Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

EFTERMIDDAGSTÆVNE  HOS  TANJA  I  SAKSKØBING  DEN  14.  JULI  2020

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Alde Caroline Engslev Bel...Carrots Koopa Troopa (Koppa)01.54,6201.20,7303.15,3512
2Tanja PedersenUniKins Imperfect Harmony (Ixia)10.25,8700.22,5610.48,431
3Camilla Kirk JensenLavendulas Månskugga10.58,3100.21,8711.20,181
4Tanja PedersenTumles Water Wheel (Wiktor)00.20,5920.34,7220.55,31
5Emilie PetersonEgevangs Wasabi10.19,7810.41,6521.01,43
6Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon (Bukaz)10.34,5410.31,8121.06,35
7Tanja PedersenUniKins Længe Leve Drømmene (Valte)20.33,3400.45,7221.19,06
8Alde Caroline Engslev Bel...Carrots Toad11.12,6311.07,9122.20,54
9Line Holse HansenEikhaugens Somewhere In Betwe......1+11.34,4400.51,5322.25,97
10Emilie OlsenFilur01.13,721+12.14,0923.27,81
11Alde Caroline Engslev Bel...Carrots Princess Peach0+11.43,8811.51,7223.35,60
12Tanja PedersenUniKins Winter Hill (Walle)10.29,0620.27,9030.56,96
13Julie DambergConejos When We Were Young21.18,0011.07,4432.25,44
14Silke BrendstrupBoltens All Star Coastel Pink (As...10.54,8831.02,8441.57,72
15Selina M. PedersenEgevangs Mac (Trofast)41.11,7801.10,7242.22,50
16Tanja PedersenUniKins Life is Priceless (Pius)1+11.45,6821.24,9743.10,65
17Julie DambergCrazyjumpers Love The Way You Lie30.58,9120.42,1251.41,03
18Selina M. PedersenTarzis Lucyblia to the Lake60.34,5610.28,8871.03,44
u3Nicky BerghKlundtes Art Of Nature (U)10.34,0600.28,4111.02,47
u4Line Holse HansenFunnys Naruto Uzumiaki (U)00.42,6511.02,9111.45,56
u7Sidsel DragelundPhineas (U)10.31,3110.45,6521.16,96
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Aspirant: Emil Julin Jensen
Sekretær: Emil Julin
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (Tut)11.04,0010.42,6921.46,6914
2Camilla Kirk JensenFunnys Athena20.19,4110.33,4730.52,88
3Mia HansenStampegårdens GCh. Doctor D... (C...20.18,2510.35,8430.54,09
4Mia HansenKlundtes First Strike (Silke)20.40,6910.29,2231.09,91
5Emil JulinBellas Cozy Living20.40,3110.34,9931.15,30
6Mia HansenUniKins Isla Calero10.39,7520.46,8731.26,62
7Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love (Imme)20.58,5610.41,1531.39,71
8Camilla Kirk JensenStampegårdens SCh. Wild N' Reckless00.31,3550.30,5351.01,88
9Mia HansenFunnys Taxan (Tarzan)20.45,7230.50,7251.36,44
10Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown (Ciwan)30.47,53
11Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)30.55,53
12Emil JulinUniKins Escape (Aslan)2+10.58,44
13Emil JulinUniKins Lie To Me2+11.07,74
14Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja (Ed...40.41,44
15Emil JulinFunnys Nioryu Naiso40.52,66
16Mia HansenSolens All Or Nothing40.52,75
17Mia HansenKlundtes Second Shot (Sander)40.53,12
18Camilla Kirk JensenKlundtes Long Way Down41.36,59
19Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (Matty)50.33,38
20Mia HansenSharpies Karma Kiss50.46,31
21Camilla Kirk JensenUniKins Dive Clops51.13,35
22Mia HansenHønsehusets Cruse of the Blac......51.44,75
23Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walter)600.33,6
24Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (Alwin)5+11.05,59
25Mia HansenKlundtes Shady Daze7+101.16,4
26Emil JulinFunnys Ciri Cinori6+21.30,84
27Mia HansenHønsehusets Dead Man's Chest7+1+202.37,2
Uplac.Camilla Kirk JensenFormørkelse (Futti)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thilde)Trukket
Uplac.Emil JulinUniKins I Can't Love YouTrukket
Uplac.Emil JulinUniKins Star Strike (Starla)Trukket
Uplac.Mia HansenUniKins High FiveTrukket
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Aspirant: Line Holse Hansen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.