Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  VED  HINDSLØKKEN  I  VERNINGE  VED  TOMMERUP  DEN  13.  AUGUST  2014

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeSvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2014-08-13 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigSofiagårdens Buddha Air00:14,3000:10,06013
2Maja LadovCA's Shakir Amu00:36,0700:15,33012
3Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur00:49,5100:20,43012
4Marie FloutrupFunnys Obsessed With Me00:48,2400:24,99012
5Zijada PandzicCAs Weccua Fajima00:37,8400:27,98012
6Mia LadovJordbærgårdens Ecstasy00:20,5210:22,121
7Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik10:53,1400:23,991
8Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of Eternia10:48,2800:24,191
9Maja LadovZentas Rockefeller Plaza NY01:07,1310:59,721
10Camilla á ArgjumHønsehusets Berry Blast10:36,5310:17,592
11Marie FloutrupLyngs Zero to Hero11:03,2910:41,632
12Marlene BruhnStampegårdens Tales of Phantas...20:35,3300:42,842
13Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner10:58,1911:04,142
14Maja LadovOceans Ticket to Heaven af She...11:35,7911:42,532
15Maja LadovLyngs Ezonis Eramosa20:39,4110:43,193
16Zijada PandzicSunsides Power of Fire20:55,8911:02,363
17Karina KristensenStampegårdens Tribute in Light4+11:46,5710:21,956
18Mia LadovSnöflingans Stjärngosse30:56,1730:50,206
Uplac.Maja LadovZentas Journey To SupremeTrukket
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2014-08-13 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karina KristensenStampegårdens Tribute in Lig...(M)00:29,7700:15,33023
2Marie FloutrupLyngs Stand Out (S)00:58,9200:15,95012
3Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur (M)00:34,7000:16,01022
4Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of Etern...(M)00:35,3800:18,54022
5Karina VilsbøllSofiagårdens Eagle Air (S)00:37,8200:28,01012
6Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State o...(S)00:18,0300:30,73012
7Karina KristensenSheiks Treat Me Right (S)10:27,2100:16,1311
8Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner (M)10:53,1700:16,8912
9Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken (S)00:20,3310:20,1211
10Marie FloutrupFunnys Obsessed With Me (S)10:27,3900:26,4711
11Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fiona...(S)10:52,3600:28,4411
12Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida (S)10:23,7400:28,8011
13Karina VilsbøllFantig Semper Fidelis af Bel...(S)10:42,0600:31,2111
14Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl (S)10:42,0400:39,6111
15Karina KristensenOceans 4funkyflavours af She...(S)00:45,8810:53,1311
16Karina VilsbøllStald Parsbergs Koh Tao af H...(S)20:49,9700:24,552
17Sandra BardevigSofiagårdens Buddha Air (M)10:32,5110:25,812
18Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shri...(S)10:44,2110:32,902
19Camilla á ArgjumLykkes Macklemore (S)20:48,7900:51,692
20Mia LadovImperial Street (S)10:53,1710:57,982
21Zijada PandzicSunsides Power of Fire (M)10:46,0311:00,342
22Sandra BardevigSilverados Circurious (S)20:22,8310:21,243
23Marlene BruhnFlamencos Stjärnglimt (S)20:23,4910:26,303
24Marie FloutrupLyngs Zero to Hero (M)20:33,4310:30,223
25Zijada PandzicCAs Weccua Fajima (M)30:33,9500:36,323
26Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordb...(S)21:04,3310:43,903
27Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer (S)00:48,322+11:01,963
28Zijada PandzicBellas Someone in the Dark a...(S)31:00,8810:48,334
29Sandra BardevigSofiagårdens Olympic Air (S)2+11:13,740+11:03,714
Uplac.Zijada PandzicCAs Arecurius Donn (S)Trukket
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.