Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JUNISTÆVNE  HOS  MIA  I  SØLLESTED  DEN  19.  JUNI  2021

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetLet kroget
Svær krogetSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2021-06-19 10:40

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Mok'Nathal (Amal)00.16,0000.15,0900.31,0912
2Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon (Bukaz)00.23,9100.26,0300.49,9411
3Tanja PedersenFunnys The Tinder Box00.25,4100.40,0001.05,4111
4Rikke Pernille HansenSpringers Spotlight00.36,5000.32,1901.08,6911
5Silke BrendstrupStampegårdens Two Journeys00.35,0000.56,6601.31,6611
6Tanja PedersenUniKins La Ceiba (Lykke)10.21,7800.22,4110.44,19
7Tanja PedersenUniKins Faded Dreams (Wilbert)00.25,3410.25,9310.51,27
8Silke BrendstrupLilliens GT Mombasa (Mossie)00.26,1610.30,2210.56,38
9Silje MathiasenFunnys the Dark Year10.38,3700.30,8711.09,24
10Rikke Pernille HansenFire Pote's Dragon Fire (Bailey)00.34,8410.42,7511.17,59
11Tanja PedersenUniKins Baila Caribe (Caia)00.27,3720.18,9120.46,28
12Tanja PedersenFunnys Moluna (Loa)20.29,7500.26,7520.56,50
13Rebecca ClausenDet Søde Livs Kvickly10.37,7810.36,6321.14,41
14Rebecca ClausenDet Søde Livs Sniffer00.46,2121.15,0022.01,21
15Rebecca ClausenDet Søde Livs Carlsberg Cla. (Cla...20.31,4410.25,1930.56,63
16Rebecca ClausenFunnys Måneformørkelse (Mimo)30.32,4100.36,2531.08,66
17Tanja PedersenUniKins Flowerpicker (Pejse)00.40,2230.38,4731.18,69
18Rikke Pernille HansenStampegårdens King of Kings30.57,0701.02,0431.59,11
19Rikke Pernille HansenSpringers Skinny Love (Frida)20.42,4420.37,1341.19,57
20Tanja PedersenKlundtes Ithaca fra Cephallenia21.00,0020.52,6641.52,66
21Rikke Pernille HansenFire Pote's Hope40.29,7810.38,2851.08,06
22Rikke Pernille HansenAjtaks Chasing Comet20.45,3130.24,9151.10,22
u14Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio (U)10.35,9410.43,0321.18,97
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2021-06-19 14:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Silje MathiasenFunnys the Dark Year00.22,0900.16,2100.38,3012
2Mia HansenFunnys Moluna (Loa)00.25,4100.19,7800.45,1911
3Mia HansenUniKins Flowerpicker (Pejse)00.22,4000.28,8800.51,2811
4Rebecca ClausenUniKins La Ceiba (Lykke)00.32,7500.30,7201.03,4711
5Rikke Pernille HansenSpringers Spotlight00.29,0600.36,1301.05,1911
6Rikke Pernille HansenFire Pote's Dragon Fire (Bailey)00.35,5000.30,2201.05,7211
7Silke BrendstrupLilliens GT Mombasa (Mossie)00.38,9100.43,0001.21,9111
8Rikke Pernille HansenAjtaks Chasing Comet10.23,7200.17,9710.41,69
9Rikke Pernille HansenFire Pote's Hope00.25,1510.19,4110.44,56
10Mia HansenStampegårdens Two Journeys10.33,7500.19,9110.53,66
11Mia HansenStampegårdens King of Kings10.37,1500.22,1210.59,27
12Rebecca ClausenUniKins Baila Caribe (Caia)00.23,6620.52,0421.15,70
13Rebecca ClausenDet Søde Livs Carlsberg Cla. (Cla...00.47,5020.33,4421.20,94
14Mia HansenKlundtes Ithaca fra Cephallenia10.31,9420.41,2131.13,15
15Rikke Pernille HansenSpringers Skinny Love (Frida)10.53,9120.35,6931.29,60
16Rikke Pernille HansenUniKins Faded Dreams (Wilbert)20.35,44
17Rebecca ClausenDet Søde Livs Kvickly20.37,03
18Mia HansenFunnys Måneformørkelse (Mimo)30.43,60
Uplac.Rebecca ClausenDet Søde Livs SnifferTrukket
u14Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio (U)10.40,3110.44,6021.24,91
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2021-06-19 16:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenUniKins Necromancer (Alya)00.33,4000.23,1000.56,5013
2Mia HansenHeart Of Steel (Saxo)00.36,0900.24,8401.00,9312
3Mia HansenUniKins Længe Leve Drømmene (Valte)00.44,4300.42,4701.26,9012
4Rikke Pernille HansenStald Trofasts Neville Longbot. (...10.25,1600.20,4410.45,601
5Mia HansenUniKins Total Nightmare (Faun)10.27,4400.21,6610.49,101
6Mia HansenFunnys Trebbiano (Tristan)00.42,2510.24,8411.07,091
7Silje MathiasenVilsmøllegårdens Zummi Makes . (M)10.51,5901.07,8711.59,461
8Mia HansenStampegårdens Theft of Fire (Thias)10.29,5010.26,1620.55,66
9Rebecca ClausenUniKins Night Fury (Falk)20.39,75
10Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro (Tao)21.01,15
11Silke BrendstrupUniKins Winter Hill (Walle)30.44,65
12Mia HansenFunnys Kimomo30.45,59
13Rebecca ClausenUniKins Screaming Death (Zelda)30.56,63
14Mia HansenFunnys Akella32.05,16
15Mia HansenStampegårdens Monkey Madness (Maks)40.57,60
16Mia HansenUniKins Blackrock (Carmon)41.22,10
17Rikke Pernille HansenStampestaldens Carl50.46,59
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Pedersen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2021-06-19 12:50

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Midsummer Hill (Milbo) (S)00.29,5000.27,0900.56,5913
2Tanja PedersenUniKins Night Fury (Falk) (S)00.31,5300.25,7800.57,3112
3Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah) (S)00.37,3700.34,6601.12,0312
4Rebecca ClausenStampegårdens Monkey Madness (Maks) (S)00.47,8400.36,5001.24,3412
5Silje MathiasenVilsmøllegårdens Zummi Makes . (M)01.00,7500.48,6901.49,4422
6Tanja PedersenUniKins Queen Anne's Re. (Ande-Qu... (M)00.37,8410.39,0011.16,842
7Tanja PedersenUniKins Længe Leve Drømmene (Valte) (S)10.38,2200.42,2511.20,471
8Tanja PedersenUniKins Total Nightmare (Faun) (S)00.31,0320.25,7520.56,78
9Silke BrendstrupFunnys Nio-Nitus (M)10.39,1231.07,5641.46,68
10Tanja PedersenUniKins Necromancer (Alya) (S)20.31,37
11Rikke Pernille HansenFunnys Trebbiano (Tristan) (S)20.42,44
12Silke BrendstrupFunnys Kimomo (S)20.54,50
13Tanja PedersenUniKins Flopsy (M)20.55,53
14Silke BrendstrupHeart Of Steel (Saxo) (S)20.58,19
15Tanja PedersenUniKins Wonder Park (Wiola) (S)21.50,13
16Silke BrendstrupFunnys Akella (S)22.08,53
17Tanja PedersenUniKins Wildest Dream (Melwin) (M)30.28,47
18Rikke Pernille HansenStampestaldens Carl (S)30.45,12
19Tanja PedersenConejos Rivers of Babylon (Bukaz)30.46,25
20Tanja PedersenUniKins Blackrock (Carmon) (S)30.49,91
21Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro (Tao) (S)30.53,28
22Tanja PedersenUniKins Screaming Death (Zelda) (S)30.58,85
23Tanja PedersenUniKins Mok'Nathal (Amal)40.39,16
Uplac.Rikke Pernille HansenStald Trofasts Neville Longbot. (... (S)Disk (fejl bane)
Uplac.Silje MathiasenStampegårdens Theft of Fire (Thias) (S)Disk (fejl bane)
Uplac.Rebecca ClausenCrazyjumpers Golden (Moppe) (M)Trukket
Uplac.Tanja PedersenUniKins Winter Hill (Walle) (S)Trukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2,5 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.