Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  PÅ  SKOVGÅRD  I  VESTERMARIE  VED  RØNNE  DEN  14.  SEPTEMBER  2023

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2023-09-14 18:08

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Laura BagerStampestaldens Prickly Bear (M)00:42,3400:43,5001
2Lonny HjortStampegårdens Darkened Skye (M)10:41,0300:36,5911
3Lonny HjortBuens Leander Weyse (M)10:28,1600:46,3811
4Wilma Bue BechJordbærgårdens Bohemian (M)00:31,8211:10,871
5Sabrina BakStampestaldens Lady Finger (M)20:36,0000:35,472
6Wilma Bue BechBuens Phillip Dupont (M)00:44,1620:37,812
7Wilma Bue BechMagics Mikasa (M)00:27,0620:49,102
8Wilma Bue BechUniKins Last Note (Lauritz) (M)20:45,5000:50,972
9Sabrina BakKlippeøens 007 Moonraker (L)20:51,1010:43,443
10Lonny HjortStampestaldens Fairy Castle (M)3+11:17,37
11Johanne KristoffersenBeldens Menelaos (Melba) (M)51:29,37
Uplac.Dorte KristoffersenKratgårdsvejens Grafted Moon (Moe) (M)Trukket
Uplac.Lonny HjortMagics Rullepølse (M)Trukket
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Sekretær: Dorte Kristoffersen
Bedømmelsesmetode: C2 - Max 2 fejl til finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2023-09-14 17:04

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Heidi Dahl PedersenHagalids Vermonty Python00:26,8400:24,5901
2Wilma Bue BechConejos Rivers of Babylon (Bukaz)10:21,7500:19,1911
3Johanne KristoffersenBuens Bertha Frigh10:20,6800:22,3111
4Heidi Dahl PedersenKlippeøens 007 Octopussy20:24,5600:32,592
5Heidi Dahl PedersenHedegaardens One More Second11:10,6210:46,752
6Heidi Dahl PedersenMk's Thirty Mile Zone20:47,9810:34,163
7Sabrina BakMagics Link20:44,5910:39,693
8Lonny HjortKaleles Final Barret (Barry)20:44,5910:49,663
9Heidi Dahl PedersenKlippeøens Jackie LaBelle20:58,5010:51,943
10Sabrina BakMagics Scarlett20:38,6820:34,414
11Wilma Bue BechStampestaldens Gobstopper (Geo)10:38,8140:47,195
12Sabrina BakLønborgs Cassiopeia30:31,81
13Sabrina BakHolloway Bright Crystal Abs.30:34,22
14Heidi Dahl PedersenFunnys Sunburst30:46,94
15Johanne KristoffersenFunnys Moop (Put)31:18,31
16Johanne KristoffersenUniKins Last Legacy40:43,53
17Wilma Bue BechKlundtes Maleficent4+22:29,69
Uplac.Sabrina BakLilliens GT Pink RoyalTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Sekretær: Dorte Kristoffersen
Bedømmelsesmetode: C2 - Max 2 fejl til finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.