Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TORSDAGSTRÆNINGSTÆVNE  I  RIDEHALLEN  I  SØLLESTED  DEN  10.  DECEMBER  2020

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Middelsvær lige åbenSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2020-12-10 17:35

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenKlundtes Little But Ambitious (Lu...00.19,3500.09,5900.28,941
2Mia HansenTeams Vision Of Perfection (Pelle)00.16,7800.14,0300.30,811
3Mia HansenFunnys Måneformørkelse (Mimo)10.24,5600.12,2810.36,841
4Emil JulinTumles Whistle Warrior (Balter)10.33,8400.25,1910.59,03
5Emil JulinUniKins Wildest Dream (Melwin)10.35,2500.25,0311.00,28
6Emil JulinUniKins Baila Caribe (Caia)10.22,5900.38,5411.01,13
7Mia HansenFunnys Nio-Nitus10.22,2510.45,7221.07,97
8Emil JulinUniKins La Ceiba (Lykke)20.23,81
9Mia HansenFunnys Nokimi20.30,91
10Mia HansenFunnys Solformørkelse (Sima)20.31,03
11Mia HansenStampegårdens Theft of Fire20.31,41
12Mia HansenUniKins Faded Dreams (WIlbert)20.37,81
13Emil JulinBoltens Roaring Skies (Corian)1+11.11,03
14Emil JulinFunnys Mocki (Moggi)5+12.09,09
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2020-12-10 20:50

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emil JulinKlundtes Little But Ambitious00.12,1600.10,6301
2Emil JulinTumles Whistle Warrior00.44,8700.24,3101
3Tanja PedersenUniKins Night Fury00.33,0000.26,8101
4Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon00.27,7510.30,6311
5Tanja PedersenUniKins Wonder Park00.35,5310.46,041
6Emil JulinUniKins Life is Priceless00.42,0020.39,872
7Tanja PedersenUniKins Flopsy00.41,9321.02,562
8Emil JulinLavendulas Månskugga10.18,85
9Tanja PedersenUniKins Queen Anne's Revenge10.26,63
10Tanja PedersenUniKins Længe Leve Drømmene10.33,28
11Tanja PedersenUniKins Red Death10.33,66
12Emil JulinKlundtes Trace The Call10.37,69
13Tanja PedersenUniKins Winter Hill10.40,63
14Emil JulinFunnys Jamacaru10.41,56
15Tanja PedersenFunnys Quicksilva30.43,09
16Emil JulinUniKins Imperfect Harmony30.44,69
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C2, 0 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2020-12-10 19:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Emil JulinFunnys Eye For An Eye (M)00.27,4400.35,3401.02,781
2Emil JulinTumles Whistle Warrior (Balter) (L)00.28,4100.36,4701.04,88bestået2
3Emil JulinUniKins Life is Priceless (M)00.40,9300.31,7501.12,681
4Mia HansenKlundtes Little But Ambitious (Lu... (L)00.16,1910.12,6610.28,852
5Mia HansenFunnys Jamacaru (M)00.26,130+10.38,7211.04,85
6Emil JulinLavendulas Månskugga (M)00.20,88Disk.
7Mia HansenFunnys Solformørkelse (Sima) (L)10.17,66
8Mia HansenFunnys Nio-Nitus (L)10.21,81
9Mia HansenKlundtes Trace The Call (M)10.30,53
10Mia HansenStampegårdens Theft of Fire (L)10.32,84
11Mia HansenFunnys Nokimi (L)10.46,59
12Mia HansenTeams Vision Of Perfection (Pelle) (L)10.52,63
13Emil JulinUniKins Imperfect Harmony (M)11.12,06
14Emil JulinBoltens Roaring Skies (Corian) (L)1+11.18,41
15Mia HansenFunnys Quicksilva (M)2+11.04,60
16Mia HansenFunnys Måneformørkelse (Mimo) (L)40.25,47
Uplac.Emil JulinFunnys Mocki (Moggi) (L)Trukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1, 0 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2020-12-10 18:20

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjord)00.16,3700.17,1801
2Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda)00.53,7510.34,9411
3Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Macy)10.42,2510.26,692
4Tanja PedersenFurukollens Strange Fruit (Frai)10.31,6210.27,282
5Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo)10.31,0320.41,383
6Tanja PedersenUniKins Fly Away (Alwa)11.17,7221.28,093
7Emil JulinTumles Star Creature (Sol)20.31,56
8Tanja PedersenHaugens Little Bird (Rocco)20.39,18
9Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa)20.51,09
10Emil JulinEikhaugens We'll Never Know21.02,10
11Tanja PedersenUniKins A Quiet Place (Penny)1+11.30,75
12Emil JulinKlundtes Lies and Fireflies30.31,75
13Emil JulinTumles Stand by Me30.34,34
14Tanja PedersenFurukollens Juniper (Jupi)30.36,13
15Tanja PedersenFunnys Akella31.28,13
16Emil JulinJordbærgårdens Fairy40.33,32
17Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny (Melba)40.49,28
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.