Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  I  STAKSRODE  HOS  CHARLOTTE  DEN  16.  APRIL  2021

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet lige
Middelsvær ligeMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2021-04-16 16:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Need For Speed (T...00.45,2500.12,7201
2Betina Miller MathiesenSommerly´s Inuk00.24,1900.21,6201
3Lisa SørensenStjerneregns Heaven Falls (Holger)00.44,9700.26,8101
4Asta Marie Brødsgaard Jul...Carrots Princess Daisy01.16,5301.13,3501
5Betina Miller MathiesenBygholms Ira10.17,7200.12,071
6Freya MikkelsenGammelgaards The North Mountain (...10.15,3800.13,591
7Nanna ThaysenMks Mystic Shadow10.40,9400.14,841
8Lisa SørensenSkovvejens Dream of Tomorrow (Tes...10.19,6200.18,431
9Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic10.23,4110.11,242
10Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Columbus Lime. (C...20.27,8400.15,222
11Jasmin JanssonFunnys To Kingdom Come (Zulu)20.55,2200.27,902
12Pernille Junie PedersenHønsehusets Wild Hearts Can't Be...20.40,8100.34,192
13Asta Marie Brødsgaard Jul...Stald Nielsens Gunnar Bjerre20.20,8410.10,753
14Asta Marie Brødsgaard Jul...Hedegaardens I Dont Wanna Fall in...2+10.53,9000.13,443
15Katie Nymann RostronBlack Beauty31.17,6920.34,655
16Karoline ThaysenMk's Sweet Hope (Zafiyah)20.37,7831.00,885
Uplac.Line Hald AndersenRobin21.59,03Trukket
Uplac.Lisa SørensenStald Fuglsangs DrakeTrukket
u11Line Hald AndersenStald Fuglsangs Liam Dunbar (U)20.47,4700.17,532
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2021-04-16 18:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Nanna ThaysenMks Mystic Shadow00.21,9400.12,9301
2Pernille Junie PedersenHønsehusets Wild Hearts Can't Be...00.20,1200.13,0301
3Lisa SørensenStjerneregns Heaven Falls (Holger)00.44,0000.13,0901
4Betina Miller MathiesenBygholms Ira00.13,1300.16,1301
5Asta Marie Brødsgaard Jul...Hedegaardens I Dont Wanna Fall in...00.13,1200.17,3001
6Lisa SørensenSkovvejens Dream of Tomorrow (Tes...00.36,5000.18,2201
7Jasmin JanssonFunnys To Kingdom Come (Zulu)00.22,8200.22,5001
8Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Need For Speed (T...00.23,0700.28,6501
9Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic00.10,5310.18,381
10Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Columbus Lime. (C...10.23,7510.14,162
11Katie Nymann RostronBlack Beauty10.43,0710.50,752
12Freya MikkelsenGammelgaards The North Mountain (...20.17,00
13Karoline ThaysenMk's Sweet Hope (Zafiyah)20.35,14
14Frida Sofie MikkelsenHedegaardens Light it Up20.44,82
15Asta Marie Brødsgaard Jul...Stald Nielsens Gunnar Bjerre21.40,50
Uplac.Line Hald AndersenRobinTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: C2, 1 fejl i finale.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2021-04-16 17:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gule)00.54,9500.21,1601
2Asta Marie Brødsgaard Jul...Hønsehusets Castor00.33,5000.39,0001
3Louise TovgaardTovgaards Masaki01.09,2200.52,8101
4Maria JanssonDaggry (Mini Muh)01.09,6010.30,571
5Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)20.25,7200.20,942
6Jasmin JanssonHønsehusets Lady Lara10.42,7510.26,752
7Maria JanssonSolens Vanilla Snowflake31.05,5310.28,094
Uplac.Lisa SørensenSkovvejens Drop the Game (Gabi)Trukket
u5Nanna ThaysenJordbærgårdens Too-Ticki (Teddy) (U)00.51,0610.47,601
u7Frida Sofie MikkelsenKløvergårdens Epsilon Aquarii (U)10.32,6820.18,823
u8Jasmin JanssonStampegårdens Sky High Wis. (U)2+21.44,5010.15,755
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2021-04-16 18:50

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Jasmin JanssonHønsehusets Lady Lara00.44,2910.24,5011
2Maria JanssonSolens Vanilla Snowflake10.39,7500.36,8911
3Maria JanssonDaggry (Mini Muh)10.22,2810.27,012
4Asta Marie Brødsgaard Jul...Carrots Princess Daisy11.16,5311.59,312
5Asta Marie Brødsgaard Jul...Hønsehusets Castor20.52,81
6Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)30.27,75
u1Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Silver Neon Lights (U)10.21,8400.22,721
u2Nanna ThaysenJordbærgårdens Too-Ticki (Teddy) (U)10.37,1500.33,281
u7Frida Sofie MikkelsenKløvergårdens Epsilon Aquarii (U)30.34,66
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: C2, 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.