Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JULESTÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  22.  DECEMBER  2014

Print
Tryk for at komme til:
Elite ligeLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Elite lige
Dato: 2014-12-22 17:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...00:45,8100:21,12014
2Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Ground Zero10:44,3100:25,7211
3Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount10:51,4600:38,621
4Marlene BruhnStampegårdens 9/1120:47,3400:24,252
5Marlene BruhnStampegårdens Pompidou00:49,4320:27,882
6Susan Comitre-NoppenauPletvangs Wilbur10:38,8820:27,093
7Susan Comitre-NoppenauIraklis' Bilbao Oviedo af Kild...00:47,1830:34,633
8Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...20:52,9710:35,163
9Lisa HeinSCh. Neottia Nidus-avis20:47,0910:39,943
10Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater Lake20:50,5820:33,474
11Lisa HeinFionas Napellus30:30,47
12Susan Comitre-NoppenauDundines Zack30:41,72
13Marlene BruhnHønsehusets Sniff30:42,87
14Susan Comitre-NoppenauEskirs Kiva Macao (Mille)30:48,09
15Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...30:49,88
16Camilla á ArgjumOceans Ch. Dance Into The Ligh...30:57,28
17Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life40:56,34
18Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken41:01,37
19Susan Comitre-NoppenauCh. Music Maker af Stampegården41:04,35
20Camilla á ArgjumLevades GCh. American Samoa41:07,15
21Lisa Sinnerup GressWinds Jar Jar Binks41:11,38
22Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of Eternia41:16,44
23Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...41:16,84
24Lisa HeinNidus' GCh. Nardus Stricta af...41:30,81
25Line HansenMalega´s AP Want It All (Junio...4+11:35,40
26Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)61:05,38
27Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba70:55,06
28Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Lev...6+11:07,37
29Line HansenHønsehusets The Goblin King82:07,32
Uplac.Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy ShrimpsTrukket
Uplac.Susan Comitre-NoppenauFunnys Latrones LugiaTrukket
Uplac.Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree FluffyTrukket
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Vicky Bonefeld
Aspirant: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Vicky Bonefeld
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl går i finale
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2014-12-22 19:20:00

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180190200210220230Cert.Point
1Susan Comitre-NoppenauCh. Music Maker af Stampegården--O-O--O-O-XO-O14
2Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life-O-O-O-O-XOOOXXX1
3Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...-XO-O-O-O-XOXOXOXXX
4Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree Fluffy-XO-XO-O-XXOXO-XXOXXX
5Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of EterniaO-OO-XOXOOXOOXXX
6Line HansenFionas NapellusXOXOXOXOOXOXXOOXXOXXX
7Marlene BruhnStampegårdens PompidouXOOXXOOXXOXOXOOXXX
8Camilla á ArgjumStampegårdens ParamountO-XXOXO-XXOXOXXX
9Patricia MøllnitzKlundtes Niza NanedaXOOOOXXOOXXX
10Susan Comitre-NoppenauAmber Queen af Stampegården-O-XXOOXO-XXX
11Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater LakeO-O-O-XXX
12Line HansenHønsehusets The Goblin KingOOXOOOXXX
13Lisa Sinnerup GressWinds Jar Jar BinksOOOOXXX
14Camilla á ArgjumLevades GCh. American SamoaO-OXO-XXX
15Patricia MøllnitzSmukke PerleXOXOXOXOXXX
16Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af KlundtesXOOXOXXOXXX
17Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...O-OXXX
18Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...-XOXXOXXX
19Camilla á ArgjumOceans Ch. Dance Into The Ligh...-XXO-XX
20Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Ground ZeroO-XXX
20Lisa Sinnerup GressSimply the Best af StampegårdenO-XXX
Uplac.Line HansenLilliens LEGO DubloXXX
Uplac.Marlene BruhnHønsehusets SniffXXX
Uplac.Marlene BruhnHønsehusets SnusmumrikenXXX
Uplac.Marlene BruhnStampegårdens 9/11XXX
Uplac.Patricia MøllnitzFunnys Solé PrillaXXX
Uplac.Patricia MøllnitzNinkaniners KnoldXXX
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Aspirant: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel, Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.