Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HAVESTÆVNE  HOS  LINNEA  I  ESBJERG  DEN  6.  APRIL  2013

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2013-04-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost...(M)00:34,8900:15,07013
2Camilla Mørck ThuesenFønix af Pecasus00:31,4700:19,38012
3Christine VangGrif af Pecasus (M)00:18,0300:21,67012
4Oliver AhrenschneiderOliver*s Alfa (M)00:24,1400:29,88012
5Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade00:45,1500:43,93012
6Oliver AhrenschneiderFionas Maya af Sommerly00:37,9500:47,46012
7Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian Cecht10:37,5900:14,8711
8Maria BankeFionas Deadly Demolition10:27,1100:14,9811
9Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount10:37,9900:20,6711
10Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales00:37,0910:23,6711
11Maria BankeFionas Scirocco (L)10:27,7200:26,5112
12Liza LassenElmelys Jason10:47,7900:31,8011
13Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fiona...(M)10:30,6400:35,9711
14Mette Wraae GrellSensei af Pecasus00:45,8611:10,4711
15Malene LeerhøjStampegårdens Electric Enter...(L)20:38,0200:18,4722
16Liza LassenElmely Oceans Conqueror af Fio...20:44,1100:24,092
17Rikke RennebergHønsehusets Casino Royale (L)20:39,8100:24,332
18Lisa FiilLeeds Copacabana af All Star20:26,5100:26,782
19Liza LassenElmelys Freaky Friday20:43,1000:26,952
20Maria BankeLykkes Bernadotte (M)20:30,6900:28,052
21Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right (M)20:47,3300:28,082
22Poul Erik KristensenBlack Sweat af Pecasus20:53,7700:28,432
23Malene LeerhøjFantig Carpe Diem af Bella (M)20:24,2500:34,832
24Linnea AhrenschneiderElmelys Makita (L)(M)20:39,0300:36,182
25Liza LassenElmelys Hitachi21:10,4900:37,602
26Janni LarsenNødkærlunds Eros(M)20:45,6300:39,132
27Maria BankeFionas Deadly Deluxe (M)10:34,130+10:52,602
28Marianne Visby LaursenJordbærgårdens Kawasaki10:49,1611:02,732
29Mette Wraae GrellSalix Polaris (L)21:09,5301:05,792
30Mette Wraae GrellAjtaks Dies Saturni (M)00:50,9221:34,522
31Linnea AhrenschneiderOliver*s Daylight20:39,2510:16,013
32Malene LeerhøjSheiks Ego Boost (M)31:07,9100:19,573
33Poul Erik KristensenKentaur af Pecasus (M)2+10:39,5800:21,303
34Christine VangVisbys Attymass C. (L)2+11:00,0600:22,493
35Camilla Mørck ThuesenSommerly's Sinai31:00,3800:26,323
36Rikke RennebergVisbys Blessington C. (L)21:04,7710:45,533
37Marianne Visby LaursenLemmon Crush af Pecasus (L)30:37,8300:48,493
38Liza LassenElmelys Pentago30:33,4910:20,684
39Christine VangLykkes Lady Sophia (L)40:24,9500:32,474
40Liza LassenElmelys Only One (Brune)30:48,4910:34,674
41Camilla Mørck ThuesenBeauty Princess41:10,1500:54,704
42Linnea AhrenschneiderElmelys Dolly Parton20:59,2821:17,174
43Janni LarsenNødkærlunds Optimus(L) KP-OK51:10,9100:20,025
44Linnea AhrenschneiderOliver*s Beta50:36,4300:24,265
45Karina VilsbøllSofiagårdens CirSun Vanessa At...20:41,0330:29,525
46Linnea AhrenschneiderAhsoka3+11:26,2210:35,775
47Oliver AhrenschneiderOliver*s Armageddon40:38,9310:37,825
48Lisa FiilBellas Challenger af Sommerly30:41,0620:41,885
49Marianne Visby LaursenLevades Northern Light20:44,0330:47,005
50Lisa FiilStald Bellas Apollo af Somme...(L)31:13,1720:48,765
51Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Mellicta...(L)20:46,3631:26,815
52Camilla Mørck ThuesenDirty Mind af Pecasus50:39,3510:32,276
53Liza LassenElmely Fire In The Purple Rain...50:31,0710:34,876
54Charlotte EllebyDolly (L)40:43,0820:41,996
55Marianne Visby LaursenMikayas Faleraki51:20,1510:43,666
56Marianne Visby LaursenHønsehusets Dr. No (L)4+11:29,1510:51,966
57Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution60:41,2910:24,647
58Charlotte EllebySommerly´s Cuba Blueberry (L)61:04,7710:28,887
59Janni LarsenNødkærlunds Lumia(L)51:25,9620:52,937
60Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust5+12:05,4011:49,037
61Linnea AhrenschneiderOliver*s Omega60:30,7620:25,298
62Liza LassenElmelys Dies Veneris70:56,7920:30,349
63Oliver AhrenschneiderTurbo's My First Love (L)3+1+32:41,9720:52,659
64Janni LarsenNødkærlunds Volga41:06,0151:19,849
65Linnea AhrenschneiderOliver*s Padme Amidala af Nica...51:46,923+12:03,759
66Janni LarsenNødkærlunds Harmonia (L)6+11:48,895+1+22:21,0815
Uplac.Camilla á ArgjumSheiks Manipulator1+10:42,61Trak sig
Uplac.Poul Erik KristensenFaun af Pecasus11:00,53Trak sig
Uplac.Maria BankeFionas So Damn Pretty (L)20:49,66Trak sig
Uplac.Marianne Visby LaursenHønsehusets Blue Cheat (L)20:54,68Trak sig
Uplac.Louise HansenRådved Nygård´s Bumblebee (L)Disk.
Uplac.Camilla Mørck ThuesenVi.P's Malakit (L)Trak sig
Uplac.Janni LarsenStald Blues Herman Zobel d. I.Trak sig
v9Poul Erik KristensenVi.P.'s Dodge Viper (V)10:18,4200:19,971
Antal deltagere: 74.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2013-04-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Liza LassenElmelys Wild Wulcano00:45,0400:22,17013
2Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost...(M)00:38,9700:27,29022
3Christine VangGrif af Pecasus (M)00:45,7500:44,24022
4Liza LassenElmelys One & Only (Spectrum)01:11,2300:48,77012
5Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af Pecasus (M)00:51,2200:52,23022
6Christine VangShia's Blue River af Pecasus10:43,4300:34,2211
7Karina VilsbøllSommerly's Nexus Butterflye(M)10:54,2400:34,4212
8Maria BankeDelaware af Pecasus10:48,2300:34,9511
9Malene LeerhøjLykkes Maid Manson (M) KP10:44,0200:45,1712
10Poul Erik KristensenBlack Mamba af Pecasus10:44,6700:49,3611
11Louise HansenTumle11:01,5900:52,2811
12Camilla á ArgjumJordbærgårdens Hockey (M)20:43,7000:20,942
13Maria BankeLykkes Bernadotte (M)00:27,7220:23,172
14Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life (M)21:18,1300:24,422
15Liza LassenElmely Hot Star Af Sommerly10:56,4310:33,462
16Linnea AhrenschneiderFionas Inca af Sommerly20:52,0300:34,682
17Liza LassenElmelys Wild Wish21:06,8700:37,382
18Mette Wraae GrellAjtaks Dies Saturni (M)00:51,9320:47,712
19Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei (M)11:00,3210:48,312
20Rikke RennebergSilverados Kalyke (M)11:00,9610:51,172
21Camilla á ArgjumFanTig Status Quo af Bella (M)30:59,2600:19,933
22Camilla á ArgjumSnöflingans Galaxy (M)30:51,5900:21,533
23Linnea AhrenschneiderOliver*s Alfa (M)30:48,9800:28,603
24Liza LassenElmelys Special Reunion20:57,7010:32,983
25Maria BankeFionas Deadly Deluxe (M)1+11:54,8311:05,773
26Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...40:42,8900:23,864
27Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 007 (M)30:37,9010:44,234
28Poul Erik KristensenKentaur af Pecasus (M)31:54,3710:47,254
29Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fiona...(M)1+11:26,6120:49,814
30Rikke RennebergJordbærgårdens Sundae (M)31:50,5011:10,444
31Poul Erik KristensenCopperhead af Pecasus21:36,0521:22,194
32Sandra BardevigSilverados Circurious (M) KP-Ok50:32,0700:31,335
33Janni LarsenNødkærlunds Eros(M)41:25,2310:40,765
34Linnea AhrenschneiderFionas Maya af Sommerly3+11:22,8820:32,446
35Malene LeerhøjFantig Carpe Diem af Bella (M)3+11:42,7620:53,586
36Mette Wraae GrellSensei af Pecasus41:40,6921:33,436
37Poul Erik KristensenFast & Furious Nissan Skyline...21:05,8750:39,737
38Liza LassenElmelys Alanis51:29,4020:41,777
39Liza LassenElmelys Pentago41:09,7231:08,437
Uplac.Linnea AhrenschneiderElmelys Makita (L)(M)Trukket
Uplac.Liza LassenElmelys Special RemixTrukket
Uplac.Poul Erik KristensenFaun af PecasusTrukket
Uplac.Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Felicitat...(M)Trukket
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Mørck Thuesen
Sekretær: Camilla Mørck Thuesen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.