Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  I  LIDEMARK  FORSAMLINGSHUS  VED  BJÆVERSKOV  DEN  16.  JANUAR  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2013-01-16 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Clara BraskMaxi-Mus00,20,1900,16,44012
2Mia HansenFunnys Solé Prilla00,40,8400,23,41011
3Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru20,35,8500,19,0921
4Mia HansenDolls Zuera Emilia-Romagna41,13,9710,27,225
5Trine DrejerPlyshusets Carlo40,50,3720,27,286
6Mia HansenFunnys Danonina50,40,1310,31,416
7Mia HansenFunnys Tisle51,19,3130,55,038
8Mia HansenFunnys Solé Eldon4+32,05,3411,03,918
Uplac.Mathilde MadsenStampeTrukket
Uplac.Mia HansenSalix PolarisTrukket
Uplac.Trine DrejerNusserTrukket
Uplac.Trine MøldrupBlancos Rupliah RapilliaTrukket
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Aspirant: Nanna Christensen
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 1,30
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2013-01-16 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Anakin Skywalker00,31,2800,15,88013
2Mia HansenDundines Zack00,20,3700,22,94012
3Nanna ChristensenCAs De Quo Nymphaea Alba00,39,5010,15,8511
4Mette WindWinds Tatooine10,52,3400,21,4011
5Mette WindWinds Padmé Amidala10,20,7800,21,4311
6Mette WindWinds Zhaay Milai10,46,6300,25,561
7Trine MøldrupCAs Arecurius Taranucnus10,46,6900,35,531
8Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios00,27,5910,37,501
9Trine MøldrupNardus' Epanomi Kozina af Blan...10,26,6610,36,662
10Mia HansenCAs Sinus Honoris11,10,1310,54,752
11Louise GotfredsenNødkærlunds Peito21,20,0601,14,632
12Mette WindWinds Papilio Alexanor20,33,5710,29,903
13Clara BraskMaxi-Mus20,27,4120,24,344
14Mia HansenFunnys Trollius Europaeus40,31,3400,24,854
15Nanna ChristensenBlancos Eyma Zantedeschia Aeth...20,47,6520,28,104
16Mia HansenMagics Epic Kiowa Starfly40,39,0600,37,044
17Mathilde MadsenSilverados Chloé40,26,6010,15,935
18Mia HansenDundines Sheena60,46,3700,19,536
19Trine DrejerKlundtes Kikinia Kadiaka90,51,1690,25,2218
Uplac.Mia HansenLanciaTrukket
Uplac.Nanna ChristensenCAs Shakir Qakare IbyTrukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nanna Randløv Petersen
Sekretær: Nanna Petersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.