Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  13.  MAJ  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2014-05-13 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lærke GylhamLykkes California Screamin'00:41,7200:15,57012
2Mia HansenDolls Inpavidus Silenos00:23,8400:17,37011
3Trine MøldrupBlancos Alec Lightwood00:25,4400:19,87011
4Nanna ChristensenBlancos Awati Imphal Raipur00:34,7200:34,43011
5Lisa Sinnerup GressUnikos Zarkana Av Stjarnan (Ti...10:40,2200:20,441
6Tanja Skou Pedersen*Killah* Milleniums Kungsljus10:33,1900:21,811
7Tanja Skou PedersenFunnys Concolor Externus10:21,2200:22,291
8Lisa Sinnerup GressHaMas No Way Out af Gress (Mad...00:33,3210:23,171
9Tanja Skou PedersenKlundtes Niza Naneda10:40,5600:31,641
10Camilla á ArgjumOceans Ticket to Heaven af She...10:24,7500:35,281
11Tanja Skou PedersenKlundtes Niza Nanaya10:29,1300:48,021
12Tanja Skou PedersenKlundtes Kaui Neymar20:24,9100:30,992
13Trine MøldrupBlancos Awati Gwalior Chennai10:35,8710:34,712
14Lisa HeinPlayers Nivalis af Flora10:21,1910:37,432
15Frederikke ChristiansenEskirs Akila Al Amarja30:31,5010:17,484
16Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold2+11:10,2010:41,774
17Majken JosephsenIngolf20:31,6220:54,104
Uplac.Mia HansenCAs Weccua AhmeniaTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind, Marlene Bruhn
Sekretær: Mette Wind og Marlene Bruhn
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 01:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2014-05-13 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Frederikke ChristiansenDolls Inpavidus Prometheus00:32,3600:14,09013
2Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Nidoran00:38,9700:18,50012
3Frederikke ChristiansenEskirs Ziyu Al Yaqoub00:23,0700:25,50012
4Trine MøldrupBlancos Epata Abu Sir00:36,5400:25,72012
5Camilla Kirk JensenHønsehusets Lille My00:37,7500:33,13012
6Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Apadeva00:53,5900:35,32012
7Mia HansenFunnys Latrones Lugia10:43,8100:21,2511
8Tanja Skou Pedersen*Wannabe* Milleniums Ängslocka10:21,9300:23,531
9Lisa Sinnerup GressWinds Hakuro00:35,6910:28,531
10Trine MøldrupIraklis' Vilassar Ciudad af Ki...10:32,9400:30,251
11Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau*10:48,1500:34,001
12Camilla Kirk JensenFunnys Concolor Montaio11:01,8901:01,811
13Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Crime10:25,0610:21,472
14Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home af...20:53,7500:22,092
15Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine00:36,2520:23,032
16Marlene BruhnJordbærgårdens Ecstasy10:27,4410:27,132
17Trine MøldrupIraklis' Melilla Murcia af Kil...10:52,7810:27,162
18Camilla Kirk JensenWinds Shmi Skywalker21:09,1400:34,122
19Camilla Kirk JensenCAs Sinus Lunicus21:21,9800:34,222
20Trine MøldrupIraklis' San Antonio af Kildev...10:32,4210:35,122
21Tanja Skou PedersenVinkelstaldens Darling21:18,7200:44,312
22Tanja Skou Pedersen*Aya* UniKin's TiPa Saya Ibu A...11:11,8310:52,662
23Frederikke ChristiansenCAs Ankiia Aviarna30:47,7700:27,973
24Mia HansenFunnys Teddy30:21,6900:28,443
25Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna11:54,4721:22,163
26Tanja Skou Pedersen*Paya* UniKin's TiPa Seperti B...30:24,8310:24,004
27Lærke GylhamMagics Epic Dilution20:40,3320:38,044
28Tanja Skou Pedersen*Lovely* Tahara's Paint Me Wit...31:05,5610:54,814
29Camilla Kirk JensenZargos Summer Catch Af Klundtes20:18,6730:22,105
30Trine MøldrupWinds Mace Windu2+21:39,6630:42,157
Uplac.Lisa HeinFionas Deadly Dedication11:54,49Trukket
Uplac.Lisa HeinFlora Neotinea20:45,90Trukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nanna Christensen, Mette Wind
Sekretær: Nanna Christensen og Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2014-05-13 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Xavier Zirlaczi00:26,9300:17,31013
2Frederikke ChristiansenStampegårdens Casa Manila00:33,9300:20,58012
3Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...01:01,1310:20,1011
4Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba10:21,2400:26,7711
5Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame00:48,5510:28,7511
6Lisa Sinnerup GressStampegårdens Forever a Crime...00:34,5410:30,4811
7Frederikke ChristiansenFunnys Jolie Aimé10:36,3900:37,6211
8Frederikke ChristiansenIraklis' Bilbao Oviedo af Kild...01:17,3810:43,2011
9Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida00:39,5110:44,3311
10Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal Pursuit00:22,5920:26,502
11Tanja Skou PedersenDundines Ch. Roberto00:37,2420:29,452
12Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegården10:30,8110:36,132
13Mia HansenEskirs Neya Moa Nalo00:28,9420:38,032
14Marlene BruhnStampegårdens 9/1120:39,3400:40,262
15Marlene BruhnHønsehusets Sniff10:50,7510:47,942
16Camilla á ArgjumStampegårdens Ground Zero20:47,3710:23,473
17Mia HansenFunnys Lequa Lugmanar1+11:20,3110:28,833
18Lærke GylhamCAs Asterisk Bayan Lepas10:56,0020:47,273
19Mette WindWinds Papilio Alexanor30:45,8400:58,773
20Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)10:55,0121:04,023
21Camilla Kirk JensenDolls James Bond1+11:28,9211:55,833
22Tanja Skou Pedersen*Kikaloo* Shamigo's Kikaloo Ki...1+10:59,1820:18,304
23Camilla Kirk JensenHønsehuset's Fearless Nevada10:42,4530:21,404
24Frederikke ChristiansenEskirs Neya Xiphactinus Audax20:29,0420:24,994
25Frederikke ChristiansenSofiagårdens WOW Air10:22,7830:27,344
26Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray31:02,7510:28,354
27Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...20:33,8920:29,844
28Camilla Kirk JensenZargos Summer Night Af Klundtes3+10:53,8800:30,194
29Mette WindWinds Caliban Centauru10:33,2230:33,854
30Mette WindPilens Kaikias00:17,733+10:37,174
31Camilla Kirk JensenWinds Just Like Beauty11:17,6630:42,194
32Mia HansenFunnys Solé Prilla41:20,4600:50,594
33Tanja Skou PedersenTigerdyret41:08,8801:55,004
34Frederikke ChristiansenClausens Twix30:32,5120:18,985
35Mia HansenZargos Summer Crush Af Klundtes1+10:48,5330:19,875
36Lisa HeinFionas Napellus30:37,2420:34,915
37Frederikke ChristiansenDolls Inpavidus Herakles30:51,4620:34,945
38Mette WindSnöflingans Ghostbusters20:53,6531:14,355
39Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt40:40,3320:36,346
40Camilla Kirk JensenMaPos Qutaybah Qmir30:55,7640:22,377
41Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps31:10,2841:19,497
42Mia HansenFunnys Solé Kailen10:51,6561:49,707
43Mia HansenFunnys Latrones Shelgon40:34,8950:26,439
44Mette WindNonstops Della Casa40:31,2450:53,479
45Mette WindWinds Tatooine41:21,5050:59,239
46Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordbær...51:00,5661:11,3211
Uplac.Frederikke ChristiansenEskirs Akila Skira Sinnoh40:36,78Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenRiots CazadorTrukket
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Trine Møldrup, Nanna Christensen
Sekretær: Trine Møldrup og Nanna Christensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.