Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  SKOVGÅRDEN  I  VESTERMARIE  PÅ  BORNHOLM  DEN  1.  SEPTEMBER  2021

Print
Tryk for at komme til:
Let lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2021-09-01 17:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Heidi Dahl PedersenSkovvejens Fast and Furious00.15,9600.14,7800.30,7412
2Heidi Dahl PedersenKandies SputnikV00.41,1800.17,4800.58,6611
3Lonny HjortAjtaks Cheesecake (Cheasey)00.27,0800.19,5300.46,6111
4Wilma Bue BechCookie00.25,6700.43,3601.09,0311
5Sabrina BakMagics Lost in the Fire (Fie)10.25,2600.36,7711.02,03
6Katja P. HonnensAjtaks Lidl Lina10.39,8910.28,4221.08,31
7Laura BagerMaglebo's Koda20.50,8600.44,6721.35,53
8Sabrina BakMagics Lost in the Echo00.29,6421.07,3821.37,02
9Johanne KristoffersenStrandgårdens Darkness And L. (Bl...11.25,6711.16,6122.42,28
10Laura BagerAjtaks Sheldon (Pindsvin)20.50,0010.37,7431.27,74
11Katja P. HonnensAjtaks Othello11.05,4621.41,6832.47,14
12Laura BagerBambi20.33,7230.25,6650.59,38
13Johanne KristoffersenMagics Ludvig2+32.33,5200.38,6653.12,18
14Wilma Bue BechKlundtes Maleficent41.55,1230.46,2972.41,41
Uplac.Katja P. HonnensMella5+12.03,32Trukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Sekretær: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.