Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  VED  HINDSLØKKEN  I  VERNINGE  VED  TOMMERUP  DEN  6.  AUGUST  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2014-08-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Mia LadovStampegårdens Moonlight00.39,1300.57,13012
2Mia LadovBaldovino00.19,8910.14,1410 - 0.12,801
3Marie FloutrupChristinegårdens Countdown10.13,7900.14,1712 - 0.18,811
4Charlotte EllebySundahl's Läkerol BonBons10.46,8300.21,4011
5Heidi FrederiksenKandies Skrupsak10.25,3500.21,8111
6Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa00.25,4610.23,6911
7Rikke RennebergHønsehusets Buzzing Bear00.22,2310.29,621
8Marie FloutrupLyngs Bootstrap10.34,0300.31,271
9Nicole AndersenDolls Inpavidus Artemis00.12,6320.10,502
10Winnie LadovKandies Bulderbasse10.21,8110.19,432
11Ditte Winther JensenEvald´s Kijing00.17,4520.27,372
12Mia LadovVilsmøllegaardens Lightning00.26,5720.52,652
13Heidi FrederiksenKandies Tumling10.17,8310.55,592
14Karen FrederiksenKandies Iron Man20.19,4910.30,083
15Mia LadovEskely´s Vingummi20.20,6310.52,383
16Maja LadovAmigos Alfa Romeo BreSu Cadill...10.37,2521.09,163
17Winnie LadovBeautiful Sunrise af Stampegår...20.55,2011.16,773
18Nicole AndersenZentas Life Of Pi10.22,2930.55,064
19Karen Frederiksen"Godsets" Rex20.17,1730.35,415
20Karen FrederiksenKandies Starlight Stjärnflicka30.52,9920.43,865
Uplac.Mia LadovThougaards Poseidon10.57,37Trukket
Uplac.Maja LadovEskely's Nugga20.19,53Trukket
Uplac.Maja LadovSofiagårdens Diamond Wind30.31,38Trukket
Uplac.Emma FrederiksenIgor30.42,26Trukket
Uplac.Winnie LadovKandies Moonlight Shadow40.43,05Trukket
Uplac.Mia Berndorf LyngHaMas Public Enemy af GressTrukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Sandra Bardevig
Sekretær: Sandra Bardevig
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2014-08-06 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Rikke RennebergLykkes Jessie J (M)00:27,8300:28,58013
2Mia LadovImperial Street (M)00:47,2501:17,74012
3Charlotte EllebySommerly´s Cuba Blueberry (M)00:55,6901:22,76012
4Ditte Winther JensenStampegårdens Manic Panic (M)10:21,0600:14,2711
5Mia LadovJordbærgårdens Ecstasy (M)10:15,2900:14,4911
6Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner (M)10:14,1600:15,0311
7Rikke RennebergLykkes Boulder Dash (M)10:22,6300:19,9711
8Karen FrederiksenKandies James Grieve Beta (M)10:28,4900:20,9711
9Marie FloutrupFunnys Obsessed With Me (M)00:26,0810:21,7311
10Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner Suspe...(M)10:34,1600:23,0411
11Nicole AndersenZentas Brooklyn NY (M)10:29,6300:27,671
12Nicole AndersenNardus Nikos Nieodemus af Ze...(M)10:45,3600:29,861
13Rikke RennebergHønsehusets Buzzing Bear (L)10:25,0000:32,121
14Karen FrederiksenZentas Nardus Nadéj Nepamora...(M)00:51,4310:32,471
15Zijada PandzicCAs Weccua Fajima (L)00:32,1010:37,811
16Maja LadovZentas Rockefeller Plaza NY (M)00:33,0310:41,891
17Marie FloutrupLyngs Zero to Hero (M)00:56,6310:53,031
18Heidi FrederiksenZentas Times Square NY (M)10:38,9401:03,331
19Nicole AndersenStampegårdens Crimerider (M)10:15,4710:14,272
20Maja LadovCA's Shakir Amu (M)20:19,6300:14,902
21Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution...(M)20:15,6300:14,922
22Karen FrederiksenStampegårdens La Vaque (M)20:19,4500:30,212
23Zijada PandzicFunnys Nowa Ozar Zhowatomi (L)10:36,4710:32,482
24Nicole AndersenZentas Maddison Square NY (M)20:38,8100:36,402
25Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur (M)00:28,7720:38,132
26Heidi FrederiksenZentas One Spot Too Many (M)10:46,4810:41,562
27Zijada PandzicSunsides Power of Fire (M)20:37,2200:43,172
28Charlotte EllebyDolly (M)20:54,8100:46,692
29Charlotte EllebyGolden Memories af Stampegår...(M)20:40,1310:18,083
30Elsebet GregersenKaninbandens Playmate (M)10:48,4820:33,253
31Nicole AndersenZentas Life Of Pi (L)20:34,7310:36,913
32Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik (M)10:57,0920:38,293
33Nicole AndersenLevades High For This (M)20:42,9210:45,143
34Marie FloutrupChristinegårdens Countdown (L)20:44,8111:00,323
35Nicole AndersenDolls Inpavidus Artemis (L)20:37,9320:39,164
36Marie FloutrupLyngs Bootstrap (L)21:10,8320:39,534
37Heidi FrederiksenKandies Tumling (L)20:35,5620:47,234
38Karen Frederiksen"Godsets" Rex (L)30:34,4020:49,685
39Mia LadovSnöflingans Stjärngosse (M)40:39,2120:43,206
40Ditte Winther JensenEvald´s Kijing (L)30:51,1230:49,566
41Karen FrederiksenSofiagårdens Mirinda (M)50:45,4820:26,337
42Sandra BardevigSofiagårdens Buddha Air (M)3+11:27,1331:13,567
43Karen FrederiksenKandies Filipa Beta (M)41:06,472+11:31,117
44Anne-Mette FoghLego (M)41:15,1931:44,097
Uplac.Emma FrederiksenKandies Summered Beta (M)10:48,73Disk.
Uplac.Karen FrederiksenKandies Millot Nero Gamma (M)61:13,59Trukket
Uplac.Maja LadovZentas Journey To Supreme (M)71:28,71Trukket
Uplac.Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki (M)Trukket
Uplac.Maja LadovLyngs Ezonis Eramosa (M)Trukket
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas og Sandra Bardevig
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.