Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  CLARA  BRASK  I  KORSØR  DEN  7.  JULI  2013

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2013-07-07 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru00:39,0400:24,52013
2Nanna ChristensenWinds Nioryu00:28,2000:28,02012
3Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar00:33,5210:23,6711
4Line HansenHønsehusets The Goblin King10:43,3100:27,8711
5Lærke GylhamCAs Asterisk Bayan Lepas11:18,3900:34,7311
6Clara BraskBlancos Accaru Panneciere10:28,4100:34,9411
7Nanna ChristensenCAs Arecurius Midir10:47,0600:41,7111
8Mia HansenFunnys Solé Eldon01:07,0510:58,311
9Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Apadeva00:30,3620:29,412
10Louise GotfredsenNødkærlunds Peito20:51,9200:35,572
11Mia HansenZargos Summer Crush Af Klundtes20:33,5010:28,743
12Frederikke ChristiansenBaloos Dakisha Mijake30:46,3200:29,613
13Mia HansenFunnys Solé Prilla20:37,5210:34,283
14Mia HansenFunnys Solé Kailen20:47,6110:40,673
15Lærke GylhamMagics Epic Dilution20:49,7110:44,703
16Lærke GylhamWinds Kamino21:33,2210:59,883
17Christina AndersenVinkelstaldens Darling1+11:16,0711:05,993
18Louise GotfredsenWinds Giyan30:25,1610:22,374
19Frederikke ChristiansenCAs Shakir Siptah30:59,6410:30,164
20Lisa Sinnerup GressWinds Padmé Amidala11:11,3931:00,894
21Mia HansenFunnys Danonina20:35,1630:30,435
22Clara BraskMaxi-Mus40:44,6810:39,965
23Frederikke ChristiansenLigiti Wersai af Tara3+11:50,2211:00,165
24Viktoria Behrendt ThremsEventyrrigets Sudoku30:30,6230:35,256
25Mia HansenOpel Omega41:52,5321:47,196
26Trine DrejerKlundtes Kikinia Kadiaka40:51,3230:23,317
27Mia HansenEnilec Macadamia30:45,3440:38,557
28Mia HansenCAs Sinus Amoris51:14,4820:44,927
29Trine DrejerFunnys Trollius Europaeus50:51,7430:59,818
30Mia HansenDolls Zuera Emilia-Romagna41:56,462+22:15,618
Uplac.Clara BraskCAs De Quo Datara Candida40:36,78Trukket
Uplac.Frederikke ChristiansenCAs Shakir Qakare IbyTrukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Trine Møldrup
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2013-07-07 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Nanna ChristensenWinds Nioryu00:38,6500:24,34013
2Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru00:58,9810:32,2311
3Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Apadeva00:35,7110:33,1111
4Frederikke ChristiansenCAs Imequa Sivapanthea20:38,2800:20,8121
5Mia HansenDundines Zack10:36,3410:27,1221
6Frederikke ChristiansenHønsehusets CaJus Le Champ00:34,9020:32,5121
7Louise GotfredsenBella11:00,1710:36,6021
8Clara BraskBlancos Accaru Panneciere10:43,4410:44,5321
9Lærke GylhamCAs Asterisk Bayan Lepas01:29,8620:46,432
10Nanna ChristensenCAs Arecurius Midir11:00,8210:48,972
11Mia HansenFunnys Solé Eldon01:23,2920:57,152
12Lisa Sinnerup GressWinds Padmé Amidala10:54,1611:13,682
13Christina AndersenVinkelstaldens Darling21:21,7701:17,632
14Nanna ChristensenMaPos De La Manifik10:42,0020:24,643
15Mia HansenFunnys Danonina20:43,9610:28,483
16Nanna ChristensenCAs Arecurius Taranucnus21:11,5110:41,863
17Line HansenHønsehusets The Goblin King01:10,1831:03,903
18Mia HansenAsta La Vistas Dum Spiro-Spero01:11,8531:04,003
19Clara BraskCAs De Quo Datara Candida10:54,5521:13,453
20Frederikke ChristiansenCAs Shakir Siptah20:51,1020:24,744
21Frederikke ChristiansenCAs Shakir Qakare Iby31:08,7410:27,134
22Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor Nizam20:40,3220:27,244
23Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar10:35,8130:30,894
24Trine DrejerFunnys Trollius Europaeus20:53,1020:47,104
25Mia HansenCAs Sinus Honoris21:23,6920:47,364
26Lærke GylhamWinds Kamino21:10,7320:48,974
27Lærke GylhamMagics Epic Dilution10:53,1030:52,674
28Frederikke ChristiansenBaloos Dakisha Mijake21:08,6620:54,464
29Trine DrejerFunnys Obsessed With Me21:24,9221:53,644
30Trine DrejerKlundtes Kikinia Kadiaka31:37,6120:43,075
31Nanna ChristensenClausens Twix20:56,4131:00,535
32Christina AndersenCAs Silver To Surprice21:03,9531:11,745
33Frederikke ChristiansenLigiti Wersai af Tara41:45,4011:11,995
34Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima20:59,7340:57,346
35Christina AndersenCata's Dati Don Triego (Don)31:35,7131:07,426
36Mia HansenOpel Omega4+12:14,913+22:21,5910
Uplac.Line HansenLilliens Akanomi Lexi Street5+1+22:15,90Trukket
Uplac.Lærke GylhamMagics Epic Savros ZargoDisk. på tid
Uplac.Louise GotfredsenNødkærlunds PeitoTrukket
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Trine Møldrup
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.