Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  I  LIDEMARK  FORSAMLINGSHUS  VED  BJÆVERSKOV  DEN  17.  DECEMBER  2013

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2013-12-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Trine DrejerSommerly´s Nadine Gordimer (L)10:57,9710:19,6921:17,663
2Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegår...(M)30:42,1700:26,5131:08,68
3Trine DrejerFunnys Trollius Europaeus (M)10:35,7820:57,2931:33,07
4Trine DrejerCAs Sinus Amoris (M)30:52,1701:00,8531:53,02
5Line HansenLilliens Silbury Hill (M)21:21,7710:46,6732:08,44
6Clara BraskMaxi-Mus (M)30:24,2410:21,0940:45,33
7Line HansenStampegårdens Forever a Crim...(M)50:44,8700:25,1351:10,00
8Mathilde MadsenBlancos Epata Kheops (L)70:58,7520:33,4291:32,17
9Line HansenHønsehusets My Way (Kira) (M)81:42,2730:56,07112:38,34
Uplac.Line HansenWinds Giyan (M)50:57,66Trukket
Uplac.Clara BraskBlancos Accaru Panneciere (M)Trukket
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Trine Møldrup
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2013-12-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Trine MøldrupCAs Arecurius Taranucnus (S)00:28,3400:32,6401:00,9813
2Trine MøldrupSnöflingans Ghostbusters (S)20:55,4800:29,2821:24,76
3Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar (S)40:57,6200:30,8141:28,43
4Trine MøldrupCAs Arecurius Midir (S)20:53,0720:45,7741:38,84
5Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba (S)20:50,3630:32,0951:22,45
6Trine DrejerMaPos Alex (S)51:02,2900:27,1051:29,39
7Line HansenMalega´s AP Want It All (Jun...(S)40:50,7220:26,1561:16,87
8Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray (S)60:58,3730:27,6391:26,00
9Mathilde MadsenSilverados Chloé (S)50:39,8350:26,64101:06,47
10Line HansenCAs Warna Bayi Biru (S)81:09,2330:48,33111:57,56
Uplac.Line HansenHønsehusets The Goblin King (S)Trukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegår...(M)Trukket
Uplac.Trine MøldrupNardus' Epanomi Kozina af Bl...(S)Trukket
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.