Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

DYRENES  DAG  I  SLAGELSE  LYSTANLÆG  DEN  23.  JUNI  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2013-06-23 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Ida RosbækFilur00:43,6800:30,53012
2Mia HansenEnilec Macadamia00:42,9700:41,85011
3Mia HansenZargos Summer Crush Af Klundtes00:33,6100:43,25011
4Carola BaunJames Bond00:29,6200:49,59011
5Sofie Harrits NielsenStampegårdens Oscar00:37,8300:52,26011
6Mette WindWinds Tatooine00:51,6601:18,02011
7Gry WedervangZorros Zendaya Maggie10:27,6300:16,8411
8Louise GotfredsenWinds Giyan10:35,8600:24,7911
9Rigmor KristiansenSvanemarks Cestrum Purpureum10:43,0700:28,851
10Camilla Kirk JensenFunnys Solé Prilla10:26,0600:30,701
11Emilie PedersenAskelunds Aius Cupido10:50,5300:45,731
12Mia HansenSunsides Silent Power11:05,7101:00,201
13Amanda HauptWinds Chibi11:18,1001:12,491
14Amanda HauptHønsehusets Looped Entities10:57,5301:28,141
15Anna RavnJokers Cenu Chateau Dragoo20:31,6500:25,062
16Trine DrejerZargos Summer Catch Af Klundtes20:35,0500:29,802
17Frederikke ChristiansenWinds Jinnai10:38,6610:42,552
18Camilla Kirk JensenZargos Summer Night Af Klundtes00:31,0620:47,852
19Camilla Kirk JensenFunnys Solé Kailen20:49,9600:49,812
20Emilie PedersenWinds Alderaan20:49,4600:55,872
21Sofie Harrits NielsenAlberte20:40,8500:57,912
22Rigmor KristiansenNardus' Giannitsa Chania af Bl...11:06,4611:09,882
23Mia FoghNørgaards Malte21:10,2301:18,392
24Mia HansenDolls Zuera Emilia-Romagna30:58,1301:02,673
25Louise GotfredsenFie20:44,4520:45,244
26Mette WindSnöflingans Ghostbusters21:24,9821:06,994
27Sofie Harrits NielsenVictor2+21:48,4401:10,094
28Trine DrejerPlyshusets Carlo20:50,402+11:37,805
29Carola BaunNinqua Nuzuri11:06,143+11:40,445
30Marie Brostrup LarsenLyngholm's Cotton40:39,5620:54,096
31Amanda HauptFunny's Accapello Chekota3+21:45,5511:25,916
32Trine DrejerSunshine30:57,8751:02,498
33Maria Lund JørgensenCATAs Dati Dwight Drago5+32:11,2511:03,889
34Sanne RothFlora's Tokio51:25,8341:08,719
35Carola BaunCoello's Breezer4+21:48.033+11:40,5810
Uplac.Astrid AndersenYasimins Sanfu1+42:18,38Disk. på tid
Uplac.Gry WedervangZentas Missouri10:38,75Trukket
Uplac.Carola BaunBeluga's Shinning in the SnowTrukket
Uplac.Marie Brostrup LarsenMistyTrukket
Uplac.Sanne RothSiriusTrukket
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Trine Møldrup
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 01:30 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2013-06-23 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Nanna ChristensenWinds Nioryu00:41,2800:25,39013
2Trine MøldrupCAs Arecurius Midir00:43,8300:54,38012
3Frederikke ChristiansenHønsehusets Cajus Le Champ00:24,5010:18,4211
4Camilla Kirk JensenFunnys Solé Kailen11:09,2300:32,4711
5Frederikke ChristiansenBaloos Dakisha Mijake10:51,3100:36,4711
6Emilie PedersenAskelunds Aius Locutius10:35,3100:41,6111
7Mia HansenCAs Sinus Amoris10:59,0800:43,8911
8Trine MøldrupCAs Arecurius Taranucnus00:48,9910:44,9011
9Emilie PedersenSvanemarks Cocio Phuss Junior...11:18,2000:51,391
10Trine DrejerKlundtes Kikinia Kadiaka00:28,9620:15,052
11Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru10:47,3510:29,132
12Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Apadeva20:31,2400:29,772
13Mia HansenFunnys Danonina00:42,1020:30,272
14Frederikke ChristiansenFunnys Solé Eldon20:40,4700:34,432
15Gry WedervangZorros Zendaya Maggie10:38,5910:34,972
16Viktoria Behrendt ThremsEventyrrigets Sudoku00:33,2220:37,462
17Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior Af...10:40,6110:40,402
18Camilla Kirk JensenFunnys Solé Prilla10:44,9910:54,892
19Louise GotfredsenWinds Giyan20:33,5710:27,863
20Louise GotfredsenNødkærlunds Peito20:59,7810:41,383
21Emilie PedersenAskelunds Aius Cupido20:58,1010:47,183
22Mia HansenZargos Summer Crush Af Klundtes20:39,4810:49,113
23Camilla Kirk JensenCAs Shakir Qakare Iby30:48,6210:23,994
24Trine DrejerFunnys Trollius Europaeus30:27,3410:25,524
25Camilla Kirk JensenEnilec Macadamia30:45,9210:36,634
26Clara BraskBlancos Accaru Panneciere20:40,8420:43,294
27Sofie Harrits NielsenStampegårdens Oscar31:10,5310:43,654
28Trine MøldrupJustis Maggie Magica11:15,1030:50,704
29Amanda HauptHønsehusets Prazo Sioux Lakota10:35,0231:01,904
30Emilie PedersenNardus' Atromitos af Blanco20:55,9730:39,355
31Trine MøldrupWinds Pandoriana Pandora20:51,9630:40,375
32Mia FoghNørgaards Malte31:10,4020:55,295
33Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine30:39,4130:27,496
34Rigmor KristiansenNardus' Giannitsa Chania af Bl...40:55,1221:23,526
35Nanna ChristensenKildevangs Cavalli Amor Di Fior21:10,274+11:33,007
36Trine MøldrupWinds Tatooine41:06,1451:16,539
Uplac.Mia HansenDolls Zuera Emilia-Romagna70:54,25Trukket
Uplac.Clara BraskMaxi-MusTrukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 01:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.