærke GylhamFunnys Solé Kailen61:33,6041:33,49103:07,09
27Marianne NielsenTatouche fra Internatet41:05,653+32:53,59103:59,24
28Charlotte Dollerup Christ...Dolls Zuera Liquria101:01,5240:49,49141:51,01
29Trine MøldrupCAs Imequa Niramvides101:33,8650:46,67152:20,53
30Christina HidalgoHidalgo's Speedy Gonzales10+22:30,5650:50,76173:21,32
31Tanja Skou PedersenKaninhuset's Dusty Diamond (Du...9+12:15,0081:41,27183:56,27
32Christina HidalgoHidalgo's Æble10+11:35,1581:33,69193:08,84
Uplac.Charlotte Dollerup Christ...Eventyrrigets Sudoku40:43,27Disk.
Uplac.Marianne NielsenVestvoldens LuckyDisk.
Uplac.Charlotte Dollerup Christ...Winds Xaia ZowiaTrukket
Uplac.Isabella RahbekCAs De Quo Datara CandidaTrukket
Uplac.Nanna ChristensenClausens TwixTrukket
Uplac.Tanja Skou PedersenCata's Dati Don Triego (Don)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenHønsehuset's Te Quiero Mi Amor...Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenTahara's Paint Me With Love (L...Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenUniKin's TiPa Saya Ibu Af Kild...Trukket
Uplac.Trine MøldrupJustis Maggie MagicaTrukket
Uplac.Trine MøldrupMaPos Little Beauty SunshineTrukket
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2013-01-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake00:39,4010:35,66113
2Nanna PetersenLykkes Camma Camille00:52,9410:37,6010 - 0:30,412
3Isabella RahbekWinds Jar Jar Binks01:12,1610:37,2210 - 0:31,562
4Mette WindWinds Anakin Skywalker10:36,5010:33,662
5Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima20:59,1601:12,372
6Nanna PetersenMilkas Ch. Koma Karma Kosmos30:53,0200:28,683
7Trine MøldrupNardus' Epanomi Kozina af Blan...30:54,8710:41,314
8Tanja Skou PedersenShamigo's Kikaloo Kimico (Kika...20:55,2920:42,254
9Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...20:41,1320:47,214
10Marianne NielsenVestvoldens Surprice21:38,2521:42,754
11Mette WindWinds Padmé Amidala20:39,5330:31,175
12Mette WindHønsehusets CaJus Shutterfly20:59,9730:32,855
13Mette WindWinds Caliban Centauru30:50,7820:43,315
14Mette WindWinds Papilio Alexanor00:47,9850:46,535
15Mette WindWinds Zhawn Mizai51:36,4401:03,505
16Isabella RahbekHønsehusets Prazo Sioux Lakota40:55,9020:40,916
17Nanna ChristensenBaloos Tivi Tobey31:04,8230:46,256
18Isabella RahbekHønsehuset's Prazo Wabanaki31:10,2740:55,447
19Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Lev...51:32,8950:58,3410
20Trine MøldrupCAs Imequa Niramvides101:14,1481:24,0718
Uplac.Marianne NielsenTatouche fra Internatet42:08,46Trukket
Uplac.Isabella RahbekMaPo's De La ManifikDisk.
Uplac.Marianne NielsenLyngholms New DelhiTrukket
Uplac.Marianne NielsenVestvoldens LuckyTrukket
Uplac.Nanna ChristensenCAs Asterisk Bakit BaruTrukket
Uplac.Tanja Skou PedersenTigerdyretTrukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Hedvig Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.