Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  KLØVERGÅRDEN  PÅ  BORNHOLM  DEN  4.  MARTS  2009

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTid totalFejl totalPindPoint
1Katja P. HonnensMaflo's Jensmine13,9010,25024,15012
2Laura JohannsenNusser18017,97035,97011
3Katja KofoedNuga10,91011,03121,9411
4Louise LundWind's A Fantastic Farytale19,67019,59139,2611
5Katja P. HonnensAjtak's Rune41,19127,23068,421
6Louise LundAjtak's Pirulo10,55016,52227,072
7Katja P. HonnensAjtak's Hassel28,54224,08052,622
8Maria MarkussenRulade64,87248,680113,552
9Katja P. HonnensPrinsesse Mia af Vallehus33,29126,78260,073
10Anja KofoedLakrids24,47247,33171,83
11Katja P. HonnensAjtak's Zain Nadir38,6233,77172,373
12Katja KofoedChokofant44,46337,15081,613
13Katja KofoedKaninus68,11380,11148,214
14Katja P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs86,31182,543168,854
15Nina PoulsenAjtak's Knoppers30,47528,46058,935
16Nina PoulsenAjtak's Kinderæg34,34329,32263,665
17Anja KofoedNusser25,88525150,886
18Peter KofoedMix37535,07572,0710
Uplac.Anja KofoedSød LakridsDisk.
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Kjøller
Aspirant: Jannie Kofoed
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin406080100110120130140150160Cert.Point
1Louise LundAjtak's Eigil--XOO-O-O-XXX
2Katja P. HonnensVakse ViggoXOOOXOXOXOXXX
3Katja P. HonnensMagic's Google--XOO-XXX
4Nina PoulsenAjtak's AjoOOTrukket
Uplac.Katja P. HonnensSpillegård's Furby--XXX
Uplac.Louise LundRobby-XXX
Uplac.Katja P. HonnensAjtak's Candy FlossXXX
Uplac.Katja P. HonnensAjtak's Ying & YangXXX
Uplac.Katja P. HonnensLille Spaghetti LynfisXXX
Uplac.Katja P. HonnensMaflo's JensmineXXX
Uplac.Louise LundKurreholm's Bumle Himself (Cod...XXX
Uplac.Nina PoulsenJamse's AkselXXX
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Kjøller
Aspirant: Jannie Kofoed
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.