Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

LØRDAGSHOP  VED  CSU  I  SLAGELSE  DEN  22.  MARTS  2014

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenMiddelsvær kroget åben
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2014-03-22 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Nanna ChristensenIraklis' Bilbao Oviedo af Ki...(M)00:40,9700:16,82013
2Camilla Kirk JensenStampegårdens Crimerider (M)10:24,4410:10,842
3Frederikke ChristiansenEskirs Neya Xiphactinus Auda...(M)10:23,4510:17,942
4Trine DrejerFunnys Trollius Europaeus (M)10:22,2010:21,762
5Frederikke ChristiansenEnilec Macadamia (M)10:21,9910:28,472
6Charlotte DollerupDolls Inpavidus Prometheus (L)10:32,1110:34,562
7Clara BraskMaxi-Mus (M)00:29,9120:35,442
8Betina MillerNardus Nikos Nieodemus af Ze...(L)00:43,4520:36,922
9Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Nidoran (L)10:31,3720:20,473
10Tanja Skou Pedersen*Paya* UniKin's TiPa Seperti...(M)10:26,1320:27,963
11Frederikke ChristiansenStampegårdens Casa Manila (M)00:49,632+1+22:20,875
12Emilie PedersenAskelunds Aius Locutius (M)20:14,792
13Tanja Skou Pedersen*Kikaloo* Shamigo's Kikaloo...(M)20:14,992
14Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Cr...(L)20:24,332
15Gry WedervangZorros Zendaya Maggie (M)20:28,642
16Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau* (M)20:31,242
17Betina MillerZentas Nardus Nadéj Nepamora...(L)20:38,242
18Nanna ChristensenIraklis' Melilla Murcia af K...(M)20:38,362
19Christina HidalgoSvanemarks Cestrum Purpureum...(M)20:50,492
20Viktoria Behrendt ThremsFunnys Solé Eldon (M)20:50,812
21Tanja Skou PedersenRiots Cazador (M)30:21,443
22Frederikke ChristiansenEskirs Akila Skira Sinnoh (L)30:22,523
23Frederikke ChristiansenFunnys Latrones Shelgon (L)30:23,093
24Clara BraskBlancos Accaru Panneciere (M)30:34,133
25Emilie PedersenSofiagårdens Mistral Air (L)2+10:36,903
26Emilie PedersenFunnys Danonina (M)30:38,133
27Emilie PedersenAskelunds Aius Candelifera (M)30:40,083
28Tanja Skou Pedersen*Aya* UniKin's TiPa Saya Ibu...(M)2+10:48,463
29Christina AndersenVinkelstaldens Darling (M)30:50,553
30Lisa Sinnerup GressKeoks Statue of Liberty af G...(M)30:50,693
31Christina HidalgoHidalgo's Speedy Gonzales (M)2+10:59,353
32Trine DrejerSommerly´s Nadine Gordimer (M)2+11:34,413
33Gry WedervangDolls Inpavidus Zeus (L)31:54,363
34Betina MillerKandies Bianca Gamma (M)3+10:27,824
35Charlotte DollerupSofiagårdens WOW Air (M)40:39,444
36Betina MillerRozettas Plectrum (M)40:39,644
37Viktoria Behrendt ThremsSkovvejen´s Alanna (M)40:44,164
38Flemming MønstedBoltens Glowing Suprise (M)40:47,074
39Charlotte DollerupDolls Inpavidus Herakles (L)41:07,834
40Amalie JohansenTaharas Thomas O'Malley (M)3+11:13,984
41Mathilde MadsenHybens Eau ''Vapo'' Jewel Ch...(L)41:18,714
42Camilla Kirk JensenHønsehusets Lille My (L)41:40,794
43Susan Comitre-NoppenauPletvangs Romeo (M)50:34,435
44Lisa Sinnerup GressHaMas WhAt Happens at Home a...(L)50:37,295
45Trine DrejerHybens Eau Jasmin Noir (L)50:42,375
46Lisa Sinnerup GressKeoks Rainbow Bridge af Gres...(M)50:45,865
47Christina AndersenCATAs Dati Dathin Lamira (L)50:47,535
48Tanja Skou PedersenMillieniums Ängslocka (L)4+10:54,245
49Trine DrejerHybens Eau Decibel Legend (L)4+10:59,095
50Christina Andersen*Lovely* Tahara's Paint Me W...(M)51:03,305
51Emilie PedersenEskirs Akila Karamja Kinakut...(L)4+11:22,905
52Amalie JohansenLille Halv Måne (L)51:27,245
53Tanja Skou Pedersen*Killah* Milleniums Kungslju...(L)60:36,766
54Camilla Kirk JensenZargos Summer Night Af Klund...(M)60:37,246
55Betina MillerKandies Millot Nero Gamma (L)60:41,966
56Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree Fluffy (M)70:44,807
57Trine DrejerBlancos Alec Lightwood (L)6+10:51,007
58Amalie JohansenKaninbjergets Nellie Dellie (M)71:30,527
59Charlotte DollerupDolls Inpavidus Silenos (L)71:39,277
60Tanja Skou Pedersen*Snooky* Milleniums Skogsstj...(L)80:39,008
61Charlotte DollerupDolls Inpavidus Artemis (L)81:14,438
62Camilla Kirk JensenFunnys Concolor Montaio (L)81:22,218
63Clara BraskCAs De Quo Datara Candida (M)90:47,539
Uplac.Amalie JohansenWinds Xendor (L)Trukket
Uplac.Betina MillerFionas Jazz Jack (L)Trukket
Uplac.Charlotte DollerupCas Weccua AhmeniaTrukket
Uplac.Christina Andersen*Teqa* Hønsehuset's Te Quier...(M)Trukket
Uplac.Frederikke ChristiansenKlundtes Kaui Neymar (L)Trukket
Uplac.Mathilde MadsenBlancos Epata Kheops (M)Trukket
Uplac.Nanna ChristensenHønsehusets Looped Entities (M)Trukket
Uplac.Trine DrejerZargos Summer Catch Af Klund...(M)Trukket
Antal deltagere: 71.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nicole Andersen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0/1 fejl går videre - sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2014-03-22 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Nicole AndersenKandies Bianca Gamma (M)01:03,7000:31,99013
2Susan Comitre-NoppenauPletvangs Wilbur (M)00:37,3500:32,33012
3Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba (M)00:47,4300:37,06012
4Charlotte DollerupWinds Just Like Beauty (M)00:56,7600:37,95012
5Emilie PedersenAskelunds Aius Locutius (M)01:09,1601:06,33012
6Nicole AndersenNardus Nikos Nieodemus af Ze...(L)01:39,9801:15,14022
7Nicole AndersenStampegårdens Crimerider (L)10:41,0500:28,1212
8Mathilde MadsenSilverados Chloé (M)10:40,4400:29,8611
9Tanja Skou PedersenMillieniums Ängslocka (L)00:40,7710:33,9512
10Viktoria Behrendt ThremsFunnys Solé Eldon (M)11:10,0700:38,4411
11Frederikke ChristiansenFunnys Latrones Shelgon (L)10:39,0900:41,3012
12Emilie PedersenFunnys Danonina (M)10:56,9900:46,6011
13Christina HidalgoSvanemarks Cestrum Purpureum...(M)11:20,5301:05,1911
14Tanja Skou Pedersen*Aya* UniKin's TiPa Saya Ibu...(L)10:51,4810:34,892
15Frederikke ChristiansenIraklis' Melilla Murcia af K...(M)10:44,1510:38,552
16Tanja Skou Pedersen*Kikaloo* Shamigo's Kikaloo...(M)10:52,6210:39,042
17Frederikke ChristiansenEskirs Neya Xiphactinus Auda...(M)10:50,1610:40,882
18Charlotte DollerupDolls Inpavidus Prometheus (L)10:49,1410:40,892
19Frederikke ChristiansenIraklis Bilbao Oviedo af Kil...(M)10:53,4910:41,642
20Trine DrejerSommerly´s Nadine Gordimer (M)11:03,9310:42,992
21Frederikke ChristiansenEnilec Macadamia (M)10:50,0210:43,692
22Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Nidoran (L)11:03,1310:53,302
23Lisa Sinnerup GressHønsehusets Looped Entities (M)10:59,8111:07,292
24Frederikke ChristiansenStampegårdens Casa Manila (M)11:56,7511:38,142
25Christina AndersenVinkelstaldens Darling (M)11:20,8812:03,332
26Frederikke ChristiansenClausens Twix (M)10:41,2230:40,834
27Susan Comitre-NoppenauPletvangs Romeo (L)20:34,87
28Camilla Kirk JensenZargos Summer Night Af Klund...(M)20:41,43
29Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree Fluffy (L)20:42,80
30Gry WedervangZorros Zendaya Maggie (M)20:43,13
31Frederikke ChristiansenEskirs Akila Skira Sinnoh (L)20:44,15
32Charlotte DollerupSofiagårdens WOW Air (M)20:44,99
33Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Cr...(M)20:45,23
34Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray (M)20:45,98
35Emilie PedersenSofiagårdens Mistral Air (L)20:48,75
36Betina MillerRozettas Plectrum (L)20:49,15
37Betina MillerFionas Innuendo DiNidus (M)20:49,70
38Lisa Sinnerup GressHaMas WhAt Happens at Home a...(L)20:52,69
39Clara BraskBlancos Accaru Panneciere (M)20:53,63
40Christina Andersen*Lovely* Tahara's Paint Me W...(M)21:03,01
41Charlotte DollerupDolls James Bond (M)21:07,31
42Nicole AndersenKandies Millot Nero Gamma (L)21:11,83
43Emilie PedersenSvanemarks Cocio Phuss Junio...(M)21:15,58
44Viktoria Behrendt ThremsSkovvejen´s Alanna (L)1+11:20,68
45Amalie JohansenTaharas Thomas O'Malley (M)1+11:34,13
46Nicole AndersenDolls Inpavidus Artemis (L)21:47,67
47Gry WedervangDolls Inpavidus Zeus (L)22:11,09
48Trine DrejerAsta La Vistas Dum Spiro-Spe...(M)22:16,70
49Tanja Skou PedersenRiots Cazador (M)30:50,35
50Tanja Skou Pedersen*Paya* UniKin's TiPa Seperti...(M)30:50,40
51Lisa Sinnerup GressKeoks Statue of Liberty af G...(M)30:52,93
52Tanja Skou PedersenDundines Ch. Roberto (M)30:54,91
53Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegår...(M)30:59,55
54Charlotte DollerupDolls Inpavidus Herakles (L)31:00,43
55Christina AndersenCATAs Dati Dathin Lamira (M)31:05,08
56Lisa Sinnerup GressKeoks Rainbow Bridge af Gres...(L)31:08,30
57Camilla Kirk JensenHønsehusets Lille My (L)31:16,04
58Camilla Kirk JensenFunnys Solé Kailen (M)31:16,77
59Betina MillerFionas Jazz Jack (L)31:17,09
60Frederikke ChristiansenBlancos Eyma Zantedeschia Ae...(M)31:20,49
61Tanja Skou Pedersen*Snooky* Milleniums Skogsstj...(L)31:33,43
62Flemming MønstedBoltens Glowing Suprise (M)2+12:04,42
63Frederikke ChristiansenZargos Summer Crush af Klund...(M)40:55,28
64Trine DrejerFunnys Trollius Europaeus (M)40:58,07
65Trine DrejerBlancos Alec Lightwood (L)41:02,40
66Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau* (M)3+11:11,47
67Nicole AndersenZentas Nardus Nadéj Nepamora...(L)41:19,63
68Amalie JohansenWinds Kantarel (M)41:32,73
69Clara BraskCAs De Quo Datara Candida (M)50:49,73
70Frederikke ChristiansenKlundtes Kaui Neymar (L)50:50,31
71Christina Andersen*Teqa* Hønsehuset's Te Quier...(L)51:14,81
72Tanja Skou Pedersen*Killah* Milleniums Kungslju...(L)61:21,02
73Amalie JohansenKaninbjergets Nellie Dellie (L)61:29,90
74Amalie JohansenLille Halv Måne (L)7+22:47,72
Uplac.Amalie JohansenWinds Xendor (L)Trukket
Uplac.Emilie PedersenAskelunds Aius Candelifera (M)Trukket
Uplac.Mathilde MadsenBlancos Epata Kheops (L)Trukket
Antal deltagere: 77.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nanna Christensen
Sekretær: Nanna Christensen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0/1 i finalen - sidste tid tæller
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Højdehop
Dato: 2014-03-22 00:00:00

Plac.FørerKanin4050606570758085Cert.Point
1Mia HansenHønsehusets Prazo Wabanaki-OO-OOOX-Trak sig14
2Frederikke ChristiansenSnöflingans GalaxyOOXXOXOXOXOXXOXXX1
3Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates-OOOOOX-Trak sig
4Nanna ChristensenWinds Ch. Anakin Skywalker-XXOOOOXOXXX
5Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios-XXOXOXXOOXOXXX
6Betina MillerNeottia Nidus-Avis--OOOXXX
6Betina MillerNidus' Nardus Stricta af Somme...--OOOXXX
8Nanna ChristensenWinds Zhawn Mizai-XOOOXOXXX
9Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Waccamaw Sio...OOOXOXXOXXX
10Gry WedervangZorros Zendaya MaggieOXOOXOXXOXXX
11Nanna ChristensenWinds Nioryu-XOOOXXX
12Mia HansenFunnys Solé KailenOXOOOXXX
13Emilie PedersenSofiagårdens Mistral AirOOXXOOXXX
14Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo ApacheOOXOXOTrak sig
15Camilla Kirk JensenMaPos Qutaybah QmirOOXXOXOXXX
15Emilie PedersenAskelunds Aius LocutiusOOXXOXOXXX
17Lisa Sinnerup GressWinds SebulbaOOOXXX
18Christina HidalgoHidalgo's Speedy GonzalesXOOOXXX
19Christina HidalgoSvanemarks Cestrum PurpureumOOXXOXXX
20Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu GambangOOTrak sig
20Nanna ChristensenBaloos Tivi TobeyOOTrak sig
20Betina MillerFionas Innuendo DiNidusOOXXX
23Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo PotawatomiXOOXXX
24Susan Comitre-NoppenauPletvangs Wilbur-XOXXX
25Trine DrejerFunnys Trollius EuropaeusOXOXXX
25Trine DrejerSommerly´s Nadine GordimerOXOXXX
27Trine DrejerBlancos Alec LightwoodXOXOXXX
27Viktoria Behrendt ThremsFunnys Solé EldonXOXOXXX
29Nanna ChristensenClausens TwixXXOXOXXX
30Mathilde MadsenSilverados ChloéOXXOXXX
31Emilie PedersenNødkærlunds PeitoXOXXX
Uplac.Nanna ChristensenTaharas Paint Me With HappinessXXX
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsSkovvejen´s AlannaXXX
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nicole Andersen
Aspirant: Christina Andersen
Sekretær: Nicole Andersen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.