Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERSTÆVNE  HOS  MIA  I  SØLLESTED  DEN  5.  JULI  2020

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetSvær kroget
Elite krogetElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mathilde AndersenStampegårdens Indian Summerset (M...00.21,5900.24,8100.46,4013
2Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo)00.40,6600.34,9701.15,6312
3Mia HansenMilleniums Mister Marvelous (Marv...00.50,7800.26,0701.16,8512
4Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)00.43,7500.33,8801.17,6312
5Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk)00.33,7210.20,2210.53,941
6Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)00.59,3811.09,5012.08,88
7Marie FloutrupFurukollens Parsley00.42,6820.52,2221.34,90
8Tanja PedersenUniKins Wonder Park (Wiola)01.02,6621.25,2822.27,94
9Mette VangsgaardFurukollens Caramel Twist10.27,75
10Mia HansenSkovvejens Colors of the Wind10.31,16
11Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigga)10.31,25
12Mia HansenTumles Star Creature (Sol)10.32,88
13Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Melba)10.36,15
14Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)10.37,84
15Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny)10.51,09
16Mathilde AndersenTumles How Would You Feel (Honda)20.33,97
17Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Frai)20.39,69
18Mia HansenEikhaugens We'll Never Know20.43,72
19Mia HansenFunnys Eye For An Eye (Elias)21.13,78
20Tanja PedersenUniKins Stormfly30.43,40
21Tanja PedersenUniKins Flopsy61.57,25
Uplac.Mette VangsgaardHønsehusets Twilight TriumphDisk. på tid
Uplac.Tanja PedersenUniKins Cloverfield Paradox (Clair)Trukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Emil Julin Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C1 Ca 1/3 del i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenFunnys To The Gates (Gilbert)00.32,7800.28,3701.01,1513
2Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjord)00.45,2200.25,4101.10,6312
3Tanja PedersenUniKins Isla Calero (Camin)00.33,5010.42,6911.16,191
4Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance00.50,6510.40,1911.30,841
5Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)01.07,7511.09,6612.17,411
6Mia HansenBjörklövets Burning View (Conrad)10.34,0010.23,5920.57,59
7Tanja PedersenFunnys Heart Beat00.35,0920.24,4120.59,50
8Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)10.38,4310.33,6921.12,12
9Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies10.42,4410.30,6221.13,06
10Marie FloutrupStampestaldens Kira10.51,1010.25,5721.16,67
11Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Macy)10.46,5310.33,3521.19,88
12Mia HansenKlundtes The Miracle Thief (Mikkel)10.34,7820.29,4131.04,19
13Tanja PedersenUniKins Lie To Me (Elo)01.05,2230.48,1631.53,38
14Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (Lawin)00.41,6640.56,6841.38,34
15Emil JulinFunnys Ciri Cinori20.32,03
16Tanja PedersenFurukollens True by Match (Matty)20.38,06
17Emil JulinJordbærgårdens Fairy (Futte)20.45,96
18Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)20.48,31
19Mette VangsgaardHønsehusets Between Two Worlds20.59,75
20Tanja PedersenUniKins I Can't Love You (Alcan)21.03,72
21Tanja PedersenKlundtes Long Way Down (Lotus)30.53,85
22Mia HansenUniKins Death Song (Zoey)31.17,00
23Emil JulinUniKins Star Strike (Starla)2+11.58,63
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)00.57,9100.33,7801.31,6914
2Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (Imme)00.57,0600.41,5001.38,5613
3Mathilde AndersenMaglebo's Tolfetano00.49,9610.33,1611.23,12
4Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Reckless10.46,9700.36,5011.23,47
5Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)11.17,4701.00,7212.18,19
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (Tut)11.57,7502.05,7214.03,47
7Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)00.43,5020.21,7521.05,25
8Camilla Kirk JensenFunnys Athena00.44,7520.34,4421.19,19
9Mia HansenStampegårdens GCh. Doctor D... (C...10.52,1210.34,5021.26,62
10Marie FloutrupWinds Inaya21.30,0000.31,6922.01,69
11Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)1+11.19,3801.01,6322.21,01
12Mia HansenUniKins Ch. Voodod20.51,1910.38,7831.29,97
13Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)21.07,7710.55,2532.03,02
14Emil JulinUniKins Escape (Aslan)1+11.13,7510.57,7232.11,47
15Camilla Kirk JensenFormørkelse (Futti)20.36,6620.48,1241.24,78
16Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)30.37,34
17Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walter)30.52,03
18Mette VangsgaardBjørkebakkens Touch of Harmony31.02,97
19Emil JulinBellas Cozy Living31.05,22
20Mia HansenUniKins High Five (Fiifii)31.13,19
21Mia HansenUniKins Blackout (Auggie)31.13,22
22Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja (Ed...31.26,75
23Marie FloutrupFurukollens True by Willpower2+11.36,35
24Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro2+11.58,22
25Mia HansenSharpies Karma Kiss51.30,94
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes BellarenaTrukket
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thilde)Trukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja S. Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,30 min
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidCert.Point
1Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (Imme)01.04,7214
2Tanja PedersenKlundtes Second Shot (Sander)10.45,061
3Mathilde AndersenMaglebo's Tolfetano10.49,47
4Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)10.49,50
5Camilla Kirk JensenFunnys Athena20.33,54
6Tanja PedersenStampegårdens GCh. Doctor D... (C...20.42,25
7Mette VangsgaardBjørkebakkens Touch of Harmony20.55,03
8Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)20.57,25
9Tanja PedersenSharpies Karma Kiss30.40,63
10Camilla Kirk JensenKlundtes First Strike (Silke)30.40,88
11Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walter)30.52,60
12Emil JulinUniKins Escape (Aslan)31.08,03
13Tanja PedersenUniKins Dive Clops (Dudii)301.23,0
14Tanja PedersenUniKins Blackout (Auggie)40.53,47
15Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja (Ed...40.56,47
16Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)41.21,31
17Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)41.23,84
18Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro51.01,46
19Marie FloutrupWinds Inaya502.29,0
20Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod61.15,71
21Emil JulinBellas Cozy Living61.31,47
Uplac.Camilla Kirk JensenFormørkelse (Futti)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenFunnys Taxan (Tarzan)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' RecklessTrukket
Uplac.Marie FloutrupFurukollens True by WillpowerTrukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Pihlmann Hansen
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2,30 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.