Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  KLØVERGÅRDEN  PÅ  BORNHOLM  DEN  28.  JUNI  2009

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetSvær lige
Svær krogetElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlFejl TTidPindPoint
1Nina PoulsenJamse's Aksel10149,4913
2Jannie KofoedKløvergården's Dollar10182,891
3Katja P. HonnensAjtak's Hassel30364,15
4Nina PoulsenAjtak's Ajo51659,96
5Jannie KofoedFilur426103,7
6Katja P. HonnensLille Spaghetti Lynfis25774,93
7Nina PoulsenAjtak's Ebert481260,25
8Katja P. HonnensAjtak's Nestea5813108,93
9Nina PoulsenAjtak's Cavatappi81018130,99
Uplac.Katja P. HonnensAjtak's EbelDisk.
Uplac.Katja P. HonnensMagic's Mini MyTrukket
Uplac.Katja P. HonnensPralinen's Little CheakyTrukket
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mikkel Due
Aspirant: Louise Vomb Lund
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen og sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 ½ min
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlFejl TTidPindPoint
1Mikkel DueAjtak's Solero01151,0213
2Louise LundJamse's Aksel12332,03
3Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear213132,58
4Katja P. HonnensLille Spaghetti Lynfis13450,73
5Katja P. HonnensAmelia33637,89
6Louise LundFilur44893,09
7Louise LundAjtak's Eigil45922,39
8Katja P. HonnensMagic's Google641048,36
9Katja P. HonnensAjtak's Nestea4111576,98
10Jannie KofoedAjtak's Lemon2+2+7920103,93
Uplac.Louise LundKurreholm's Cody Himself1+2Trukket
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen og sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 ½ min
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlFejl TTidPindPoint
1Mikkel DueAmelia2+103103,063
2Louise LundJamse's Disney41562,87
3Mikkel DueAjtak's Solero33654,82
4Louise LundKurreholm's Cody Himself45+110150,87
5Mikkel DueMagic's Google5611143,98
6Jannie KofoedAjtak's Lemon81+31278,81
7Louise LundAjtak's Eigil861460,61
8Mikkel DueAjtak's Buzz Lightyear6+4414143,81
Uplac.Mikkel DueAjtak's Candy Floss3+2Trukket
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen og sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 ½ min
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlFejl TTidCert.Point
1Katja P. HonnensVakse Viggo13498,344
2Katja P. HonnensSpillegård's Furby235121,93
3Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang54992,7
4Jannie KofoedIsak5510156,56
5Louise LundJamse's Robby4711102,87
Uplac.Jannie KofoedGCh. SpedyTrukket
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen og sidste tid tæller.
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.