Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOPLEJR  PÅ  BORNHOLM  DEN  23.  -  26.  JULI  2009

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet lige
Let krogetLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite lige
Elite krogetElite kroget
HøjdehopLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Nanna LeedMonique000:09,45012
2Katja P. HonnensAjtak's Flødeskum000:10,00011
3Nanna LeedBibtty Bobtty Boo000:10,70011
4Louise LundGaunby's Multi Medie000:11,91011
5Susanna Mørck KristensenFiona's Shia Booze000:12,30011
6Signe SkelbækBella's Death Cab For Cutie000:12,33011
7Nanna LeedLeed´s Showtime Show-Off000:13,41011
8Signe SkelbækSilly Paranoia000:14,77011
9Katja Fie KofoedNuga000:15,01011
10Lene BjergSommerly's Adizes000:17,62011
11Nanna LeedÅlbækkegården's Mellani000:20,59011
11Sif Snedker ChristensenStald Twister's Super Karla000:20,59011
13Maria GadkjærChickal000:21,15011
14Julia P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs000:26,73011
15Signe SkelbækMagic's ChriStoffer (Happy Tir...000:26,96011
16Anja Sara KofoedLakrids000:29,78011
17Nina PoulsenAjtak's Sveske Tærte000:31,32011
18Nina PoulsenStrandvej's Morten000:47,14011
19Lene BjergSommerly's Miss Cool Evolution010:10,261
20Louise LundAjtak's Pirulo100:10,591
21Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming100:14,691
22Nanna LeedA Ray Of Hope100:15,261
23Nina PoulsenAjtak's Knoppers100:18,331
24Maria GadkjærSukkermel´s Petit Chaos010:20,191
25Katja Fie KofoedKaninus100:22,301
26Louise LundWind's Vivax Crassus Creber "D...100:22,351
27Katja P. HonnensAjtak's Hoddox100:23,991
28Mia Fossberg DømelGizmo's Arahura Pathway To Dawn010:35,071
29Lisa HeinFlora Zinnia010:40,991
30Lene GadkjærSommerly´s Cool Spirit200:13,822
31Pernille LeedMøllegården's Mr. Memphis200:19,582
32Lene GadkjærSukkermel´s My Choice200:22,092
33Thea BurgedahlAjtak's Kogle200:22,782
34Kibie KaspersenLionhead020:24,272
35Thomas KjøllerSupermand110:44,732
36Thomas KjøllerSprinter120:11,033
37Mikkel DueMimrelund's Aygo300:12,173
38Mia Fossberg DømelGizmo's Møw210:12,443
39Anja Sara KofoedNuser210:21,913
40Louise LundGaunby's Multi Player120:34,273
41Katja Fie KofoedChokofant120:36,733
42Lisa HeinMimrelund's Kalla120:57,723
43Mikkel DueNuggi130:14,474
44Kibie KaspersenAmigo220:21,904
45Nina PoulsenAjtak's Kinderæg220:22,494
46Lisa HeinMimrelund's Edelweiss130:50,114
47Louise LundMr. Go On320:14,025
48Thomas KjøllerSmukke Sally230:29,995
49Sofia Vestergaard NielsenLille Pjok520:29,297
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise LundWind's Vivax Crassus Creber "D...000:06,87012
2Sif Snedker ChristensenStald Twister's Super Karla000:09,88011
3Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming000:10,61011
4Lene BjergSommerly's Miss Cool Evolution000:11,12011
5Mia Fossberg DømelGizmo's Møw000:12,38011
6Pernille LeedMøllegården's Mr. Memphis000:12,89011
7Nanna LeedBibtty Bobtty Boo000:13,22011
8Katja P. HonnensAjtak's Flødeskum000:21,61011
9Nanna LeedA Ray Of Hope000:24,86011
10Katja P. HonnensAjtak's Hoddox000:25,09011
11Kibie KaspersenLionhead000:25,13011
12Mia Fossberg DømelGizmo's Arahura Pathway To Dawn000:33,29011
13Maria GadkjærChickal000:35,48011
14Lisa HeinFlora Zinnia001:48,67011
15Maria GadkjærSukkermel´s Petit Chaos100:16,861
16Signe SkelbækMagic's ChriStoffer (Happy Tir...100:17,291
17Lene GadkjærSommerly´s Cool Spirit100:19,041
18Lene BjergSommerly's Adizes010:19,731
19Kibie KaspersenAmigo100:27,531
20Lene GadkjærSukkermel´s My Choice110:20,572
21Nanna LeedLeed´s Showtime Show-Off200:20,892
22Thomas KjøllerSmukke Sally200:23,272
23Thea BurgedahlAjtak's Kogle020:25,932
24Thomas KjøllerSupermand110:31,172
25Lisa HeinMimrelund's Edelweiss020:51,992
26Nina PoulsenAjtak's Sveske Tærte201:09,532
27Nina PoulsenAjtak's Kinderæg021:26,692
27Lisa HeinMimrelund's Kalla111:26,692
29Thomas KjøllerSprinter120:12,713
30Louise LundAjtak's Pirulo120:15,683
31Nanna LeedÅlbækkegården's Mellani300:18,903
32Anja Sara KofoedNuser120:27,143
33Sofia Vestergaard NielsenLille Pjok210:43,293
34Nina PoulsenAjtak's Knoppers210:44,393
35Julia P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs031:03,623
36Mikkel DueMimrelund's Aygo220:12,274
37Louise LundMr. Go On140:51,295
38Katja Fie KofoedChokofant241:19,236
39Katja Fie KofoedKaninus12+32:36,976
Uplac.Mikkel DueNuggi2Trak sig
v30Katja P. HonnensSo Sweet and Cute Polo (Vetera...110:27,332
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Jannie Kofoed
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. FejlPindPoint
1Pernille LeedLeed´s Uldtra-Star000:22,53012
2Susanna Mørck KristensenFiona's Shia Booze000:26,65011
3Lene BjergSommerly's Adizes000:59,82011
4Nanna LeedMonique010:22,8111
5Lene GadkjærSommerly´s Cool Spirit100:28,9011
6Mia Fossberg DømelGizmo's Møw010:32,9811
7Mia Fossberg DømelGizmo's Arahura Pathway To Dawn100:35,6111
8Nanna LeedJordbærgården's Marabou010:38,6811
9Anja Sara KofoedLakrids100:47,4711
10Lene BjergSommerly's Miss Cool Evolution101:42,4311
11Maria GadkjærSukkermel´s Petit Chaos101:42,9311
12Sif Snedker ChristensenStald Twister's Super Karla110:18,782
13Louise LundGaunby's Multi Player200:26,952
14Maria GadkjærChickal110:30,452
15Sif Snedker ChristensenSilver020:31,812
16Louise LundGaunby's Multi Medie020:41,122
17Katja Fie KofoedNuga200:45,702
18Signe SkelbækSilly Paranoia200:47,982
19Lisa HeinFlora Zinnia201:54,742
20Louise LundWind's Vivax Crassus Creber "D...300:20,683
21Katja P. HonnensAjtak's Flødeskum210:24,333
22Kibie KaspersenAmigo300:38,523
23Katja P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs120:40,903
24Nina PoulsenAjtak's Kinderæg122:11,673
25Nanna LeedLeed´s Showtime Show-Off302:19,363
26Katja Fie KofoedKaninus212:26,863
27Thomas KjøllerSmukke Sally220:32,694
28Signe SkelbækMagic's ChriStoffer (Happy Tir...220:33,634
29Nanna LeedÅlbækkegården's Mellani310:51,604
30Louise LundMr. Go On220:57,194
31Nina PoulsenStrandvej's Morten132:29,304
32Thomas KjøllerSprinter410:41,595
33Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming320:45,745
34Susanna Mørck KristensenLindely's Nanna410:47,865
35Louise LundSønderlund's Labre Larve320:55,105
36Pernille LeedMøllegården's Mr. Memphis410:57,385
37Lene GadkjærSukkermel´s My Choice600:33,946
38Nanna LeedA Ray Of Hope420:48,136
39Katja Fie KofoedChokofant420:55,096
40Kibie KaspersenLionhead510:58,776
41Mia Fossberg DømelMimrelund's Hibiscus242:29,096
42Louise LundAjtak's Pirulo340:39,607
43Katja P. HonnensAjtak's Hoddox340:48,447
44Nina PoulsenAjtak's Knoppers430:51,847
45Sofia Vestergaard NielsenLille Pjok521:40,017
46Nina PoulsenAjtak's Sveske Tærte441:49,278
47Thomas KjøllerSupermand972:34,7316
48Lisa HeinMimrelund's Kalla78+13:23,9016
49Anja Sara KofoedNuser8+17+13:27,9717
Uplac.Nanna LeedBibtty Bobtty BooDisk.
Uplac.Thea BurgedahlAjtak's KogleDQ fejl vej
Uplac.Mikkel DueMimrelund's AygoTrak sig
Antal deltagere: 52.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Pernille LeedLeed´s Uldtra-Star000:26,10012
2Mia Fossberg DømelGizmo's Arahura Pathway To Dawn000:31,50011
3Louise LundWind's Vivax Crassus Creber "D...000:38,20011
4Nanna LeedMonique000:38,50011
5Lene GadkjærSommerly´s Cool Spirit000:43,00011
6Sif Snedker ChristensenStald Twister's Super Karla000:43,40011
7Susanna Mørck KristensenLindely's Nanna000:43,80011
8Katja Fie KofoedNuga000:45,40011
9Signe SkelbækMagic's ChriStoffer (Happy Tir...000:47,50011
10Ida AsmussenMini Speedy000:48,10011
11Maria GadkjærSukkermel´s Petit Chaos000:50,50011
12Louise LundSønderlund's Labre Larve000:52,80011
13Susanna Mørck KristensenFiona's Shia Booze000:53,30011
14Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming000:55,20011
15Sofia Vestergaard NielsenLille Pjok000:57,90011
16Signe SkelbækSilly Paranoia001:04,50011
17Nina PoulsenAjtak's Sveske Tærte001:27,30011
18Lisa HeinFlora Zinnia001:34,70011
19Nina PoulsenStrandvej's Morten001:50,80011
20Louise LundAjtak's Pirulo100:22,401
21Thomas KjøllerSprinter010:44,101
22Thomas KjøllerSmukke Sally100:47,301
23Pernille LeedMøllegården's Mr. Memphis100:51,101
24Nina PoulsenAjtak's Kinderæg100:54,001
25Nanna LeedLeed´s Showtime Show-Off100:57,081
26Katja P. HonnensKløvergården's Fister Løgsovs010:57,701
27Kibie KaspersenLionhead011:17,601
28Katja Fie KofoedKaninus011:29,001
29Louise LundGaunby's Multi Player110:27,302
30Katja P. HonnensAjtak's Flødeskum020:32,302
31Louise LundGaunby's Multi Medie110:34,502
32Mia Fossberg DømelGizmo's Møw020:44,802
33Nanna LeedA Ray Of Hope110:46,502
34Lene GadkjærSukkermel´s My Choice200:47,942
35Katja P. HonnensAjtak's Hoddox021:16,802
36Nanna LeedÅlbækkegården's Mellani201:24,702
37Kibie KaspersenAmigo210:35,103
38Thea BurgedahlAjtak's Kogle210:45,703
39Maria GadkjærChickal300:51,103
40Nina PoulsenAjtak's Knoppers301:20,603
41Katja Fie KofoedChokofant211:36,603
42Anja Sara KofoedNuser220:54,424
43Anja Sara KofoedLakrids311:24,004
44Mia Fossberg DømelMimrelund's Hibiscus1+121:33,604
45Lisa HeinMimrelund's Kalla401:42,204
46Louise LundMr. Go On320:40,575
47Thomas KjøllerSupermand330:44,606
48Sif Snedker ChristensenSilver420:46,806
49Mikkel DueMimrelund's Aygo3+441:53,5011
v31Katja P. HonnensSo Sweet and Cute Polo (Vetera...101:32,241
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Jannie Kofoed
Sekretær: LB / MG / LH
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Nanna LeedJordbærgården's Marabou000:10,85013
2Pernille LeedStrandvej's Miley010:10,7711
3Katja P. HonnensAjtak's Hassel100:11,0611
4Signe SkelbækSpringer's T.M.T. Fall Out Girl010:17,8111
5Pernille LeedAbu Simbel200:15,5921
6Susanna Mørck KristensenLindely's Nanna110:15,6721
7Katja P. HonnensPralinen's Little Cheaky200:19,882
8Sif Snedker ChristensenSilver200:20,602
9Louise LundAjtak's Ajo200:23,892
10Maria GadkjærSommerly´s Cool Cayenne300:10,583
11Katja P. HonnensAjtak's Ebel120:15,603
12Pernille LeedLeed´s Uldtra-Star210:20,773
13Louise LundKløvergården's Dollar210:23,993
14Ida AsmussenMini Speedy210:24,033
15Lene BjergSommerly's Lille Gule130:28,384
16Lisa HeinFlora Solsikke220:37,374
17Camilla ThuesenBygholm's Victor310:39,984
18Maria GadkjærJordbærgården's Be Delicious321:12,995
19Mia Fossberg DømelMimrelund's Killarney231:27,265
20Poul Erik KristensenMimi's Beautyfly330:13,776
21Louise LundAjtak's Ananas420:31,326
22Signe SkelbækRiki Raki330:46,106
23Louise LundAjtak's Ebert331:29,996
24Lisa HeinMimrelund's Margerit242:19,536
25Mia Fossberg DømelMimrelund's Hibiscus4+150:37,4910
26Mia Fossberg DømelMimrelund's Spring Nicht642:07,8710
27Louise LundSønderlund's Labre Larve750:37,5912
28Thomas KjøllerBlack1050:16,2215
Uplac.Mikkel DueMimrelund's CindyDisk.
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Louise LundKløvergården's Dollar000:28,25013
2Nanna LeedJordbærgården's Marabou000:55,46012
3Lene BjergSommerly's Adizes001:15,93012
4Signe SkelbækSatan's Little Helper af Sprin...001:17,86012
5Signe SkelbækRiki Raki101:53,1711
6Susanna Mørck KristensenCastello00+12:04,3511
7Pernille LeedLeed´s Montana012:07,1011
8Louise LundAjtak's Ajo110:40,7121
9Katja P. HonnensAjtak's Hassel020:43,412
10Pernille LeedAbu Simbel200:52,302
11Nanna LeedLeed´s Mr. Mars020:56,842
12Pernille LeedStrandvej's Miley200:57,822
13Louise LundFilur201:23,242
14Nanna LeedMia111:26,972
15Katja P. HonnensPralinen's Little Cheaky10+11:30,052
16Lene GadkjærSpeedy022:20,782
17Maria GadkjærSommerly´s Cool Cayenne300:38,293
18Lene BjergSommerly's Miss Cool Evolution121:14,563
19Signe SkelbækBella's Death Cab For Cutie211:27,333
20Mia Fossberg DømelMimrelund's Spring Nicht301:59,763
21Signe SkelbækSpringer's Silver Survivor212:28,813
22Signe SkelbækSpringer's T.M.T. Fall Out Girl221:21,564
23Camilla ThuesenBygholm's Victor322:08,495
24Poul Erik KristensenMimi's Beautyfly421:46,116
25Camilla ThuesenMagic's Sunlight3+211:52,216
26Lene GadkjærJordbærgården's Be Delicious332:03,716
27Katja P. HonnensAjtak's Ebel250:51,277
28Louise LundAjtak's Ebert341:02,367
29Mia Fossberg DømelMimrelund's Killarney431:57,197
30Nanna LeedBibbty Bobbty Boo342:08,297
31Thomas KjøllerLaban462:20,0310
32Lisa HeinMimrelund's Edelweiss741:24,4611
33Thomas KjøllerBlack681:28,7614
Uplac.Lene BjergSommerly's Lille Gule1Trak sig
Uplac.Lisa HeinMimrelund's MargeritTrak sig
Uplac.Louise LundAjtak's AnanasTrak sig
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa HeinNeottia Nidus-avis000:10,80013
2Sif Snedker ChristensenHr. Musse000:13,07012
3Louise LundKurreholms Cody Himself001:13,03012
4Susanna Mørck KristensenHønsehuset's Lillefod100:18,5911
5Nanna LeedLeed´s Mr. Mars010:21,7311
6Louise LundJamse's Aksel200:11,292
7Nanna LeedMia020:24,212
8Mia Fossberg DømelBaloo's Challenger Kaitaki021:26,972
9Pernille LeedMøllegårdens Ms Gin Fizz210:19,953
10Pernille LeedLeed´s Montana031:01,453
11Signe SkelbækSpringers Little Wax Fighter031:23,783
12Lene GadkjærSpeedy031:24,153
13Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...310:26,384
14Camilla ThuesenMagic's Sunlight220:29,404
15Louise LundFilur220:54,594
16Susanna Mørck KristensenCastello230:46,735
17Signe SkelbækSpringers Silver Survivor240:58,576
18Thomas KjøllerSorteper241:14,686
19Katja P. HonnensMagic's Google430:30,107
20Katja P. HonnensLille Spaghetti Lynfis440:32,628
21Katja P. HonnensAmelia820:15,8410
22Katja P. HonnensAjtak's Nestea740:31,4311
23Louise LundAjtaks Eigil660:20,5312
Uplac.Thomas KjøllerLaban1090:58,4319
Uplac.Louise LundAjtak's LemonTrukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa HeinNeottia Nidus-avis000:20,39013
2Susanna Mørck KristensenHønsehuset's Lillefod000:29,67012
3Poul Erik KristensenStald Vi.P.'s Dodge Viper001:05,30012
4Mia Fossberg DømelBaloo's Challenger Kaitaki001:17,59012
5Lisa HeinMimrelunds Baldrian001:18,16012
6Sif Snedker ChristensenHr. Musse100:39,5211
7Thomas KjøllerSorteper101:00,6111
8Poul Erik KristensenVakse Viggo102:18,2511
9Louise LundAjtaks Eigil320:30,093
10Pernille LeedMøllegårdens Ms Gin Fizz210:35,833
11Mia Fossberg DømelBaloos Snowball121:13,383
12Katja P. HonnensAmelia131:21,994
13Lisa HeinFlora Solsikke231:57,255
14Katja P. HonnensMagic's Google351:42,738
15Katja P. HonnensAjtak's Candy Floss2+22+83:20,5714
Uplac.Maria GadkjærStritTrak sig
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Bjerg Rosendahl
Sekretær: Sofia
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Katja P. HonnensVakse Viggo30:42,6210:46,5441:29,1614
2Katja P. HonnensSpillegård's Furby21:20,5621:26,1142:46,67
3Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang41:29,7810:49,8052:19,58
4Pernille LeedMango21:23,8341:15,2962:39,12
5Mikkel DueAjtak´s Solero30:55,7540:39,5771:35,32
6Louise LundJamses Robby50:58,2321:19,5272:17,75
7Poul Erik KristensenVakse Viggo31:47,6341:59,6073:47,23
8Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear32:05,3642:07,4274:12,78
9Pernille LeedMimrelunds Miso51:14,4931:47,5083:01,99
10Jannie KofoedIsak32:34,7652:43,9285:18,68
11Louise LundJamses Disney41:18,074+11:20,0092:38,07
12Lisa HeinMimrelunds Baldrian51:56,0051:49,47103:45,47
13Katja P. HonnensAjtak's Candy Floss62:46,5642:52,58105:39,14
14Mia Fossberg DømelBaloos Snowball72:05,3141:23,74113:29,05
15Poul Erik KristensenStald Vi.P.'s Dodge Viper51:28,5371:56,57123:25,10
Uplac.Jannie KofoedGCh. Spedy42:08,36Trak sig
Uplac.Maria GadkjærStritTrak sig
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 3:00
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Katja P. HonnensSpillegård's Furby20:50,7300:37,8621:28,5914
2Pernille LeedMango21:22,7701:11,6022:34,37
3Jannie KofoedIsak12:19,1812:09,2624:28,44
4Mikkel DueAjtak´s Solero20:22,6910:22,1030:44,79
5Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear21:59,8011:31,4333:31,23
6Louise LundJamses Robby30:59,7710:33,0641:32,83
7Poul Erik KristensenStald Vi.P.'s Dodge Viper30:38,3420:37,1851:15,52
8Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang30:43,7520:34,0351:17,78
9Katja P. HonnensAjtak's Candy Floss22:06,072+11:39,3153:45,38
10Katja P. HonnensVakse Viggo20:41,9340:56,9161:38,84
11Jannie KofoedGCh. Spedy40:35,0940:29,9481:05,03
12Lisa HeinNeottia Nidus-avis40:32,852+20:57,5581:30,40
13Louise LundJamses Disney30:51,7750:52,0981:43,86
14Mia Fossberg DømelBaloos Snowball51:28,692+11:39,9783:08,66
15Poul Erik KristensenVakse Viggo31:51,3851:40,9983:32,37
Uplac.Pernille LeedMimrelunds Miso61:49,19Trak sig
Uplac.Maria GadkjærStritTrukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen
Sekretær: Katja Kofoed
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang11:40,1001:29,6213:09,7214
2Jannie KofoedGCh. Spedy21:26,6421:27,6042:54,24
3Pernille LeedMango22:08,3321:59,5444:07,87
4Louise LundJamses Robby32:17,5912:12,1044:29,69
5Katja P. HonnensSpillegård's Furby42:08,6411:52,6354:01,27
6Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear32:54,9922:48,3255:43,31
7Louise LundJamses Disney42:02,8030:59,6773:02,47
8Katja P. HonnensVakse Viggo41:58,1131:24,9273:23,03
9Louise LundKurreholms Cody Himself42:47,512+13:01,1775:48,68
10Pernille LeedMimrelunds Miso32:58,0752:59,7685:57,83
11Jannie KofoedIsak4+23:22,8022:50,4586:13,25
12Signe SkelbækSpringers Little Wax Fighter52:32,7042:41,3395:14,03
Uplac.Mikkel DueAjtak´s SoleroDisk.
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Fossberg Dømel
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 03:00 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mikkel DueAjtak´s Solero00:51,7300:28,9101:20,6414
2Louise LundJamses Disney01:05,6201:04,2702:09,893
3Louise LundJamses Robby01:13,4801:12,9802:26,463
4Katja P. HonnensSpillegård's Furby11:32,6301:20,4712:53,10
5Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear11:57,9101:19,3213:17,23
6Jannie KofoedGCh. Spedy10:58,2610:46,7721:45,03
7Katja P. HonnensVakse Viggo10:53,7510:53,2921:47,04
8Poul Erik KristensenStald Vi.P.'s Dodge Viper11:17,1911:19,9422:37,13
9Pernille LeedMango21:21,3701:24,5822:45,95
10Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang22:22,1001:38,3924:00,49
11Louise LundKurreholms Cody Himself12:25,8712:23,6324:49,50
12Pernille LeedMimrelunds Miso12:18,9721:33,3033:52,27
13Signe SkelbækSpringers Little Wax Fighter31:46,8921:18,9953:05,88
14Jannie KofoedIsak22:12,9531:26,9353:39,88
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin40455055606570758085Cert.Point
1Nina PoulsenJamse's AkselO-OOXXOXXOXOXXOOXXX14
2Lisa HeinNeottia Nidus-avis--OOOOXXOOXXX
3Louise LundJamses Disney--OXOOOXXOOXXX
4Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang---XOXXOXOXOXOXXX
5Katja P. HonnensSpillegård's Furby---OXOXOXXOXOXXX
6Mia Fossberg DømelBaloo's Challenger Kaitaki--O-OOOXXX
7Pernille LeedMangoO-OOOOOXXX
8Nanna LeedJordbærgårdens MarabouO-OOXOXOOXXX
9Louise LundKurreholms Cody HimselfO-OOOOXOXXX
10Nanna LeedLeed´s Mr. MarsO-OOOXOXOXXX
11Louise LundAjtaks PiruloXO-OOXOOXXOXXX
12Mikkel DueAjtak´s Solero---XOOXXOXXOXXX
13Louise LundJamses Robby--OXOXXOXXOXXOXXX
14Katja P. HonnensAjtak's Hassel--O-OOXXX
15Louise LundMr. Go OnXXO-XOOOOXXX
16Katja P. HonnensVakse Viggo---XOOOXXX
17Louise LundAjtaks EigilO-OXXOXXOXXOXXX
18Katja P. HonnensLille Spaghetti LynfisO-OOOXXX
19Sif Snedker ChristensenHr. MusseO-OOXOXXX
20Katja P. HonnensAmelia--XOOXOXXX
21Lisa HeinFlora SolsikkeXXO-OXOXOXXX
22Mia Fossberg DømelBaloos SnowballO-OXXOXXOXXX
23Jannie KofoedIsakO--OXXX
24Sif Snedker ChristensenSilverO-OOXXX
25Poul Erik KristensenStald Vi.P.'s Dodge ViperXO-XOOXXX
26Louise LundKløvergårdens DollarO-OXOXXX
26Maria GadkjærSommerly´s Cool CayenneO-OXOXXX
28Katja P. HonnensMagic's GoogleXO-OXOXXX
29Signe SkelbækSpringers Little Wax Fighter--XOXOXXX
30Poul Erik KristensenVakse ViggoO-XOXXOXXX
31Susanna Mørck KristensenHønsehuset's LillefodXO-XXOXXOXXX
32Katja Fie KofodNugaO-OXXX
33Maria GadkjærStritXO-OXXX
34Louise LundFilurO-XO-XXX
34Camilla ThuesenMagic's SunlightO-XOXXX
34Jannie KofoedGCh. SpedyO-XOXXX
34Katja P. HonnensPralinen's Little CheakyO-XOXXX
38Lene GadkjærLeed´s Prinze CharmingXO-XOXXX
39Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear--XXOXXX
40Mia Fossberg DømelMimrelunds KillarneyO-XXOXXX
41Lene GadkjærSpeedyXXO-XXOXXX
Uplac.Katja P. HonnensAjtak's Candy Floss--XXX
Uplac.Nina PoulsenStrandvej's MortenXXX
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180190200210220230240250Cert.Point
1Pernille LeedMagic Ch. Show-OffO-O--O-O-OOXOOXOXOXXX14
2Louise LundAjtaks EigilO-OOOO-OXOXOXOXXOOXOXXX
3Signe SkelbækRiki Raki---XOO-OXOOXXOXXOOXXX
4Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...--OXOOXXOXOXOOXXX
5Nanna LeedLeed's Mr. MarsOOXOOXXOOOXXX
6Maria GadkjærSommerly´s Cool CayenneOOOXOXXOOOXXX
7Nina PoulsenJamse's AkselOXOXOOOXOXXX
8Pernille LeedStrandvejs MileyXOOOOO-XXX
9Nanna LeedMoniqueXOOXOOXOXXX
10Sif Snedker ChristensenHr. MusseXOXOOXOXXX
11Lisa HeinNeottia Nidus-avisO-OXXX
12Sif Snedker ChristensenSilverXOOXXOXXX
13Thomas KjøllerBlackXXOXXOXXOXXX
14Thomas KjøllerSorteperXXOXXOXXX
Uplac.Camilla ThuesenMagic's Sunlightx -
Uplac.Louise LundJamses RobbyXXX
Uplac.Mia Fossberg DømelBaloo's Challenger KaitakiXXX
Uplac.Mia Fossberg DømelGizmos MøwXXX
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.