Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  CHRISTINA  I  DIANALUND  DEN  17.  MARTS  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2013-03-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mie ErichsenWinds Zimina00:14,1500:21,90012
2Marianne F. NielsenRomeo10:21,4600:12,0011
3Gry WedervangZorros Zendaya Maggie10:35,3100:13,1411
4Mie ErichsenWinds Fuji10:28,3000:14,1411
5Lisa Sinnerup GressSofiagårdens CirSun Brenthis I...10:20,0010:14,1921
6Karin RothNova10:15,2510:15,3021
7Tanja Skou PedersenCA's Warna Hijau (Hijau)20:29,4000:17,3221
8Emilie PedersenAskelunds Aius Locutius00:23,1220:24,7321
9Lærke GylhamMagics Epic Dilution10:36,2210:27,4321
10Emilie PedersenAskelunds Aius Cupido20:35,4500:27,6521
11Line HansenWinds Kamino10:42,0310:29,1521
12Tanja Skou PedersenHønsehuset's Te Quiero Mi Amor...30:33,9700:19,833
13Tanja Skou PedersenCata's Dati Don Triego (Don)20:42,8910:31,793
14Emilie PedersenAskelunds Aius Candelifera30:46,7700:36,673
15Line HansenLilliens Akanomi Lexi Street20:44,9410:37,703
16Christina AndersenUniKins DuWi Silip Muldoi21:22,2810:44,053
17Amanda HauptFunnys Accapello Chekota31:06,1801:00,603
18Laura Emilie EriksenAnouk21:00,6711:20,643
19Marianne F. NielsenVestvoldens Easy Rider20:29,9920:13,244
20Sofie Harrits NielsenCasandra20:14,1320:16,274
21Christina AndersenCATAs Dati Dathin Lamira30:24,1210:17,124
22Marianne F. NielsenFines Messalina30:24,3210:18,344
23Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qualita Superione31:23,1110:21,804
24Karin RothRiots Silvestre Zazu30:53,2310:56,674
25Lærke GylhamFluffy30:14,6620:17,545
26Tanja Skou PedersenUniKin's TiPa Seperti Bapanya...20:34,2230:23,415
27Sanne RothFlora's Tokio20:44,1430:49,995
28Emilie Strange WismannMelvin31:18,1421:01,265
29Marianne F. NielsenVestvoldens Jackline (Jackie)40:22,21
30Ida RosbækFilur40:33,15
31Mathilde MadsenStampe40:39,44
32Anna RavnJokers Cenu Sky High40:43,25
33Trine DrejerMoens Kaniners Fairytale40:44,73
34Tanja Skou PedersenUniKin's TiPa Saya Ibu Af Kild...40:48,32
35Mia FoghCharmeur41:05,02
36Louise GotfredsenWinds Giyan41:18,57
37Trine DrejerStald Harbo´s Flying Dream (Fi...41:38,36
38Tanja Skou PedersenHøjskaninland's Xilla Qiana (X...50:18,96
39Amanda HauptHønsehusets Looped Entities50:33,66
40Trine DrejerPlyshusets Carlo50:35,31
41Mie HansenVængs Pride Toxic (Nuser)50:35,31
42Christina AndersenVængs Pride Locu50:43,14
43Karin RothSpringers Lunatic50:45,42
44Tanja Skou PedersenSofiagården's CirSun Cynthia C...51:07,05
45Anna RavnJokers Cenu Chateau Dragoo51:19,05
46Sofie Harrits NielsenStampegårdens Oscar51:24,77
47Simone BasanMolberg51:34,27
48Trine DrejerSunshine60:23,42
49Trine DrejerNusser60:37,27
50Mia FoghAjtaks Confundus61:01,16
51Line HauritzMaglebo's Doodie Moon61:14,80
52Anna RavnPrince Eliot5+12:13,19
53Marianne F. NielsenVestvoldens Spot On Milna70:27,64
54Karin RothKaninbjerget's Diva70:34,47
55Mathilde MadsenUniKin's WiDa Dalian Wallidi N...70:51,24
56Line HauritzWinds Kurobe6+10:56,42
57Trine DrejerMolly80:22,12
58Marianne F. NielsenVestvoldens Blue Eyed Snip80:42,52
Uplac.Simone BasanNyx Diamond Jumper JackDisk.
Uplac.Tanja Skou PedersenSOA's Jamaican Me Crazy (Crazy)Disk.
Uplac.Trine DrejerZargos Summer Catch Af KlundtesDisk.
Uplac.Ida HansenVængs Pride Duttieq (Pjuske)Trukket
Uplac.Line HauritzMaglebo's Lille-Brunnea IITrukket
Antal deltagere: 63.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Signe Skelbæk
Sekretær: Christina Andersen
Bedømmelsesmetode: C2 - Til og med 3 fejl for at gå til finale - Sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2013-03-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emilie PedersenAskelunds Aius Candelifera (L)01:10,0010:50,23123
2Signe SkelbækSpringers After The Fall (Ha...(M)11:12,0000:54,5511
3Mie ErichsenWinds Zimina (L)10:21,4610:14,4022
4Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates (L)1+10:55,2000:25,8422
5Frederikke ChristiansenSommerly's Kairo (M)20:45,5700:33,0121
6Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Apadeva (L)20:49,0710:36,603
7Gry WedervangZorros Zendaya Maggie (L)20:30,2010:37,743
8Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu Gambang (M)10:39,6420:44,053
9Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor Niz...(M)0+10:33,651+11:10,003
10Tanja Skou PedersenVinkelstaldens Darling (L)20:55,2011:10,553
11Mie ErichsenWinds Fuji (L)31:13,0220:43,875
12Emilie PedersenAskelunds Aius Locutius (L)31:15,0730:54,136
13Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima (M)30:38,6841:10,007
14Lærke GylhamMagics Epic Dilution (M)40:57,08
15Emilie PedersenNardus' Atromitos af Blanco (L)41:04,93
16Tanja Skou PedersenTahara's Paint Me With Love...(L)41:18,35
17Line HauritzRiots Quomodo Vales (M)3+11:27,34
18Mia FoghNørgaards Malte (L)41:37,29
19Tanja Skou PedersenKorgaards El Tuyo (M)51:08,22
20Tanja Skou PedersenCata's Dati Don Triego (Don)...(M)3+21:12,10
21Amanda HauptFunny's Accapello Chekota (L)51:12,60
22Tanja Skou PedersenCATAs Dati Dathin Lamira (L)51:21,50
23Signe SkelbækSpringers A Dark Design Made...(M)4+11:49,37
24Mathilde MadsenSilverados Chloé (M)60:36,20
Uplac.Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru (M)Disk.
Uplac.Frederikke ChristiansenCAs Imequa Sivapanthea (M)Trukket
Uplac.Karin RothDory (L)Trukket
Uplac.Louise GotfredsenNødkærlunds Peito (M)Trukket
Uplac.Louise GotfredsenWinds Giyan (L)Trukket
Uplac.Sofie Harrits NielsenCasandra (L)Trukket
Uplac.Trine DrejerPlyshusets Carlo (L)Trukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Emilie Strange Wismann
Aspirant: Christina Andersen
Sekretær: Sofie H. Nielsen
Bedømmelsesmetode: C2 - Til og med 3 fejl for at gå i finale - sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.