Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JULEHOP  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  11.  DECEMBER  2014

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2014-12-11 20:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmhopPindPoint
1Marie MaahnStampegårdens Blue Illusion00:17,8500:23,1000:40,950 - 0:12,75
2Laura BøgelundLyngs Davy Jones00:27,2500:23,5000:50,750 - 0:29,72
3Kirsten BjergVilsmøllegaardens Monique00:39,7200:25,7101:05,43
4Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården00:29,3700:35,8201:05,19
5Heidi Vitting PedersenFionas Scooby Doo00:33,1300:43,7201:16,85
6Helena ÄikäsYou Wonder af Sofiagården00:54,8401:44,7502:39,59
7Julie Bøje Due JensenStald Neas 1D Happily af Malega10:15,9100:12,3110:28,22
8Mette DamgaardSnuske10:41,6600:39,1611:20,82
9Helena ÄikäsWhy Wonder? af Sofiagården11:21,3100:51,3412:12,65
Uplac.Karina VilsbøllSheiks Numex Twilight11:07,41Trukket
Uplac.Laura BøgelundStald Parsbergs TimDisk.
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Louise Jensen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2014-12-11 18:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmhopPindPoint
1Marie MaahnKandies Golden Delici Beta00:15,9100:08,19012
2Merete MaahnKaninstaldens Santa Luna00:17,3400:11,0300 - 0:15,1511
3Kirsten BjergZentas SW Boz Pity00:35,8200:11,4701 - 0:10,7811
4Julie Bøje Due JensenMimrelunds Nikita Kounéli00:27,0600:14,44011
5Karina VilsbøllSofiagårdens Monza F100:23,2200:17,72011
6Heidi Vitting PedersenFionas Crash Bandicoot00:13,2800:18,07011
7Anne Emilie KehrenSundahl's Läkerol Black Diamond00:20,0000:24,81011
8Rhina GyldenløveFionas Mozzarella00:32,6000:36,22011
9Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia10:16,2800:12,071
10Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia10:31,6900:13,631
11Louise JægerFiness Fionas10:26,0600:14,591
12Anne Emilie KehrenStald Fuglsangs Blue Fresia10:39,0600:22,531
13Merete MaahnSkovhøjens Shadow10:22,4400:52,311
14Alison Bøje Due JensenWølk`s Kaniner Clematis00:19,7520:14,252
15Heidi Vitting PedersenRetros Nintendo af Fionas20:26,7500:34,472
16Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix21:01,6200:35,282
17Mette DamgaardDiamant20:49,5900:42,942
18Laura BøgelundBøgelunds Arthur21:05,8411:38,063
19Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia31:31,7521:20,315
20Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy31:13,1930:57,946
21Helena ÄikäsSofiagårdens Silverstone F16+2+12:06,822+11:36,7512
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.