Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SYDVESTFYNS  SOMMERCUP  DEL  2  VED  HINDSLØKKEN  I  VERNINGE  VED  TOMMERUP  DEN  10.  AUGUST  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær krogetElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2013-08-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupYoggi00:25.0100:14.30012
2Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida00:32.7310:28.7811
3Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Mellicta A...10:19.1210:12.652
4Karina VilsbøllKaninborgens Cappuccino20:55.1700:22.382
5Mia Berndorf LyngLyngs Ezonis Eramosa11:01.9510:43.622
6Edita RimkuteStrandvejs East Revolution40:37.7900:17.664
7Edita RimkuteOceans Artic Char af Stampegår...20:51.8220:34.444
8Marlene BruhnStampegårdens Partners in Crime41:21.5410:54.805
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2013-08-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal Persuit00:30.4000:22.11013
2Cathrine ElkjærZenta's Michigan00:28.1210:12.2411
3Clara BraskMaxi-Mus00:17.7210:15.0111
4Clara BraskBlancos Accaru Panneciere00:43.9010:22.301
5Marlene BruhnCAs Arecurius Donn10:49.7800:25.381
6Lisette KongerslevLykkes Sir James00:49.4020:36.012
7Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl11:02.1010:49.002
8Edita RimkuteStrandvejs William20:16.1610:14.363
9Marlene BruhnJordbærgården's Strawberry Dai...20:21.5710:23.733
10Camilla á ArgjumEskirs Neya Xiphactinus Audax20:36.3810:31.253
11Edita RimkuteÆblehavens Ti Amo Dorado2+11:18.0501:18.413
12Edita RimkutePearcy11:48.1431:13.704
13Cathrine ElkjærNivas Viva La Fiesta af Dalgaa...30:21.5720:25.785
14Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu30:53.8720:46.085
15Cathrine ElkjærNivas Viva La Loca af Dalgaard50:43.1560:56.4011
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Sandra Bardevig
Sekretær: Sandra Bardevig
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2013-08-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cathrine ElkjærLevades Glaicer Bay00:56.6910:33.63113
2Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega01:05.2110:59.1811
3Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei01:41.4411:05.0711
4Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder1+11:22.7800:36.432
5Cathrine ElkjærLykkes Spiderman1+11:49.3500:47.902
6Cathrine ElkjærSofiagårdens Ayataka21:33.7310:42.603
7Lisette KongerslevFriscos Bärdröm21:37.1410:56.473
8Marlene BruhnSilverados Piper Cub11:08.4920:59.993
9Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fionas11:34.4821:25.153
10Marlene BruhnWinds Zhoot Minai20:54.1320:58.624
11Sandra BardevigSofiagårdens Picture Perfect41:29.8201:07.294
12Cathrine ElkjærMikayas Petit Ami31:08.0920:45.895
13Sandra BardevigSilverados Circurious41:00.5410:48.855
14Marlene BruhnJordbærgården's Mapi Makka Pak...41:11.2310:51.885
15Marlene BruhnGrenens Crystal Eyes21:35.5341:02.996
16Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice31:50.8031:20.286
17Cathrine ElkjærSofiagårdens Non Stop42:06.9421:21.386
18Clara BraskMaxi-Mus2+11:23.2940:55.237
19Lisette KongerslevLykkes Falcon51:29.1631:05.878
20Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...41:30.2141:17.378
21Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordbær...112:10.8421:20.3913
Uplac.Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af H...Trukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2013-08-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Too Nice To S...11:39.5310:53.38214
2Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside11:58.5311:56.672
3Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Diasay Rapa Nui21:07.7010:53.293
4Sandra BardevigLevades GCh. Yellowstone11:09.8320:56.433
5Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani11:21.7230:53.204
6Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya21:17.6020:55.874
7Lisette KongerslevLykkes GCh. Björn Borg32:05.3811:08.724
8Lisette KongerslevLykkes Lady Laura4+11:58.1900:33.945
9Lisette KongerslevLykkes Ch Zippo3+12:00.0910:59.245
10Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun41:10.1320:43.666
11Marlene BruhnSnöflingans Majesty Of Rock72:14.8931:09.1510
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.