Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

FORÅRSHOP  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  15.  MARTS  2015

Print
Tryk for at komme til:
Mini krogetMiddelsvær kroget åben
Svær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini kroget
Dato: 2015-03-15 10:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Betina MillerNikos Toohi Lero af Kandie01:19,6600:47,440
2Cecilie WaagenesAdaxa's Uno01:12,9400:57,750
3Gurli RasmussenLÙLÙ01:59,3701:44,370
4Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow10:47,9400:37,251
5Stina Brahtz NagelPletvangs SL Special Ed10:40,2800:38,941
6Betina MillerStampegårdens Magical Midway11:10,1300:41,181
7Telma NielsenSnebold11:00,3800:47,191
8Cecilie WaagenesAdaxa's Lille11:35,5701:36,031
9Iben MoestrupFrida21:21,9400:55,062
10Emma Sofia Olalla Oberreu...Bianca11:15,6011:00,382
11Marie Schunck Ter-BorchNanka11:17,9420:46,373
12Cecilie WaagenesErminia Minnie20:55,5911:01,473
13Line HauritzMaglebo's Scott0+11:34,351+11:25,313
14Betina MillerNikos Cinta Amini af Kandie20:54,6930:31,685
15Patricia MøllnitzSimba21:08,1630:56,225
16Majken JosephsenButter Cup (Bimmer)4+12:14,5911:27,546
17Julie DallMille30:47,8750:45,508
18Lena AndersenNinkaniners Tanny61:25,2231:00,939
19Julie DallThorkild6+32:42,1831:50,3112
Uplac.Julie DallMaxiTrukket
Uplac.Julie DallSmølfehusets Earth Apollo Spir...Trukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nicole Andersen
Sekretær: Nicole Andersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2015-03-15 11:50:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbKl.pr.PindPoint
1Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda (M)00:31,5000:20,8800 - 0:18,9113
2Stina Brahtz NagelEskirs Kizan Izabo (M)00:44,2500:20,5000 - 0:19,1212
3Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu (L)00:58,2200:22,120Bestået22
4Stina Brahtz NagelTaharas Ria (M)00:42,7200:28,81012
5Stina Brahtz NagelTaharas Cute Poison (Domino)...(M)00:43,7200:30,91012
6Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)00:31,4000:33,09012
7Patricia MøllnitzBambi (M)00:50,1600:39,97012
8Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna (L)00:35,8400:45,00022
9Betina MillerPlayers Pikeur af Flora (M)01:08,7500:47,57012
10Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way (L)00:58,0300:53,69022
11Patricia MøllnitzSmukke Perle (M)00:30,1610:24,881
12Line HauritzMy Name is Trouble af Gress (M)00:41,7810:32,251
13Rikke HansenLille Valle Valnød (M)10:46,1300:35,101
14Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold (M)10:56,3800:38,191
15Betina MillerRozettas Plectrum (M)10:53,6300:46,311
16Betina MillerZentas Life Of Pi (L)01:01,5010:48,591Bestået
17Betina MillerLevades High For This (M)10:56,4700:48,941
18Marie Schunck Ter-BorchWinds Chibi (M)10:49,5001:04,131
19Majken JosephsenShamigos Salvio Hexia (L)10:38,8710:23,532
20Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klund...(M)10:43,6310:27,632
21Betina MillerNardus Nikos Nieodemus af Ze...(M)20:53,8400:41,002
22Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus (M)21:16,2100:45,132
23Betina MillerFionas Jazz Jack (M)21:03,5600:50,782
24Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya (M)20:57,9400:52,632
25Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly...(L)01:20,1921:17,152
26Line HauritzMaglebo's Young and Beautifu...(L)21:31,8501:19,722
27Stina Brahtz NagelTaharas Eli Loker (M)30:55,3700:38,193
28Betina MillerZentas SW Kalee (L)20:52,1310:38,563
29Betina MillerZentas LeJon Deux (L)20:59,5910:43,323
30Marie Schunck Ter-BorchFunny's Accapello Chekota (L)31:54,5301:16,313
31Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(L)40:45,0300:31,844
32Majken JosephsenWinds Reika (M)30:38,1210:32,784
33Julie DallNini (M)31:03,9110:48,754
34Simone BasanShadow Knight (L)20:50,6321:02,724
35Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker (L)41:26,7510:33,975
36Marianne Frimodt NielsenFines Messalina (L)30:50,6020:53,005
37Cecilie WaagenesToffy (M)31:27,4120:57,005
38Simone BasanNyx Diamond Jumper Jack (M)31:06,5621:22,855
39Telma NielsenHr.vimse (L)31:28,9321:26,755
40Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Jackline (Jackie...(M)41:48,2220:41,106
41Lena AndersenZorro's Izmir (L)51:50,6310:59,606
42Marie Schunck Ter-BorchHønsehusets Looped Entities (M)4+12:17,0611:02,346
43Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Spot On Milna (M)50:54,6930:40,948
44Simone BasanOceans Barracuda af Stampegå...(L)51:37,5341:25,249
45Julie DallMagnifique (L)61:37,592+11:42,299
Uplac.Lena AndersenNinkaniners Lucy (L)Trukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchMiljo (L)Trukket
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nicole Andersen
Sekretær: Nicole Andersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2015-03-15 15:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Line HauritzMy Name is Trouble af Gress (M)00:37,0300:36,59023
2Majken JosephsenWinds Reika (M)10:29,1200:25,5412
3Line HauritzWinds Shiro (S)00:52,3410:36,4011
4Betina MillerFionas Jazz Jack (M)10:59,2500:41,5012
5Betina MillerRozettas Plectrum (M)11:13,4400:57,321Bestået2
6Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla (S)20:33,5300:34,972
7Rikke HansenWinds Just Like Beauty (S)10:57,8810:37,222
8Line HauritzMaglebo's Quta Tac (S)1+12:14,2201:29,632
9Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klund...(M)10:42,0020:26,353
10Patricia MøllnitzKlundtes Niza Nanaya (M)20:49,9410:39,943
11Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus (M)21:45,3810:41,383
12Betina MillerFionas Innuendo DiNidus (S)11:17,0921:22,633
13Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda (S)20:33,6620:28,874
14Patricia MøllnitzSmukke Perle (M)20:41,5320:39,974
15Patricia MøllnitzBambi (M)30:49,8810:41,324
16Betina MillerNardus Nikos Nieodemus af Ze...(M)31:01,1010:43,854
17Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)2+11:48,6810:48,844
18Betina MillerLevades High For This (M)40:49,0900:49,624Bestået
19Marie Schunck Ter-BorchWinds Chibi (M)30:50,4720:32,625
20Betina MillerPlayers Pikeur af Flora (S)30:42,9320:34,785
21Marie Schunck Ter-BorchHønsehusets Prazo Sioux Lako...(S)71:36,2900:34,167
22Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Spot On Milna (M)30:50,5040:46,357
23Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Jackline (Jackie...(M)20:54,0661:42,818
24Line HauritzNyx Diamond Jumper Jack (M)3+2+43:16,4310:45,1310
25Rikke HansenLille Valle Valnød (M)61:56,6961:31,0312
Uplac.Line HauritzMaglebo's Quta Tic (S)10:50,00Disk.
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nicole Andersen
Sekretær: Nicole Andersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.