Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  NATURLEGEPLADSEN  EGHJORTEN  I  HILLERØD  DEN  1.  NOVEMBER  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær lige åbenSvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløb fejlOmløb tidPindPoint
1Tanja Skou PedersenEskirs Angel of Heaven00:21,5600:15,37012
2Karin RothPicnic's Zombie00:18,1300:21,50011
3Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya00:25,2900:30,78000:19,1911
4Trine DrejerZeris Thethi Falls "Lukas"00:38,7500:30,72000:23,6211
5Karin RothAlberte00:16,7900:30,71030:22,9411
6Trine DrejerLinus01:50,1901:34,35011
7Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Basil00:13,6310:13,501
8Tanja Skou PedersenEskirs Angel of Light10:19,4100:16,471
9Tanja Skou PedersenDolls Amore Bangarang00:28,3110:16,501
10Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda10:25,0600:21,001
11Line HauritzMy Name is Trouble af Gress00:22,0010:25,341
12Karin RothKaninbjerget´s Diva10:26,4400:28,061
13Trine DrejerHybens Caro Riko10:34,8400:31,501
14Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of Style00:43,7210:50,791
15Tanja Skou PedersenDolls Amore Summit *Sumi*00:43,5620:51,442
16Karin RothSpringers Lunatic20:57,69
17Patricia MøllnitzSmukke Perle20:16,44
18Stina Brahtz NagelOmir20:32,78
19Susan Comitre-NoppenauNarnia Neottia Nidus af Flora20:33,75
20Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow20:45,97
21Simone BasanShadow Knight30:23,59
22Tanja Skou PedersenLuiz Dani Carvajal A UniKin50:42,25
23Janni BrenholdtA is for Answers af Gress60:34,91
Uplac.Stina Brahtz NagelAsta La Vistas BertramTrukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Pihlmann Hansen
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløb fejlOmløb tidPindPoint
1Majken JosephsenWinds Reika00:43,6300:43,21000:27,9612
2Patricia MøllnitzSmukke Perle00:51,1900:43,10010:34,3211
3Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna00:41,4301:14,25011
4Tanja Skou PedersenEskirs Angel of Heaven10:45,9400:32,3411
5Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion00:43,3111:05,9411
6Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold01:04,1211:10,8411
7Tanja Skou PedersenDolls Amore Bangarang11:06,0901:10,2811
8Trine DrejerHybens Caro Riko01:15,2711:15,091
9Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly01:08,9311:29,591
10Susan Comitre-NoppenauNarnia Neottia Nidus af Flora01:21,2511:24,531
11Signe BrenholdtStaldlyne's Jacob01:05,5311:41,221
12Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Billi Bi01:50,8811:52,031
13Line HauritzMy Name is Trouble af Gress10:51,7210:39,502
14Trine DrejerZeris Thethi Falls "Lukas"11:22,1211:17,882
15Karin RothSpringers Lunatic01:27,5022:03,502
16Karin RothPicnic's Zombie20:51,91
17Simone BasanShadow Knight21:02,19
18Stina Brahtz NagelLykkes Panamah21:02,28
19Tanja Skou PedersenDolls Amore Summit *Sumi*21:31,65
20Anne-Mette FoghLego22:08,06
21Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Basil30:47,21
22Simone BasanOceans Barracuda af Stampegård...30:51,13
23Karin RothAlberte30:55,69
24Tanja Skou PedersenEskirs Angel of Light31:06,03
25Karin RothKaninbjerget's Diva31:15,37
26Rikke HansenLille Valle Valnød31:30,10
27Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (No...41:12,59
28Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow41:25,07
29Marianne Frimodt NielsenFines Messalina51:22,31
30Stina Brahtz NagelOmir51:50,91
31Cecilie BrenholdtVangs Philosopher's Stone2+33:01,54
32Karin RothNova60:57,34
33Janni BrenholdtA is for Answers af Gress71:46,50
Uplac.Stina Brahtz NagelAsta La Vistas BertramTrukket
Uplac.Trine DrejerLinusTrukket
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Pihlmann Hansen
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken (M)00:29,6610:11,34113
2Tanja Skou Pedersen*Snooky* Milleniums Skogsstj...(M)00:34,7210:15,6011
3Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold (M)00:42,0910:19,6311
4Karin RothDory (M)10:16,8700:21,1611
5Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Billi Bi (M)11:07,2800:51,0311
6Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly...(M)00:55,2111:24,1211
7Trine DrejerSommerly´s Nadine Gordimer (M)11:12,1201:36,3811
8Line HauritzMy Name is Trouble af Gress (L)10:25,8210:33,032
9Stina Brahtz NagelLykkes Panamah (M)10:30,9310:33,412
10Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(M)10:52,1210:48,682
11Trine DrejerHybens Caro Riko (L)10:51,0010:56,002
12Stina Brahtz NagelEskirs Kizan Izabo (M)10:45,0320:24,283
13Karin RothAlberte (L)20:23,53
14Tanja Skou PedersenEskirs Ziyu Khalifa (M)20:24,00
15Patricia MøllnitzSmukke Perle (L)20:26,25
16Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda (L)20:27,78
17Trine DrejerHybens FaCa Chazy "Tony" (M)20:30,41
18Majken JosephsenWinds Reika (M)1+10:31,16
19Karin RothPicnic's Zombie (L)30:31,84
20Mia HansenEnilec Baked Alaska (M)20:33,31
21Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya (L)20:36,16
22Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)1+10:36,35
23Rikke HansenLille Valle Valnød (M)20:36,72
24Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna (M)20:37,97
25Trine DrejerZeris Thethi Falls "Lukas" (L)20:43,00
26Simone BasanOceans Barracuda af Stampegå...(M)20:49,10
27Cecilie BrenholdtVangs Philosopher's Stone (M)21:23,41
28Karin RothSpringers Lunatic (L)21:29,00
29Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of Style (L)21:59,69
30Simone BasanShadow Knight (L)30:22,56
31Mia HansenEskirs Angel of Rock (M)30:27,88
32Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Spot On Milna (M)30:30,75
33Signe BrenholdtStaldlyne's Jacob (M)30:35,41
34Tanja Skou PedersenDolls Amore Summit *Sumi* (L)30:36,38
35Tanja Skou PedersenDolls Amore Bangarang (L)30:37,06
36Simone BasanNyx Diamond Jumper Jack (M)30:37,41
37Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion (M)2+10:40,28
38Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow (L)31:07,53
39Marianne Frimodt NielsenFines Messalina (L)40:57,31
40Trine DrejerLinus (L)3+12:01,13
41Stina Brahtz NagelOmir (L)4+11:37,37
42Karin RothKaninbjerget's Diva (L)61:11,91
43Anne-Mette FoghLego (M)61:22,78
44Marianne Frimodt NielsenRomeo (M)3+32:33,39
45Karin RothNova80:31,81
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susan Comitre-Noppenau
Sekretær: Susan Comitre-Noppenau
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken (M)00:20,4700:16,13023
2Mia HansenDolls Inpavidus Prometheus (S)00:48,9700:33,78012
3Janni BrenholdtEskirs Kiva Kaili (Søster Mi...(S)10:27,4700:12,9711
4Stina Brahtz NagelLykkes Panamah (M)10:16,2500:18,7512
5Mia HansenIraklis' Melilla Murcia af K...(S)00:28,5610:24,2811
6Mia HansenLykkes Lady Sophia (S)00:27,6610:27,0611
7Line HauritzWinds Shiro (S)00:43,3410:28,8511
8Tanja Skou Pedersen*Kikaloo* Shamigo's Kikaloo...(S)10:18,0610:11,282
9Susan Comitre-NoppenauMusic Maker Ch. af Stampegår...(S)10:23,6810:15,532
10Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Macao (S)10:22,0310:16,842
11Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau* (S)10:32,1510:22,592
12Trine DrejerAjtaks Dies Saturni (S)10:22,4310:25,632
13Mia HansenEskirs Angel of Rock (M)10:40,1910:34,882
14Mia HansenFunnys Teddy (S)10:35,7020:13,593
15Stina Brahtz NagelEskirs Kizan Izabo (M)20:21,63
16Trine DrejerBlancos Awati Imphal Raipur (S)20:29,72
17Tanja Skou PedersenKlundtes Kaui Neymar (S)20:30,34
18Trine DrejerAsta La Vistas Dum Spiro-Spe...(S)20:32,28
19Karina VilsbøllSilverados Cirsurious (S)20:34,78
20Mia HansenFunnys Lequa Lugmanar (S)1+10:39,66
21Trine DrejerHybens Caro Aika (S)20:50,97
22Tanja Skou PedersenStald Twisters Bahia Caledon...(S)20:59,75
23Karina VilsbøllSofiagårdens Excalibur (S)21:02,24
24Trine DrejerSommerly´s Nadine Gordimer (M)21:05,18
25Rikke HansenLille Valle Valnød (M)1+11:08,00
26Cecilie BrenholdtVangs Philosopher's Stone (M)21:34,56
27Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Spot On Milna (M)30:21,59
28Majken JosephsenWinds Reika (M)30:27,00
29Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klund...(S)30:29,28
30Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold (M)30:33,59
31Line HauritzMaglebo's Quta Tic (S)30:41,56
32Simone BasanNyx Diamond Jumper Jack (M)30:47,15
33Mia HansenDolls Inpavidus Herakles (S)31:07,65
34Mia HansenDolls Inpavidus Silenos (S)31:00,09
35Simone BasanOceans Barracuda af Stampegå...(M)31:12,81
36Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya (M)40:29,40
37Janni BrenholdtTaharas Thomas O´Malley (S)40:50,00
38Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)41:11,16
39Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla (S)4+10:32,91
40Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(M)61:17,10
41Marianne Frimodt NielsenRomeo (M)6+22:35,72
Uplac.Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion (M)Disk.
Uplac.Karina VilsbøllSofiagårdens Eagle AirTrukket
Uplac.Karina VilsbøllSofiagårdens Mystery Summer (S)Trukket
Uplac.Mia HansenHønsehusets Bibi Bine (S)Trukket
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Anne-Mette Fogh
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.