Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

MAJSTÆVNE  HOS  MIA  I  SØLLESTED  DEN  2.  MAJ  2021

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2021-05-02 10:05

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenFunnys The Dark Year00:16,3200:14,0600:30,3812
2Tanja PedersenUniKins Necromancer (Alya)00:25,2900:19,7800:45,0711
3Tanja PedersenUniKins Blackrock (Carmon)00:24,8100:26,5000:51,3111
4Karina DamTeams Vision Of Perfection (Pelle)00:22,3700:34,8100:57,1811
5Patricia MøllnitzDundines Australian Multicam00:30,1300:38,4101:08,5411
6Emil JulinBoltens Roaring Skies (Corian)00:42,1900:37,1901:19,3811
7Tanja PedersenFunnys The Tinder Box00:45,5600:54,6601:40,2211
8Karina DamDundines Tactical Assault (Aslan)00:17,1910:15,3510:32,54
9Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti10:22,9700:18,2810:41,25
10Tanja PedersenUniKins Mok’Nathal (Amal)10:31,7500:12,7510:44,50
11Emilie PetersonEgevangs Wasabi10:14,9110:28,8520:43,76
12Isabella WexøeKlundtes Tento (Teto)10:31,5010:16,2520:47,75
13Leonora Josephine Jungers...Isbaks Stormy Seas (Alaska)10:46,0010:25,1521:11,15
14Karina DamSkovvejens Dare to Dream (Delta)10:38,2211:09,1621:47,38
15Rebecca ClausenLapins Cliff00:14,3430:14,4730:28,81
16Sille BelowCarrots Koopa Troopa11:12,091+12:03,0333:15,12
17Tanja PedersenUniKins Flowerpicker (Pejse)10:37,9730:18,1040:56,07
18Emilie PetersonFunnys Make No Mistake00:32,72Disk.
19Tanja PedersenFear of Victory20:23,93
20Rebecca ClausenLapins Hill Kong Julien20:41,50
21Emil JulinFunnys Mocki (Moggi)20:42,72
22Patricia MøllnitzFunnys Premetta (Prema)1+10:47,25
23Sille BelowDundines Europe Centrale (CeCe)20:49,94
24Sille BelowCarrots Albus Dumbledore21:06,50
25Silke BrendstrupEddiegårdens Memories Of Us (Alec)21:49,44
26Silke BrendstrupKlundtes Elliott30:30,12
27Tanja PedersenFunnys Moluna (Loa)30:52,63
28Leonora Josephine Jungers...Lønborgs Double Trouble (Topper)31:20,00
29Emil JulinTumles Lights Out (Branco)31:25,84
30Emil JulinFunnys Molinara (Manja)31:49,66
31Sille BelowCarrots Sirius Black41:38,82
32Rebecca ClausenLapins Willy3+11:57,34
33Tanja PedersenKlundtes Ithaca fra Cephallenia71:02,69
Uplac.Emil JulinKlundtes KizamiTrukket
u11Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio (U)10:37,5000:45,5011:23,00
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2021-05-02 11:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Necromancer (Alya)00:31,0300:20,7200:51,7512
2Tanja PedersenFunnys The Tinder Box00:33,9300:23,1000:57,0311
3Tanja PedersenUniKins Winter Hill (Walle)00:33,6200:30,5601:04,180-0:24,8411
4Patricia MøllnitzDundines Tactical Assault (Aslan)00:37,9300:26,0001:03,931-0:30,8811
5Tanja PedersenStampegårdens Monkey Madness (Maks)00:31,5000:33,8401:05,3411
6Tanja PedersenUniKins Blackrock (Carmon)00:38,5900:28,0301:06,6211
7Tanja PedersenUniKins Mok’Nathal (Amal)00:47,8500:29,0001:16,8511
8Tanja PedersenUniKins Wildest Dream (Melwin)00:36,1600:43,2501:19,4111
9Silke BrendstrupKlundtes Elliott00:42,2200:47,5301:29,7511
10Karina DamSkovvejens Dare to Dream (Delta)00:49,2800:48,9401:38,2211
11Sille BelowCarrots Koopa Troopa01:30,1200:22,1201:52,2411
12Tanja PedersenUniKins La Ceiba (Lykke)00:21,0910:25,3710:46,46
13Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon (Bukaz)00:20,8410:29,9410:50,78
14Tanja PedersenFunnys The Dark Year00:31,3410:35,0311:06,37
15Emil JulinFunnys Mocki (Moggi)01:03,5910:40,1011:43,69
16Patricia MøllnitzDundines Australian Multicam01:07,5911:03,0912:10,68
17Silke BrendstrupLilliens GT Mombasa (Mossie)10:27,62
18Tanja PedersenFunnys Moluna (Loa)10:34,31
19Emil JulinTumles Whistle Warrior (Balter)10:38,43
20Tanja PedersenUniKins Faded Dreams (WIlbert)10:42,62
21Tanja PedersenUniKins Baila Caribe (Caia)10:43,13
22Rebecca ClausenLapins Hill Kong Julien11:12,43
23Emilie PetersonFunnys Make No Mistake20:32,28
24Tanja PedersenUniKins Flowerpicker (Pejse)20:36,75
25Patricia MøllnitzFunnys Premetta (Prema)20:40,53
26Isabella WexøeKlundtes Tento (Teto)20:40,84
27Sille BelowCarrots Sirius Black21:22,78
28Sille BelowCarrots Albus Dumbledore21:31,43
29Sille BelowDundines Europe Centrale (CeCe)22:13,93
30Emil JulinTumles Lights Out (Branco)31:02,66
31Emil JulinFunnys Molinara (Manja)31:09,18
32Emil JulinFunnys Måneformørkelse (Mimo)31:48,82
33Rebecca ClausenLapins Willy2+12:29,44
34Tanja PedersenKlundtes Ithaca fra Cephallenia50:49,78
35Tanja PedersenFear of Victory61:02,56
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 ca. 1/3 del i finalen
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2021-05-02 14:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Mia HansenConejos Rivers of Babylon (Bukaz) (L)00:31,4700:26,8800:58,3523
2Mia HansenHeart Of Steel (Saxo) (M)00:34,0700:31,2801:05,3512
3Patricia MøllnitzFunnys Premetta (Prema) (L)00:38,1200:31,8201:09,9422
4Mia HansenFunnys Robutia (Roja) (M)00:36,9400:39,5001:16,4412
5Mia HansenFunnys Trebbiano (Tristan) (M)00:46,4700:32,8501:19,3212
6Mia HansenFunnys Kimomo (M)00:44,4700:35,4701:19,9412
7Emil JulinUniKins Winter Hill (Walle) (L)00:50,5300:38,7501:29,2822
8Mia HansenUniKins Flopsy (M)01:03,4300:48,4001:51,8312
9Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias) (M)01:13,9100:41,6901:55,6012
10Karina DamDundines Tactical Assault (Aslan) (L)00:46,6210:31,7211:18,342
11Mia HansenUniKins Queen Anne's Revenge (M)00:34,2510:44,8811:19,13
12Mia HansenUniKins Længe Leve Drømmene (Valte) (M)00:49,6010:38,6211:28,22
13Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (M)00:55,5010:40,5011:36,00
14Mia HansenUniKins Wonder Park (Wiola) (M)00:49,3811:04,6611:54,04
15Silje MathiasenVilsmøllegårdens Zummi Makes . (M)00:49,0611:05,9111:54,97
16Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio (M)00:57,6511:00,4711:58,12
17Karina DamTeams Vision Of Perfection (Pelle) (M)10:42,84
18Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (M)10:48,12
19Emil JulinFunnys Mocki (Moggi) (L)10:49,78
20Mia HansenStampegårdens Theft of Fire (Thias) (M)10:51,59
21Emilie PetersonFunnys Make No Mistake (Berlioz) (L)10:57,28
22Sille BelowCarrots Koopa Troopa (L)11:01,69
23Silke BrendstrupLilliens GT Mombasa (Mossie) (L)11:07,59
24Isabella WexøeWexøes Son of a Star (Junior) (M)11:14,06
25Mia HansenFunnys The Tinder Box11:16,07
26Patricia MøllnitzDundines Australian Multicam (L)11:46,09
27Sille BelowTumles Kiss Me (M)11:59,87
28Emil JulinUniKins Life is Priceless (Pius) (M)20:41,66
29Emil JulinBoltens Roaring Skies (Corian) (M)20:42,96
30Rebecca ClausenLapins Cliff (M)20:50,75
31Emil JulinTumles Stand by Me (Stanley) (M)21:01,53
32Julie DambergStampestaldens Gobstopper (Geo) (M)21:03,00
33Emil JulinUniKins Wildest Dream (Melwin) (L)21:03,56
34Sille BelowFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse) (M)21:31,00
35Rebecca ClausenLapins Hill Kong Julien (L)21:35,35
36Mia HansenFunnys The Dark Year30:32,72
37Rebecca ClausenFunnys Nio-Nitus (M)30:44,06
38Mia HansenUniKins La Ceiba (Lykke) (L)30:52,06
39Mia HansenStampegårdens Monkey Madness (Maks) (M)31:04,78
40Emil JulinTumles Lights Out (Branco) (L)31:39,28
41Emil JulinLavendulas Månskugga (M)40:54,79
42Emil JulinUniKins Baila Caribe (Caia) (L)41:02,66
43Emil JulinTumles Whistle Warrior (Balter) (L)3+11:11,40
44Sille BelowCarrots Princess Peach (M)41:14,59
45Mia HansenUniKins Faded Dreams (WIlbert) (L)41:16,78
46Sille BelowCarrots Toad (M)4+12:33,65
47Mia HansenFunnys Måneformørkelse (Mimo) (L)60:55,38
48Silke BrendstrupKlundtes Elliott61:18,87Bestået
49Sille BelowFunnys Bouncing Bugs (Blade) (M)61:55,81
Uplac.Emil JulinFunnys Molinara (Manja) (L)Trukket
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 ca. 1/3 del i finalen.
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.