Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SEPTEMBERSTÆVNE  PÅ  TOFTEGÅRDEN  VED  ALBERTSLUND  DEN  28.  SEPTEMBER  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær kroget åben
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2014-09-28 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Tanja Skou PedersenDolls Amore Summit *Sumi*00:26.0300:45.88012
2Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature10:16.4400:12.6510 - 0:10.501
3Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Spot On Milna10:16.3100:12.1810 - 0:15.971
4Mia FoghEskirs Ziyu Triumph Palace10:16.8100:16.0911
5Cecillie KristensenSmølfehuset´s Gulerod00:21.0310:17.0911
6Mia FoghEskirs Jior Liaquit Khan10:24.3100:18.8411
7Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Darkness10:16.4400:19.2511
8Tanja Skou PedersenEskirs Angel of Light00:29.8510:26.061
9Julie DallNini10:41.3400:34.341
10Patricia MøllnitzSmukke Perle20:40.1900:09.662
11Frederikke ChristiansenEskirs Angel of Earth00:23.8820:20.402
12Stina Brahtz NagelIndee10:35.5310:20.692
13Tanja Skou PedersenEskirs Angel of Rock10:32.1510:22.752
14Line HansenLilliens Connors Hill20:25.8400:27.972
15Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya10:17.2110:30.312
16Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress20:28.2200:35.002
17Cecillie KristensenSmølfehuset´s Mynte00:30.7820:48.102
18Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda20:29.5300:49.842
19Line HansenLilliens LEGO Dublo10:12.9420:21.003
20Mette WindStampegårdens Tales of Symphon...20:29.9710:26.123
21Tanja Skou PedersenDolls Amore Bangarang20:27.6610:26.813
22Stina Brahtz NagelOmir10:34.441+22:15.414
23Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Basil20:29.6630:26.045
24Line HansenHaMas No Way Out af Gress (Mad...30:14.2820:32.285
25Lisa Sinnerup GressPretty Dead Liars af Gress40:44.5920:31.916
26Mette WindWinds Tesshin40:58.6520:51.346
27Lisa Sinnerup GressA Kiss Before Lying af Gress40:33.7531:22.667
28Telma NielsenHr. Vimse40:45.6841:04.288
29Julie DallNanka50:57.5341:05.949
Uplac.Stina Brahtz NagelOlanaTrukket
Uplac.Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of StyleTrukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2014-09-28 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Frederikke ChristiansenEskirs Angel of Earth (M)00:43,4100:36,62013
2Camilla Kirk JensenCAs Sinus Lunicus (L)01:02,7801:02,12022
3Susan Comitre-NoppenauPletvangs Romeo (M)00:42,1910:19,7211
4Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken (M)10:43,3500:26,5911
5Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau* (M)10:37,4700:26,7111
6Lærke GylhamLykkes California Screamin' (L)11:01,9001:06,4612
7Tanja Skou Pedersen*Snooky* Milleniums Skogsstj...(M)10:34,7510:21,592
8Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Macao (Mille) (M)20:41,4300:25,562
9Tanja Skou PedersenFunnys Concolor Externus (L)20:48,8100:27,902
10Lisa Sinnerup GressFanTig Vade Retro af Bella (M)20:45,4400:28,342
11Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Darkness (L)1+11:35,1500:43,382
12Mette WindStampegårdens Tales of Symph...(L)21:22,9400:53,222
13Julie DallNini (M)11:08,8410:55,382
14Tanja Skou PedersenKlundtes Kaui Neymar (M)20:46,7510:25,103
15Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla (M)20:33,9410:27,813
16Lærke GylhamHaMas What Happens at Home a...(M)10:35,7820:29,133
17Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray (M)20:53,3110:33,133
18Cecillie KristensenSmølfehuset´s Gulerod (L)1+10:47,3710:33,283
19Patricia MøllnitzSmukke Perle (L)20:54,5010:35,853
20Mia FoghEskirs Ziyu Triumph Palace (L)30:42,4300:36,073
21Tanja Skou PedersenEskirs Ziyu Khalifa (M)00:57,6830:37,873
22Tanja Skou PedersenRiots Cazador (M)31:00,9000:43,283
23Mette WindNonstops Della Casa (M)21:02,6610:45,873
24Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature (L)11:05,0620:46,783
25Camilla Kirk JensenStald Twisters Bahia Caledon...(M)01:48,6231:39,323
26Line HansenLilliens Silbury Hill (M)30:46,0310:32,944
27Line HansenLilliens LEGO Dublo (M)30:48,7810:34,474
28Tanja Skou PedersenDolls Amore Bangarang (L)20:57,1820:45,434
29Amanda HauptHønsehusets Looped Entities (M)21:24,2221:02,904
30Mia FoghSvanemarks Cocio Phuss Junio...(M)31:02,0020:30,505
31Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klund...(M)20:34,3830:34,975
32Line HansenHaMas No Way Out af Gress (M...(L)41:01,6310:37,385
33Camilla Kirk JensenZargos Summer Night Af Klund...(M)30:45,0620:40,535
34Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold (L)40:52,7810:43,915
35Stina Brahtz NagelEskirs Kizan Izabo (M)41:13,5020:40,756
36Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)30:52,1530:43,506
37Tanja Skou PedersenDolls Amore Summit *Sumi* (L)31:10,6931:03,476
38Mia FoghEskirs Jior Liaquit Khan (L)4+10:50,9420:30,257
39Lærke GylhamMagics Epic Dilution (M)30:39,9440:32,757
40Mia FoghFunnys Danonina (M)3+11:04,2130:38,007
41Stina Brahtz NagelLykkes Panamah (L)40:53,2530:45,817
42Cecillie KristensenSmølfehuset´s Mynte (L)41:22,4031:17,667
43Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Spot On Milna (M)40:46,3150:51,849
44Tanja Skou PedersenEskirs Angel of Rock (L)51:25,0640:54,069
45Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya (L)61:06,28
46Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda (L)61:16,35
47Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(L)61:33,25
48Line HansenLilliens Connors Hill (L)7+11:41,59
49Amanda HauptWinds Chibi (M)6+1+12:13,34
50Marianne Frimodt NielsenFines Messalina (L)91:22,22
Uplac.Julie DallNanka (L)Trukket
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Basil (L)Trukket
Uplac.Stina Brahtz NagelIndee (L)Trukket
Antal deltagere: 53.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 5 fejl i finale
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2014-09-28 00:00:00

Plac.FørerKanin4050606570758085Cert.Point
1Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Dian Cecht-OOOOXOXXOXXO14
2Mette WindWinds Zhawn Mizai-OOOOOXOXXX1
3Susan Comitre-NoppenauMusic Maker af StampegårdenOOXOOOOXXX
4Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker-OOOXOXOXXX
5Lærke GylhamCAs Arecurius TaranucnusOOXOOOXXOXXX
6Frederikke ChristiansenHønsehusets Ch. Prazo Wabanaki--XO-XXOXX
7Frederikke ChristiansenWinds Nioryu-OOOXXX
8Susan Comitre-NoppenauPletvangs Wilbur-OOXOXXX
9Mette WindLilliens Silbury HillOOOXOXXX
10Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af KlundtesOOOXXOXXX
11Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree FluffyOOOXXX
12Lisa Sinnerup GressFanTig Vade Retro af BellaOXOXOXXX
13Patricia MøllnitzFunnys Solé PrillaXOXOXOXXX
14Amanda HauptHønsehusets Looped EntitiesOOXXX
14Amanda HauptHønsehusets Prazo Sioux LakotaOOXXX
14Cecillie KristensenSmølfehuset´s GulerodOOXXX
14Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater LakeOOXXX
14Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Kaili (Søster Mill...OOXXX
14Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Macao (Mille)OOXXX
20Patricia MøllnitzKlundtes Niza NanedaOXOXXX
20Patricia MøllnitzSmukke PerleOXOXXX
20Susan Comitre-NoppenauPletvangs RomeoOXOXXX
23Amanda HauptWinds ChibiXOXOXXX
24Patricia MøllnitzKlundtes Niza NanayaXXOXOXXX
25Cecillie KristensenSmølfehuset´s MynteOXXOXXX
26Line HansenLilliens LEGO DubloXOXXOXXX
27Julie DallNiniOXXX
27Stina Brahtz NagelNinkaniners KnoldOXXX
Uplac.Telma NielsenHr. VimseXXX
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Aspirant: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.