Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

GLADSAXE  MESTERSKABER  I  SØBORG  DEN  1.  FEBRUAR  2015

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2015-02-01 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure00:18,1800:13,280
2Trine DrejerHybens Alasco Zaitun Hadar "Sa...00:32,2200:20,250
3Trine DrejerHybens Nir Kaitain Kaitos "Kai"00:24,7500:28,2200 - 0:13,03
4Signe SkelbækSpringers Heartquake (Minna)00:43,7200:27,9000 - 0:15,06
5Michele LangkjærMister- Snow00:35,3200:35,880
6Louise JohansenOle00:40,5300:41,470
7Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure00:26,8100:42,650
8Anne-Mette FoghEagles' Blue Ice af Lego-Gården01:06,1000:58,620
9Trine DrejerHybens Chort Edasich "Eda"00:18,5010:21,121
10Sarah GyldenløveNiviaq10:24,7200:31,941
11Heidi KristensenHyggebo's Monark10:37,1900:32,341
12Trine DrejerHybens Izar Jabbah "Mickey"11:08,6600:40,651
13Telma NielsenSnebold10:40,3700:56,591
14Anne-Mette FoghEagles' Ice Cube af Lego-Gården10:59,3100:58,211
15Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure20:31,6200:31,752
16Louise JohansenHippie11:48,4610:52,402
17Anne-Mette FoghEagles' Ice Pack af Lego-Gården1+11:07,0301:20,782
18Heidi KristensenHyggebo's Fanta Female11:40,6511:25,472
19Louise JohansenSander21:38,4001:52,342
20Trine DrejerHybens Mizar "Marfik"20:58,2510:32,343
21Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...31:32,5600:36,783
22Ditte KristensenHyggebo's Loke20:46,9721:16,254
23Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...2+1+12:00,7201:27,874
24Cecilie WaagenesAdaxa's Uno11:11,1231:50,414
25Sarah GyldenløveGine3+11:17,2820:42,416
26Lena AndersenNinkaniners Tanny30:39,8131:53,346
Uplac.Michele LangkjærElizabeth10:28,22Disk.
Uplac.Cecilie WaagenesAdaxa's LilleTrukket
Uplac.Cecilie WaagenesAdaxas's VilleTrukket
Uplac.Flemming MønstedNete af FloraTrukket
Uplac.Simone BasanPletvangs Magic MakerTrukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Mønsted
Sekretær: Heidi Mønsted
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2015-02-01 11:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Stina Brahtz NagelTaharas Eli Loker00:09,8800:11,19012
2Signe SkelbækSpringers Zany Maniac MBF00:12,7200:15,1900 - 0:09,2911
3Susan Comitre-NoppenauPletvangs Mind Maker00:20,8500:15,4300 - 0:11,8511
4Stina Brahtz NagelTaharas Bolshoi Booze00:28,5000:14,5300 - 0:23,1611
5Karina VilsbøllSheiks Numex Twilight00:28,7800:16,16011
6Cecillie KristensenSmølfehusets Gulerod00:22,1500:21,10011
7Stina Brahtz NagelTaharas Cute Poison (Domino)00:16,3400:22,34011
8Patricia MøllnitzBambi00:28,6000:22,50011
9Line HauritzMaglebo's Young and Beautiful00:38,5000:23,28011
10Signe SkelbækAjtaks Fight The Fall (Collide)00:15,2200:23,72011
11Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker00:24,8100:27,34011
12Sarah GyldenløveTeddy00:35,5600:30,16011
13Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården00:54,4400:35,69011
14Majken JosephsenShamigos Salvio Hexia10:20,7200:17,901
15Trine DrejerHybens Black Secret "Frida"10:26,3100:23,161
16Julie DallMagnifique10:21,8800:23,621
17Trine DrejerHybens "Hugo" Boss11:02,3800:32,031
18Susan Comitre-NoppenauPletvangs Rain Maker10:30,9400:32,811
19Sarah GyldenløveNødkærlunds Abrakadabra10:34,6300:36,851
20Rhina GyldenløveFionas Mozzarella00:23,8110:39,631
21Heidi KristensenHyggebo's Sofus00:29,7811:01,431
22Simone BasanShadow Knight20:14,2500:16,062
23Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur20:34,0300:21,972
24Michele LangkjærElmelys Alison Krauss10:29,1020:32,603
25Telma NielsenHr. Vimse20:31,9910:37,933
26Iben MoestrupFrida31:19,1300:43,753
27Mathilde Schur PedersenTaharas Sofia Lugo10:40,9120:48,403
28Mathilde Schur PedersenMaglebo's In My Way10:41,7221:17,533
29Lisa Sinnerup GressStampegårdens Abbey Road21:05,9711:18,843
30Ditte KristensenHyggebo's Balder Bumle Boy41:31,1511:18,285
31Ditte KristensenHyggebos Emil30:20,0330:48,946
32Ditte KristensenHyggebos Vincent50:37,5320:29,067
33Cecillie KristensenSmølfehusets Nova51:18,9721:07,977
34Lena AndersenNinkaniners Lucy71:39,721+11:25,259
Uplac.Stina Brahtz NagelTaharas Ria0+10:46,84Trukket
Uplac.Sarah GyldenløveZentas SW WylDisk.
Uplac.Karina VilsbøllSheiks Golden California WonderTrukket
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Mønsted
Sekretær: Heidi Mønsted
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2015-02-01 14:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Susan Comitre-NoppenauPletvangs W for Wilbur (Lille...00:41,4400:30,41013
2Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa00:32,6000:33,00012
3Line HauritzMy Name is Trouble af Gress00:23,4300:35,09012
4Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly00:46,7801:08,22012
5Tanja Skou Pedersen*Wannabe* Milleniums Ängslocka10:29,2800:26,4111
6Patricia MøllnitzEskirs Kizan Izabo10:43,1900:31,3111
7Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Malega10:33,8400:37,2511
8Sarah GyldenløveTaharas Lafayette10:46,6301:10,2211
9Karina VilsbøllSofiagårdens Monza F120:53,8800:29,002
10Simone BasanOceans Barracuda af Stampegård...10:46,9110:32,252
11Patricia MøllnitzSmukke Perle10:38,0610:34,222
12Susan Comitre-NoppenauI'm a Wild One20:38,1000:40,342
13Majken JosephsenWinds Reika21:12,9600:51,532
14Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Billi Bi21:09,4701:05,122
15Sarah GyldenløveNardus Nimbo af Zenta21:28,5011:27,873
16Trine DrejerZeris Thethi Falls "Lukas"40:45,1500:21,214
17Patricia MøllnitzBambi30:44,9310:35,314
18Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna31:01,4110:43,504
19Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature30:39,1520:49,445
20Rhina GyldenløveLeeds Stravinsky af All Star31:28,3521:05,825
21Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya40:42,3811:17,605
22Signe SkelbækSpringers The Loser of Love31:01,4021:32,945
23Lisa Sinnerup GressPretty Dead Liars af Gress00:47,882+1+22:16,725
24Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress30:45,0030:41,326
25Trine DrejerHybens Eau "Jasmin" Noir50:36,0010:57,386
26Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda60:38,8710:27,757
27Lisa Sinnerup GressA Kiss Before Lying af Gress50:42,9120:53,447
28Tanja Skou Pedersen*Vikas* Zeris Kivach Falls70:55,2210:46,888
29Flemming MønstedFunnys Nowa Kwajiw Kizuq61:14,7230:48,509
30Simone BasanNyx Diamond Jumper Jack3+1+12:05,7541:33,259
31Lena AndersenZorro's Izmir5+1+22:19,1641:50,3112
Uplac.Trine DrejerHybens FaCa Chazy "Tony"21:04,75Trukket
Uplac.Anne-Mette FoghLego41:54,97Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of Style51:52,78Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of DarknessTrukket
Uplac.Cecilie WaagenesToffyTrukket
Uplac.Emilia Meino DanbardSommerly's Cool II FireTrukket
Uplac.Karina VilsbøllSheiks Numex TwilightTrukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Mønsted
Sekretær: Heidi Mønsted
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.