Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  STALD  SØGAARD  I  GISLEV  DEN  22.  JULI  2023

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær ligeSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2023-07-22 14:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise TovgaardMk’s Karma Of Love00:21,2500:14,250
2Louise TovgaardKærets Neteyam00:55,8501:24,160
3Louise TovgaardHønsehusets High Level Bridge00:12,9110:10,331
4Mette NielsenKlintens Futuroscope af Rabbitworld10:51,0020:42,633
5Michele LangkjærChristoffer Columbus10:21,0330:51,754
Uplac.Dorthe RishøjStroganoff41:55,69Trukket
Uplac.Mette NielsenTeam Arrow Laurel Lanc Od Modrého...Trukket
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2023-07-22 13:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karen FrederiksenKandies Yoshi01:17,5600:35,6501
2Karen FrederiksenKandies Pisang Muli11:00,5300:44,4411
3Karen FrederiksenKlundtes Heart of the Oak (Pil)10:31,7500:57,6911
4Karen FrederiksenKandies Luigi00:54,7811:19,5011
5Anja ThillemannStald Shooting Stars Batman.20:32,0200:19,812
6Mette NielsenGrumpy Iduna HoneyBunny20:46,2200:28,212
7Anja ThillemannLindegaardens Little Freak10:34,6610:29,222
8Mette NielsenLindegaardens Late Night Ta. (Tin...10:21,3710:30,412
9Karen FrederiksenKandies Sgt. Babs21:12,8511:00,503
10Mette NielsenGammelgaards Tulipa Sylvestris (S...10:30,9030:30,664
11Karen FrederiksenKandies Roxette11:01,5631:01,254
12Mette NielsenStampegårdens Secret Safari (Cava)20:35,7821:19,134
13Dorthe RishøjSkovsbos Dream A Littel Dream . (...50:48,1320:46,137
Uplac.Mette NielsenTeam Arrow Felicity Smoke Od Modr...21:58,06Trukket
Uplac.Michele LangkjærStampestaldens London Hackney5+2+12:06,66Trukket
Uplac.Louise Stub DetlefsenKandies Dronning Filippa af SøgaardTrukket
Uplac.Michele LangkjærStampestaldens Pink Floyd (Pink B...Trukket
v9Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (V)11:19,9611:50,972
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2023-07-22 10:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise TovgaardFunnys Trochilus Polytmus00:15,9400:13,1601
2Mette NielsenStald Fuglsangs Battle Cry00:41,4400:22,0301
3Mette NielsenKlintens Expecto Patronum Af. (Gi...01:20,4100:27,4701
4Mette NielsenMoslunds From Encanto af Rab. (Br...01:02,7501:12,6201
5Mette NielsenStampestaldens Danny Williams01:15,8101:16,4701
6Marlene BruhnHønsehusets Majesty of The Seas00:34,4710:13,881
7Louise TovgaardKandies Miniature Fairy00:50,8110:27,091
8Karen FrederiksenKandies Tiva10:55,6000:42,621
9Michele LangkjærKaren Blixen00:32,6510:51,811
10Dorthe RishøjKandies Hea01:04,6311:01,911
11Dorthe RishøjKandies Hop Lars01:13,7211:34,001
12Martin Eis-NielsenNordlys Diego20:49,0000:16,942
13Anja ThillemannMoslunds Wish I Could Fly (Skya)00:41,6720:30,752
14Karen FrederiksenKandies Johnson10:28,4410:34,972
15Karen FrederiksenKandies Pisang Mas00:51,1920:36,692
16Martin Eis-NielsenDiamonds Lovely (Liam)00:34,1220:37,752
17Dorthe RishøjKandies Pisang Kapas0+11:16,1610:44,942
18Mette NielsenLavendulas Guldhumle (Bien)20:29,3210:19,463
19Martin Eis-NielsenKandies Gasolin'21:06,0611:03,293
20Mette NielsenStald Fuglsangs Beacon Of Hope11:11,2530:54,354
21Louise TovgaardMølhøjgårds Flying Foxglove (Fønix)41:12,4711:06,815
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2023-07-22 09:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette NielsenJay af RabbitWorld10:36,5900:19,7811
2Mette NielsenSunsets Bluff Hill (Bina)01:07,7210:52,2511
3Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira20:51,0600:36,042
4Mette NielsenStjerneregns Victoria Tower (Tove)11:04,0910:36,872
5Louise TovgaardKurreholms Weapon Of Trust (Heart)11:13,0010:54,932
6Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom11:13,8511:03,752
7Louise TovgaardStampegårdens Talking to Au. (Aus...30:45,7200:21,413
8Michele LangkjærFlorence Nightingale20:37,3110:36,723
9Anja ThillemannHarleys Waterlily31:38,3701:10,433
10Karen FrederiksenKandies Electro Pink Shock00:22,5640:30,354
11Marlene BruhnHønsehusets Clare Castle40:47,7200:31,374
12Karen FrederiksenKandies Câncão31:04,8210:43,314
13Karen FrederiksenKandies Electro Berry Bomb11:04,7830:53,964
14Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)20:39,971+10:57,604
15Mette NielsenKandies Pfizer31:03,5311:03,634
16Karen FrederiksenKandies Moderna20:40,8430:51,595
Uplac.Anja ThillemannDs´s Beethoven0+11:37,69Trukket
Uplac.Martin Eis-NielsenStald Fuglsangs Dark Fuchsbau (U)Trukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.