Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  JOBOLAND  PÅ  BORNHOLM  DEN  7.  JUNI  2009

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl totalPindPoint
1Katja P. HonnensAjtak's Flødeskum1021,01112
2Katja P. HonnensStrandvej's Morten0161,6211
3Katja P. HonnensAjtak's Hoddox0185,7711
4Anja KofoedLakrids1143,5821
5Katja P. HonnensAjtak's Kinderæg1159,872
6Katja P. HonnensAjtak's Sveske Tærte1174,772
7Thomas KjøllerSmukke Sally2251,314
8Thomas KjøllerSprinter2253,294
9Thea BurgedahlAjtak's Kogle2376,125
10Mikkel DueAjtak's Zain Nadir2383,275
11Katja KofoedCocofant1488,685
12Katja P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs63133,619
13Mikkel DueNuggi28103,3610
14Peter KofoedMix66+136,1413
Uplac.Katja KofoedKaninus1Trukket
Uplac.Kristine KofoedStampeTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen - sidste tid tæller!
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl totalPindPoint
1Katja P. HonnensMaflo's Jensmine2341,56513
2Mikkel DueAjtak's Ebert3250,545
3Katja P. HonnensAjtak's Hassel5178,056
4Thomas KjøllerBlack7650,7713
Uplac.Ida AsmussenMini SpeedyTrukket
Antal deltagere: 5.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen - sidste tid tæller!
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl totalPindPoint
1Mikkel DueAjtak's Solero3128,3743
2Katja P. HonnensLille Spaghetti Lynfis4225,516
3Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear2+13147,576
4Thomas KjøllerSorteper4371,337
5Mikkel DueJamse's Aksel7447,3211
6Thomas KjøllerLaban9787,8316
Uplac.Katja P. HonnensMagic's Google8Trukket
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen - sidste tid tæller!
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl totalCert.Point
1Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang2268,164
2Jannie KofoedGCh. Spedy3175,164
3Jannie KofoedIsak42128,496
4Katja P. HonnensVakse Viggo66119,912
Antal deltagere: 4.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen - sidste tid tæller!
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.